To nej za pár šupůDoraleous a společníci (S01E40)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:8 090

Doraleous spřádá plány, jenže Tezaurus přichází s nečekaným oznámením...

Přepis titulků

EPIZODA 40 TO NEJ ZA PÁR ŠUPŮ Až na nečekaný měšec stříbrňáků byla výprava do Popelova naprosto zbytečná. Vrátili jsme se zpět do hradu, abychom vymysleli co dál. - Jak se máte? - Dobré ráno, Doraleousi. - Ahoj. - Co je tohle? Přece leták. Moje práce. - Moc hezkej. - Není zač. Roznesl jsem je po celé Nudonii.

- Jak jsi to-- - Mí holubí otroci. Mám zotročené holuby. Musím přiznat, že jsem ohromen. - To vysvětluje tu svíčku. - Cože? Tohle je svíčka, co mění barvu podle nálady v místnosti. - Takže fialová znamená... - Radost. Máte radost z mýho letáku. Až se divím, že mám takovou radost z něčeho, cos udělal. - Myslím to tak, že bych nečekal...

- Myslí to tak, jak to řekl. - Jo. - Ahoj. - Nazdar, kámo. - Mám jednu novinu. Sem s ní. Neříká se mi to snadno, ale opouštím Doraleouse a společníky. - To ne. - Jejda, svíčka zhnědla. Dobře, to mě moc mrzí. Co tě k tomu přimělo? V Popelově jsem se nějak dal do řeči s Neebsem. Zázrakošťata jsou hit a potřebují víc prodejců.

Já myslel, že Neebse nesnášíš. Říkals, že je neschopnej a arogantní. - Myslel jsem si to... - Ale teď je schopnej? - Nadmíru. - Upřímně nevím, co na to říct. Viděl jsi, jak to umí s lukem. A ještě úspěšně podniká. Upřímně nechápu, proč jsi mu dal padáka. Ale to nic nemění na tom, že si vážím tvé důvěry a té příležitosti. - Práce s vámi mě moc bavila.

- Tak hlavně ať se ti daří. Rozhodně nám budeš chybět. Ještě než odejdu, nechcete někdo Zázrakoště? - Má extra dlouhou rukojeť... - My už košťata dostali. - Tak nic. - Ale díky. Mějte se hezky a někdy třeba zase na viděnou. Jo, jasně. Hodně štěstí. Potřebujem novýho lučištníka. - Jo.

- Jdu do toho. - Ne. - Ty neumíš ani pořádně kouzlit. Bude to hračka. Stačí luk a šípy... Pojďme to v rychlosti zvážit. - Jasně. - Ne. - Určitě? - Rozhodně. - Proč ne? - Protože jseš kouzelník. A kouzelníka potřebujem. - Draku, skočil bys tam?

- Jo. A co tohle? Budeš mi platit jako kouzelníkovi a já budu dál kouzelník, ale zároveň budu i lučištník za půlku toho, co bys dal lučištníkovi. - To je zajímavá nabídka. - Pojď do toho. Doraleousi, tohle je Ol... Jak že se jmenuješ? Olga. - Ahoj, Olgo. Jak se máš? - Dobře. Jak ti můžeme pomoci?

Zahlídla jsem váš leták, kde se píše, že jste zoufalý a makáte za pár šupů. - Co prosím? - Jo, za pár šupů! To je úplně jinej leták než ten, cos nám ukázal! - Co to sakra je? - To je leták, kterej jste neviděli. - Tamto byl jen prototyp. - A proč jsi mi ukázal prototyp? Tušil jsem, že bys byl naštvanej, že působíme zoufale a chudě. A napadá tě, jakej bych mohl mít důvod? - Protože fakt působíme zoufale a chudě.

- A tenhle leták je teď všude? - Doraleousi, jen se snažím bejt upřímnej. - A já se snažím ti neurvat palici. - Počkat, klid. - Chápu, že se zlobíš. - Jakou barvu má ta svíčka teď? - Chtěl jsem nám sehnat práci. - Doraleousi, máme tu potenciální klientku. - Olgo, moc se omlouvám. Jen malé nedorozumění. Jak ti můžeme pomoci? No, unesli mi přítele. Je to princ. - Chci, aby se mi vrátil. - To mě mrzí. Nějaké podrobnosti? Tady je kresba nás dvou, jak spolu spíme na duze.

