PyramitéDoraleous a společníci (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:6 678

Neebs se vydal do baru a Doraleous je naštvaný, že zbytečně utrácí za alkohol, když jsou na mizině. Pak ale zjistí, že jim sehnal novou zakázku...

Přepis titulků

EPIZODA 13 PYRAMITÉ - Dobré ráno. - Dobré, Doraleousi. - Brýtro. - Kde je Neebs? - Netuším. Naposled jsem ho viděl odcházet, přičemž řekl, cituji: - "Jdu chlastat, zmrdi." - On jde chlastat, zmrdi? - Jo. - Hajzl jeden. Na chlastání nemáme peníze. Mám jídlo sotva na dva dny a on jde chlastat?

Jak je to možný? Prostě jsme moc jedli. To je fuk. Nic jsme nevydělali a... Bože můj. Neebs mi fakt pije krev. - Měl bys ho vykopnout. - Jo, debil jeden. - To není možný. - Promiňte, že jdu pozdě. - Čau, kámo, jak je? - Ahoj, Neebsi. - V poho.

- Kdes byl? - Šel jsem chlastat. - Vždyť jsme na mizině. Byli jsme na mizině... ale teď už nejsme, Doraleousi! - U dračích koulí, čumte na to. - Koho jsi okrad? Sehnal jsem nám práci! Máme práci, Doraleousi. - Jak se ti to povedlo? - Šel jsem do baru a potkal jsem chlapy, co si říkaj Pyramiti. Prej se na ně chystá útok a potřebujou pomoc.

To je naše parketa. - Pomůžem jim. - Jo, to je naše parketa. - Přesně. - Pomůžem jim. - Dobrá práce, Neebsi. - Já vím. Půlku zaplatili předem, a až je dostanem z toho loje, doplatěj zbytek. To je neskutečný. Musíme vyrazit. - Jedem.

- Tak jo. - Jo. Jo, jdem zachránit Pyramity. Čau, Tirstene, tohle je Doraleous a ostatní. - Doraleousi, moc mě těší. - Mě taky. Neebsi mi toho o tobě spoustu řekl. Vlastně o vás všech. - Rád vás poznávám. - My tebe taky. Dáte si drink? - Jo, že váháš.

- Jasně. - Jednu skleničku. - No jo, uvidíme... - Dones těm mužům drinky. - Jen jeden. Uvidíme. Doraleousi, Neebs tě už zřejmě informoval o naší situaci. Ano, ale rád si to poslechnu od tebe. Bongardi jsou prostě chladnokrevní zabijáci. Nepoleví, dokud nás nevyhladí z povrchu zemského. - To jsou hajzlové.

- Musíme je zastavit. Nechcete tu provést? Jestli na to máme čas... - Proč bychom neměli čas? - Protože se schyluje k bitvě. Tady je naše zbrojnice. - Kdybyste potřebovali třeba helmy, šípy, oštěpy. - To je paráda. - Vypadá skvěle. - To teda. - Zbrojnice přímo v táboře. Hustý! Ano, máme slušnou sbírku zbraní. Když tak si klidně poslužte.

Poslužte? Hned vedle máme ustájené koně. - Ale koně už asi máte - Ne, nemáme. - Ani jednoho. - Doraleous je držgrešle, takže nemáme. - Bohužel si je nemůžem dovolit. Klidně si nějakýho vemte. To myslíš vážně? Vy jste srandisti. Pojďte... Jak vidíte, vedle stájí máme speciální klec.

V té prodáváme muže do otroctví. Takže když nějakého zajmete, strčte ho do klece a my ho prodáme jako otroka. A vidíte támhle tu jámu? V té pálíme ženy a děti. - Pálíte? - Ano, ženy a děti. A támhle o pár kroků dál vidíte šéfkuchaře Jeromeho. - Ahoj, Jerome. - Ahoj, Tirstene. - Moc hezký účes.

- Vážně se ti líbí? - Ano. - Jen jsem zkoušel něco nového. - Ale jestli se ti líbí, nechám si ho. - Nech. Vypadá fantazácky. - Díky, Jerome. - Nerad ruším, pánové, ale máme tu problém s jedním z farmářů. Je to postarší muž a my nevíme, jestli ho máme prodat do otroctví, nebo ho upálit spolu s ženami a dětmi, takže... Doralousi, omluvíš mě prosím na chvíli? - Jistě.

- Hned jsem zpátky. Neebsi? Jsme na špatný straně. - Cože? - Tohle jsou ty zlý! - Kdo? - Pitomý Pyramiti! Cože? Maj otroky, pálej ženy a děti... Podívej se, jak vypadá nepřátelská pevnost... neboli farmářská vesnička. Nechte nás žít!

- Pyramiti chtěj... - Další drink? - Ano, díky. Pyramiti chtěj vyhladit malou neškodnou vesničku a my jim s tím pomáháme. Došel jsem k prostýmu závěru. Jsme na špatný straně a to musíme změnit. Promiňte, že jsem vás nechal čekat, ale mám pro vás překvapení. Pojďte za mnou. A jsme tu. Pane, prosím, mě klidně zabijte, ale neubližte mé ženě a dítěti.

Mohli jste se vzdát, ale neudělali jste to. - Vždyť jsme se vzdali. - Ale pozdě! Jakmile jste dorazili! Doraleousi, chceš mít tu čest? Ne, nechci. Dobrá, postarám se o to. Třeba ti nechám dalšího. Doraleousi, přijde mi, že deláš ukvapený závěry.

To ne, Doraleousi, vypadá to, že jsi udělal velkou chybu. Jste v početní nevýhodě. Ne, to vy jste udělali chybu, když jste se rozhodli napadnout tyhle nevinné farmáře. Chlapi, do zbraně! Jak myslíš, Doraleousi. Pyramiti, na ně! Tak jo. Jdem pobrat zbraně a pár koní a bereme roha.

Děkuji vám, že jste zachránili mou vesnici a rodinu. Jsme vám nesmírně zavázáni. Vaše jméno si budeme navždy pamatovat. Jak že se to jmenujete? - Jsem Doraleous. - Domaleous. - Ne, Doraleous. - Dolaleous. - Dobře. Dor... - Dor... - Aleous.

- Aleous. - Doraleous. - Domaleous. Broofe, Broofe, Broofe... už je po něm. Ne, Doraleousi, pořád žije. Říkám ti, že je mrtvej. Ne, viděl jsem, jak se pohnul. Dobře... Tak ho nech jít.

Fajn. Tentokrát jsi měl kliku. Dělej, vypadni! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně to připomínalo boj, ale furt čekám na nějakou pořádnou bitvu. Třeba časem, když teď už mají koně... :-)

170

Odpovědět

já osobně se těším na 20 díl :D ne že bych ho neviděla už asi 50x :D

71

Odpovědět

smál sem se stejně jak když sem to videl poprvé neuvěřitelně užasný serial :D

112

Odpovědět

Tohle mi prostě vždy spraví náladu :D

382