ŽetěčapnuDoraleous a společníci (S01E43)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:9 927

Je strašlivý Žetěčapnu jen lidovou báchorkou, nebo skutečnou hrozbou? To se dozvíte v dnešním díle, který začíná Doraleousovým nečekaným zajetím.

Přepis titulků

EPIZODA 43 ŽETĚČAPNU Hrozí ti nebezpečí, Doraleousi. Vidím, vidím... Někdo na tebe má pořádný vztek. Ale tenhle vztek vyústí ve smrt. Doraleousi... Vstávej, Doraleousi. - Co to má znamenat? - Víš, co je s dneškem? Ne.

- Bude patřit nám! - Nám! - Nám. - Kde to sakra jsem? Tys snad nečekal, že se vrátíme pro pomstu? - Pomstu. - Pomstu za co? Za to, že jsi u Měňavého lesa zabil tři naše bratrance. Tři vaše... Vždyť obtěžovali malého chlapce. To jsem nemohl nechat jen tak.

- Dělali jen svou práci. - Svou práci. Oni mají v popisu práce obtěžovat mladé chlapce? Ano. Každou středu obtěžujeme mladé chlapce! Obtěžujeme mladé chlapce! Středy mám nejradši. - Pojďme to probrat. - Ne, na to není čas. Tohle místo jsme měli radši obejít. Je to tu nebezpečný. Když ho budem obcházet, ztratíme tím dva dny.

- Dva dny? - Proč bys ho chtěl obcházet? Protože pokud tudy půjdem dál, dostane nás Žetěčapnu. Žetěčapnu? - To není k smíchu! - Trošičku jo. Žetěčapnu je jen povídačka. Strašidelná povídačka, která může být pravdivá. Ale nemusí. Co to?

Co to bylo za zvuk? - Nejspíš nějaká lesní zvěř. - Nebo mladý chlapec. Nebo Žetěčapnu. - Wallaci. - Ano, pane? - Jdi to omrknout. - Radši bych zůstal. - Wallaci, omrkni to. - Omrkni to. - Ano, pane. Už běžím, pane. Ten zvuk nevěstí nic dobrýho. Jo, třeba přiběhne zajíc a vykadí se mu na botu.

Nechápu, proč jste tak omezený. Třeba to je fakt Žetěčapnu. Že tě čapnu... - Slyšíte to? - Co? Že si z nás střílíš? - Vy si ze mě střílíte! - Ty si z nás střílíš! Přestaň si z nás střílet! Že tě čapnu... Wallaci, přestaň si z nás střílet a vrať se sem.

- Vrať se, Wallaci. - Wallaci, vrať se! Draku, uklidni se. Jak se mám uklidnit? Říkáš, že Doraleouse unesli! Však ho najdeme. Jen musíme vymyslet jak. Máme následující stopy: jeho deník a tuhle uspávací šipku, co ležela u stromu. - Dobře. Co teď? - Počkat. Znám jednu tu věc, co kouzelníci dělaj. - Jak se tomu nadává? - Myslíš kouzlo? Kouzlo!

Znám jedno pátrací kouzlo. Akorát bych potřeboval tady na stěnu pověsit obří mapu Nudonie. - Takovouhle? - Není ideální, ale postačí. Tak jo, radši ustupte. Hledadla koukadla! - Bože můj! - Co to máš na ksichtě? Kurva, špatný kouzlo. Tohle jen zesiluje smysly. - Moje chyba. - Počkat, zesiluje smysly? Nezavětřil bys náhodou Doraleouse?

- Vlastně ho cítím. - Paráda! Tak jo, honem. Musíme běžet. Doraleous je v nesnázích. Já říkal, že je to Žetěčapnu. Dobře, možná máš pravdu. Co si počnem? - Co si počnem?! - Chlapi, ztište se. Nevyšilujte. Měli byste mě rozvázat a dát mi zbraň, ať vám můžu pomoct.

Na to ti neskočíme. Chceš nás tak akorát krouhnout. To teda nechci. Dávám vám své slovo. To nám ale nestačí. Měl by složit malíčkový slib. - Jo, malíčkový slib. - Malíčkový slib! Ztište se! Dobře, klidně ho složím. Je fakt, že by se nám teď posila hodila. - Rozvaž ho. - Dobře. - Že tě čapnu...

- Slyšíte to? Buďte ve střehu. - Už přísahal malíčkem? - Přísahal? Přísahej! Dobře, přísahám. Už mi věříte? Že tě čapnu... - Všichni tu chcípnem! - Jsme nahraný! Jsme nahraný! Neebsi, určitě to tak chceš?

Prosím tě, abys to dobře zvážil. Nechci, králi Nortone, ale je to potřeba. Dobrá, Neebsi. Prosím, promluv k lidu. Občané Popelova... přišel jsem vám sdělit důležitou novinu. Dnes rezignuji na post vašeho spolukrále a spoluvládce. Existuje totiž udatný bojovník jménem Doraleous, který se snaží potírat zlo po celé Nudonii, ale bez mé pomoci se mu to vůbec nedaří.

Prosil mě, abych se vrátil do služby, a proto musím kralování pověsit na hřebík a dobrovolně se vystavit tomu obrovitánskému riziku. Doufám, že ani v době mé nepřítomnosti nezapomenete, že všichni vaši sourozenci a přátelé ze všech koutů země jsou potenciálními majiteli nových Zázrakošťat. Hlavně pořád utíkejte a neohlížejte se!

Já se neohlížím! Půjčte mi zbraň, ať vám můžu pomoct! Zbraň nebyla součástí přísahy. - Nebyla součástí. - Ale byla! Přísaha byla hodně specifická. Dnešek nepatří nám. Nepatří nám. Mirdone, ten most mi připadá poněkud vratký. Určitě jdeme správně?

- Doufám, že jo, ty parchante. - Jo, jdu přímo za nosem. Vlastně už jsme hodně blízko. Sakra, asi ho slyším někde pod náma. A taky slyším praskat provaz. Chceš říct... Kurva! A zase. - Kruci, slepá ulička!

- Co teď? To ne. Honem, dej mi zbraň. - Žádnou nemám. Prej bych si ublížil. - Tak se za mě schovej. Že tě čapnu... Doraleousi. Walkene! Tak počkat... To je Drak? Netuším.

Šel sem s tebou? Jo, spadl z mostu a pak se nám ztratil. Draku, jsi to ty? Draku? Draku, sedni! Jo, je to on. Měl jsem nahnáno. Z čeho, Doraleousi?

A pokud bude mít zákazník obavy, sedněte si s ním a štětiny přímo před ním spočítejte. A pomozte mu překonat jeho strach. Je vaší povinností vyrazit do světa a představit Nudonii revoluci v podobě Zázrakošťat! Neebsi! Neebsi! Pojď sem a postav se mi!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Lajkuj a sdílej! Že tě čapnu... Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak se Doralingus lekl Mirdona tak jsem se regulérně málem pochcal smíchy :D

141

Odpovědět

vazne? to bolo tak predvidatelne az to bolo trapne

117

Odpovědět

+v m vargaA tohle take .-)

90

Odpovědět

+v m vargaŽe tě čapnu!

110

Odpovědět

a proto nechodím do lesa :D
a příští díl bude nej nej nej :D

31

Odpovědět

Každý ďalší diel je najlepší :D

100

Odpovědět

+MartYnto ano, ale v dalším bude Lady of the Lake, takže.... :D :D

62

Odpovědět

+lenaciaVšechny díly do konce už budou nej! :-D

30

Odpovědět

pekne desivy :D

100

Odpovědět

the best...

90