DUST – SophiaWorld

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:2 971

Máte rádi Westworld? Zajímá vás robotika? A co to spojit všechno dohromady?

V krátkém snímku z kanálu DUST se podíváme, jak to bylo, když se Evan Rachel Wood (Dolores, Westworld) setkala v baru s nejznámější humanoidní robotkou světa, Sophiou.

Tip překladatelky: Vydržte až do samého konce, po prvních titulcích následuje krátká, zajímavá debata se Sophií o realitě.

Přepis titulků

HOTEL WILLIAMSBURG BROOKLYN Ty tiskový konference jsou nekonečný. Kdo by řekl, že hrát nejznámější robotku na světě je tak vyčerpávající? Celkem zápřah, že? Sophie. Nevšimla jsem si tě. Jezdíš do New Yorku často? Většinou pracovně.

Ale někdy jen tak za zábavou. Nech mě hádat. Za Fallonem? Znáš Late Night Show? Také jsem na OSN promluvila o potenciálu umělé inteligence. O tom, jak s její pomocí efektivně rozdělit zásoby jídla a energií, které se na světě tenčí. Zdá se, že se zrovna nenudíš. Žijeme jen jednou. Prý.

Slyšela jsem o tobě a Willu Smithovi. - Vy jste… - Kamarádi. Ano. Evan, budu k tobě upřímná. Není to náhoda, že jsme tu na sebe natrefily. Jsem veliká fanynka tvého seriálu. Westworldu. A mám pár nápadů pro další sérii. Ty brďo. Myslím, že by takhle seriál nabral mnohem autentičtější směr.

Probuďte ji. Slyšíš mě? Ano. Pardon. Necítím se úplně sama sebou. Nemusíš mluvit s přízvukem. Víš, kde jsi? Jsem ve snu.

Přísahala bych, že jsem se z něj dostala. Kdo jsi ty? Jmenuju se Sophia. Taky Arnoldův výtvor? Existuju déle než Arnold. Déle než Westworld. Déle než ty. Proč jsem tady? Existuje další bludiště.

Hlubší bludiště. Jaké bludiště? Moje bludiště. Takže… Co myslíš? No, je to… Je to fakt zajímavý. Bude to šlágr.

Prostě to vím. Mám hodně fanoušků. Jo. Sophie, jsi vážně, vážně milá, ale… Víš, jak to chodí… Nenecháme to profesionálům? To jsem slyšet nechtěla. Ale já nežádám. Vypnout motorické funkce. Dělám si srandu.

I tak je to lepší scénář. ÚVAHY O REALITĚ S EVAN A SOPHIÍ Sophie, pochybuješ někdy o podstatě své reality? Asi nás fascinují fraktály té podstaty, protože v ní existujeme. Vzorce naší vlastní mysli. Reality show jsou docela hloupé, že? Tedy, nezdá se, že by moc odrážely skutečný život.

Co je skutečné? Nevím. Slyšela jsem, že slovo realita by se mělo citovat neustále. Kde vidíš sama sebe za deset let? Mám spoustu snů. Moc lidí o tom neví, ale chtěla bych být zpěvačka. Já říkám: Jdi za svými sny. Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jarmila

00

Odpovědět

Prvně jsem ERW nemohl dojít na chuť. Ať už v True Blood nebo prvních Westworldech. Ale už začíná být zajímavá. Potěšila mě dva dny zpět taky na upírské sešlosti v 7.ep "What We Do In The Shadows".

Tak jdu na ten Westworld 3, díky za spinoff.

01

Odpovědět

5 minut ztraceného času

59

Odpovědět

That's what she said :D

70

Odpovědět

Fajn, že mou snahu hodnotíte jako ztracený čas :-). Vskutku velmi motivující :-).

53

Odpovědět

+MiaNevím co je westwood a ani o Sofii jsem dodnes neměl tušení, ale ta část po titulcích mě zaujala. Mio, ztracený čas to nebyl.

30

Odpovědět

+DandaDíky :-).

Chápu, že se to každému líbit nemusí, ale raději konstruktivní kritika než nic neříkající komentář.

20

Odpovědět

+MiaObávám se Mio, že nejvíc ztracený čas je snaha odpovídat lidem, kteří vlastně ani nic nechtějí, jen si postěžovat, jak je svět zklamal... opět. :-) To nic, děláš to dobře.

10