Ježek SonicFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:3 791
Po naprostém fiasku v podobě prvního traileru na ježka Sonica, který se nesetkal s úplně vřelým přijetím diváků, tu máme druhý pokus. A ke zlepšení opravdu došlo!

Přepis titulků

Jsem Sonic, kulička superenergie, a to ve velmi pohledném balení. Na mé planetě mě všichni chtěli připravit o mé schopnosti, tak jsem přišel na tu vaši. Občas je mi smutno, ale to nevadí. Na Zemi se mi žije skvěle. Jako pálkař – Sonic. Jako nadhazovač – také Sonic.

Nemůžu ho vystát. ANOMÁLIE - Proč se schováváš u mě v garáži? - Jdou si pro mě! Pokud ukradnou mé schopnosti, ovládnou vesmír. - Musíš mi pomoct. - Ne. - Je to otázka života a smrti. - Dobré ráno, venkovský pobudo. - Pane... - Doktor Robotnik. Máš 5 vteřin na to mi říct, kde to je. Počkat, neubližuj mu!

OD PRODUCENTŮ RYCHLE A ZBĚSILE Výlet! - To snad není pravda. - Honem, zastav auto! Největší koule z gumiček na světě? To musíme vidět! Ne, tohle není rodinný výlet... Jo, trapas. Ale měli super obchod se suvenýry. V ÚNORU Ať už je to stvoření cokoliv, tak odhalím zdroj jeho schopností.

Dáte si latte s horkým australským kozím mlékem? Jistě že ano. Děláš je naprosto nejlepší! - Musíme být nenápadní. - Ukážu ti, jak na to. - Vypadneme? - Jo, mizíme. Tohle jsem vždy chtěl zkusit. Paráda! Pozor, přiletí rána. - Jak to, že nejsi mrtvý?

- Netuším. Do háje, to snad není pravda! To nebyl legální manévr. Tohohle roztomilého si nechme. - No tak! - Máš to auto pojištěné, ne? Proč zahazuješ svůj život kvůli tomu pitomému mimozemšťanovi? - Paráda! - Je to můj kamarád. Tohle jsou moje schopnosti. A použiju je, abych ochránil své přátele.

JEŽEK SONIC Takže ty máš být Tomův nejlepší přítel, o kterém pořád mluví. Co na tobě vidí... To je nechutné! V KINECH OD 20. ÚNORA Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Upřímně to nevypadá tak špatně, hlavní je že spravili Sonika ten původní byl ohavné monstrum.

60