55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:1 896

Nebudeme si nic nalhávat. I když to nevypadalo nejhůř, s prvním vypuštěným teaserem se na třetí díl teenagerovské ságy Twilight opět snesla salva kritiky a posměšných narážek (i od nás), kterou si onen výtvor do jisté míry zasloužil. Jenže David Slade tentokrát přicválal se skoro trailerem, v němž není po rozpačitosti premiérové ukázky ani stopy. Právě naopak, střihači jako by se vybičovali k nadlidskému výkonu a nasázeli za sebe jedno políčko lepší, než druhé, což v praxi znamená totální nářez!

Ano, pořád se objevují scény za něž by celý tvůrčí tým zasloužil nakopat zadnice (viz. nesmrtelný přelet nad zasmušilým lesem, či vynoření upírů z jezera), ale kladné prvky prostě převládají. Celý trailer má hlavu a patu, postupnou gradaci a vynikající (a tohle slovo by si zasloužilo zvýraznit) atmosféru, o níž si mohli předchozí dva díly nechat jen zdát. Buďme nicméně fér, velkou část práce za filmaře odvedla hudba od Two Steps from Hell, jenže i správný výběr muziky je znakem kvalitně odvedené práce.

Recenzi filmu Zatmění najdete zde.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tomas 18:50 - 2.11.2010

Video nefunguje..


to je dobře

182

Odpovědět

Video nefunguje..

180

Odpovědět

I can't stand your kind, Edward. You don't have the self-respect to be a vampire, you undead maggot. You barely even know what you are. I am going to fill your flesh with my jackal's bullets. Prepare yourself for an eternity in Hell.

180

Odpovědět

Trailer ujde ale filmy jak první tak druhý byly totální ubulené kravinky pro 12ti leté holčičky. Poslouchat celej film kdo koho miluje víc a jak se upír leskne a slunci ..... Filmy bez akce v podstatě všechna akce, která je v těch filmech je v traileru, což asi není zančka ideál.

182

Odpovědět

Chtělo by si to přečíst nejprve všechny čtyři knihy a pak si to pustit. Knihy jsou mnohem lepší, ve filmu není vše. Ale jinak tleskám, po dlouhé době něco, co stojí za to - už se těším do kina na třetí díl :-)

180

Odpovědět

Bodejt Alucard, ten by jim ukazal co to znamena byt upirem ^^

180

Odpovědět

What's wrong, Edward? You've only had two legs blown off... Come at me! Summon your familiars! Polymorph your body! Regenerate your legs and stand up! Come, the night is still young... Hurry! Hurry! Hurry! Hurry! The fun's yet to come! Hurry! Hurry!

180

Odpovědět

jsem zvedava..jak "David Slade" to ztvarnil ...kniha sice bude vždy lepši..ale tešim se na to docela dost :)

180

Odpovědět

Capina s velkym C

180

Odpovědět

Capina capina capina existuje minimalne 10 lepsych filmov o upiroch a tu su lacne triky lacna atmosfera a lacne herecke vykony od presladenych americkych ,,teeen hviezdiciek,, tadserj by mali tocit p***o(sorry)

180

Odpovědět

JO, ale líbí se mi ta zrzka na stromě....:-)

180

Odpovědět

Neviděla jsem ani jeden díl, nečetla ani jednu knihu (neb mám dojem, že toho musím přečíst ještě hodně jiného, abych se dostala až k přebalu s okem), ale pokud mohu říci, tohle mě nenalákalo ani k jedné z výše zmiňovaných kratochvílí...

180

Odpovědět

Byl jsem skeptickej po tom vychválení v článku, ale jo... nevědět o nějakým Stmívání, tak si řeknu, že tohle by mohlo být dobrý maso (i když s tím nepočítám).

180

Odpovědět

ja jsem se na to sel hlavne skvele pobavit a zasmat do kina s pivkem nebo trema..

180

Odpovědět

BugHer0: O proti prvnimu teaseru je to setsakramentsky zlepseni!

Ro$$i: Jo, druhej dil byl naprosto otresnej! Jednicka ale byla celkem snesitelna, pokud jsi od toho neocekaval zazitek ve stylu Blada. A hodnotit treti snimek na zaklade dvou teaseru s pochybnou kvalitou mi prijde hodne smesne (cimz samozrejme nechci rict, ze ten film bude urcite skvely)

Osobne beru tuhle ukazku jako obrovskej skok kupredu, v nemz je navic konecne videt Sladuv rukopis. Stale sice od vysledku neocekavam zadne zazraky, ale CISTE na zaklade traileru (jak uz jsem zminoval v popisku) to nevypada nehur.

180

Další