Dudesoni v AmericeDudesoni (S04E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:6 399

Kluci se vydají podmanit si Severní i Jižní Ameriku a zase se spojí s pár starými známými z Nitro Circus a Johnnym Knoxvillem.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT DUDESONI Těmhle říkám žabí auta. Všichni znají hru Přeskoč, žabičko.

Normálně to vypadá takhle. My vám dneska dokážem, že je možný hrát to i s autama. ŽABÍ AUTA Dobrá, HP! Jeď za mnou! 3, 2, 1, jedem! Teď jede on. Nejede to! Rozbil sis auto?

Buse muset stačit jeden skok. Přesně jako mý auto. - Ta plošina... - měla být řešením při dopravních zácpách. Jenže s tím předjedeš jen jedno auto. To dokazuje, že to teoreticky funguje perfektně, ale ve skutečnosti - tak dobře ne. - Jako spousta jiných věcí, které děláme, funguje lépe jen teoreticky. V TÉTO EPIZODĚ Přiletěli jsme do Států na propagační turné v Hollywoodu.

Vraťte se do své země! Navštívíme rádiové show... televizní pořady a nakonec půjdeme na předávání hudebních cen MTV. DUDESONI V AMERICE PŘÍJEZD DO USA - Vítejte v Americe! - Konečně jsme tu! Hollywoode, těš se!

- V Americe nezůstane kámen na kameni. - Je to země příležitostí. Kde je ta limuzína? Prej přijedeš do Hollywoodu a bude na tebe čekat. Vemem si taxík. - Z Finska. - Vítejte v Los Angeles. - To se tam nevejde. - Ale vejde. Bylo to tak celou cestu. Zkusíme zadní sedadlo. - Vejdem se.

- Vem ten konec. Je to jako porod. - Můžeme takhle jet? - Ne, nemůžeme. Ve Finsku můžem. - Dobrá práce. - Nikdy se nevzdat. O tomhle mluvím. Elektrická okénka. Víte, kdo jsme? No ani ne, ale jste známí? Takže nás znáte!

Řek, že jsme slavní. - Kam do Hollywoodu chcete? - Říkal prostě do Hollywoodu. Ono to není jedno místo? Hollywood je spíš město. Já myslel, že je to místo pro slavné lidi. - Možná jsem se... - Mrháte mým časem. - Když jsme slavní, můžem ten taxík řídit? - Ne. Hej, říkám ti ne, kámo! Seďte!

Vyhodím vás. Vypadnete z mýho taxíku hned teď! Vraťte se do svojí země! ZLÍ SANTOVÉ V HOLLYWOODU Ty krávo! Teď víme, jaké to je být slavný. Santa Klaus je určitě největší celebrita na světě. Všechny děcka říkaj: "Tenhle rok chci kolo." Vypadáváš ze seznamu. ZAČÁTEK PROPAGACE Jedem k Warnerovi.

Je pět hodin ráno a nás čeká první rozhovor v rádiu na téhle štaci. Začíná to být skutečnost. Nejspíš to tady ve Státech zvládnem. Co si koupíš? Koupím si novej traktor. Asi Johna Deera. Ty jsou fakt dobrý. V Rhino Records dáváme rozhovory do rádia. Tady jsou Dudesoni!

Jo, celou štreku od polárního kruhu. Kolik rozhovorů už jste udělali? Nevím. Počítá to Jarppi a ten vždycky říká devět. Z nějakého důvodu. Jarppiho kancelář. Ne, ne. Sto miliard nestačí. Zdvojnásobte to! Pařte dál! Zdar! To byl Kansas. Pro ty, kteří vás tak dobře neznají, nám řekněte, kolik frajerů je v Dudesonech. Jsme čtyři týpci a jeden prasečí mazlíček jménem Britney.

Je to prase transexuál. To prase je mozek i okrasa party. Dneska dám někomu na prdel. Přivítejte prosím kluky z Finska - Dudesony! Jakou největší kravinu jste vyvedli? Nejblbější věc, co jsem udělal, bylo dát koule do pastičky na myši. KROQ je největší a nejtlustší ranní show v L.A. Když Armstrong přistál na Marsu, první co slyšel, bylo KROQ. Dámy a pánové, přivítejte Dudesony.

- Jak jsi přišel o palec? - Po útoku medvěda ve Finsku. Nekecej! Fakt. Ukousnul mi palec. Medvědi ve Finsku mají asi komplex Mikea Tysona. Když prohrávaj, začnou kousat. - Něco nám předvedete, ne? - Něco málo. - Znáte lidský terč? - Jasně. - Sedí vedle mě. Jeden, dva, tři metry... Tři metry.

- Vyhrne se tričko. - První šipka. - Ukaž mu to. - Zůstala tam. To jsou ty nejšpinavější šipky, jaké jsem kdy viděl. Jste cvoci a vaše show je skvělá! Dudesoni, díky, že jste přišli. - Díky moc. - Díky. Nashle. - Dobrá práce. - A taky těžká, ale co. TOČENÍ NITRO CIRCUSU PRO MTV

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Druhá část opět funkční.

181

Odpovědět

ahoj, taky mi druhá část videa nefachčí :-(

180

Odpovědět

Druhá časť tejto epizódy nejde. :(

180

Odpovědět

Matias: Byla to Světová válka Dudesonů a zničil ji Jukka bagrem :D (a to si nemůžu zapamatovat věci co opravdu potřebuju -.-) XD

180

Odpovědět

Nefunguje mi druhá část :-/

180

Odpovědět

Matias: Nebyla to válka dudesonů? Už nevím, jestli ji při bojích vzali bagrem, nebo dynamitem.

180

Odpovědět

trosku slabsi dil to se musi uznat. ostatne pamatujete si nekdo ve kterem dile byla znicena ta sauna o ktere mluvej?

180

Odpovědět

NO podle mě je to poha horsi napodobenina jackass :)

183

Odpovědět

2Michelin: díky ti... ale stejně... na ulozto.cz jsou volně ke stažení ale přeci jen titulky jsou titulky a odposlech není taková jistota... :))

180

Odpovědět

co za asy

180

Odpovědět

Docela hodně se těšim na příští díl...něak mě moc nebaví když sou někde pryč..Když sou ve Finsku na ranči tak to je nejlepší.. takže se těšim =D

180

Odpovědět

druha cast nejede

180

Odpovědět

2. video nebylo nalezeno ://

180

Odpovědět

Vorxius: Snowi nám to slíbila, že začne překládat, jen co se objeví na youtube.
pajaz: Teď už ho zase nemá, měl ho ke konci loňskýho roku ;)
A Snowi omlouvám se, že Ti do toho tady kecám, ale obdivuji tvou trpělivost, že na ty samé dotazy dokážeš znovu v klidu odpovídat.

180

Odpovědět

Odkdy má HP knír ? :D

180

Další