Pod hlavou máme polštářek z koťátek. Držte radši někdo Doraleouse. Víš, kde by teď mohl být, kdo ho unesl a o co vlastně jde? Nevím, kdo ho unesl, ale vím, kde teď je. A těch únosců je nejmíň třicet. Takže reálná hrozba. A rozhodně potřebuju to nej za pár šupů. - Jejda.

- Rád spím s čistým svědomím, takže až se zítra ráno vrátí naši kolegové, vyrazíme společně zachránit tvého přítele. Děkuju mockrát. A mimochodem, platí ještě tenhle kupón na 10% slevu? - Zřejmě ano. - Vím, že z toho nemáš radost. Omluv mé zpoždění, Doraleousi, ale Mightopolis ovládl chaos. Jak to? Od chvíle, co ty-víš-kdo zavraždil krále Raghtora, je to tam šílené.

Dědic trůnu není vůbec z Mightopolis. - Prý je to kopáč. - Z Kopáčova? On sice tvrdí, že ne, ale je to na něm vidět. Teď tam aktuálně řeší rozpočet. Celé království je uzavřené a vše je pod drobnohledem. To by mohlo znamenat problém pro věznici Arzon. To nemůžem dopustit. Doraleousi, kdyby se Barat dostal ven, byl by s Nudonií ámen.

Nemáme to s Broofem raději zajít obhlédnout? Broof by se měl té věznici vyhnout velkým obloukem. Neboj se, má nový převlek. Dobrá, věřím ti. Díky, Doraleousi. Pak ti podám hlášení. Zlomte vaz. - Musíte uhodnout, jak se jmenuju. - Čau, Marty. Můžete přejít.

Šťastnou cestu. Drží ho támhle v té věži. - Dobře. - Tady je pramen jeho vlasů. - Abyste věděli, jak voní. - Není třeba. Tak jo, někdo musí přelézt tu zeď a otevřít nám zevnitř dveře. Mám lučištníkovat? - To nebude nutný. - Neumíš to. Takže nepřijde chvíle, kdy bych mohl vytáhnout tu špičatou věc a do někoho ji našít?

Hlavně máš povolenou tětivu a v toulci místo šípů oštěpy. Dobře, dostals mě. Ale když tak mi dej vědět. Dobře, já tu zeď přelezu sám. Doraleousi, čau! - Vaše Výsosti! - Neebsi! - Co tady děláte? - Spíš co tady děláš ty? Šel jsem náhodou kolem. - Tys nás sledoval?

- Jsem král. Já jsem ten, koho lidi sledujou. - Kde máte lučištníka? - Nedělej blbýho. - Včera dal výpověď. - To snad ne! Proč? - Aby mohl dělat pro tebe. - Prodávat košťata. - Prodej košťat teď frčí. - Jo, už jsem slyšel. Promiň, ale máme tu nějakou práci. - A jakou? - Do toho ti nic není. Omluv nás, prosím. Snažíte se dostat přes tu zeď? Jo, přelezu ji.

- A co pak? Otevřeš zevnitř? - Samozřejmě. - Dobře. - Jo. - Nech to na mně. - Ne. - Proč ne? - Protože-- - Jako za starejch časů! - Na to zapomeň. - Mě neodradíš. Chlapi, pojďte. Jdem přelézt tu zeď. Sakra, Neebsi! Oni ho nosej?

Ještě aby ne. Vždyť je to král. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak to jde s Doraleem a jeho společníky z kopce.
Ještěže zbývá ještě hodně dílů. :-'(

52

Odpovědět

Proč myslíš?

33

Odpovědět

+BugHer0Nemyslel jsem kvalitu seriálu, ale to, jak se jim nedaří. Život jim háže košťata pod nohy. :-)

200

Odpovědět

Mob Squad! Mob Squad! Mob Squad! :-)

30