Online vyšetřeníFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:5 149

Pokud nemáte čas si zajít k lékaři nebo se stydíte, můžete využít online vyšetření. Ale mějte na vědomí, že výsledky vás mohou překvapit.

Přepis titulků

- Zdravím. - Zdravím, jsem doktor Gorman. Nikdy jsem jsem nepodstoupil online vyšetření... Nebojte, je to jako u běžného lékaře. Není tu žádný rozdíl. - Opravdu? - Copak vás trápí? Našel jsem něco tam dole... Dobře, tak se na to podíváme. Sedněte si na postel za sebou a stáhněte si kalhoty.

Prosím rychle, Paule. Tak dobrá. Nějaké plány na prodloužený víkend? Co? Prosím, zakašlete. Ne, nic necítím. Jste v pořádku. Trápí vás ještě něco? Skvělé, mějte se, Paule.

- Jerry, prý máte vyrážku. - Jo, na ruce. - Můžu se podívat? - Jistě. Vidíte ji? Pokud jde o její povrch, nazval byste to středně drsným, nebo jemně hrubým? - Já nevím. - Musíte být co nejpřesnější. Středně drsné, nebo jemně hrubé? Já si nejsem jis... Nadechněte se, Jerry, je to velmi důležité.

Jemně hrubé. To je úleva. Kdyby to bylo středně drsné, bylo by to na špitál. Pokud se objeví něco dalšího, dejte mi vědět. - Máte na mě e-mail. - Ale já si nejsem jistý... Jime, co vás trápí? - Asi potřebuju brýle. - Dobře, podíváme se na to. Mohl byste přečíst tuhle tabulku?

Je to rozmazané. - Celé? - Ano, i vy jste rozmazaný. Jime, to nevypadá dobře. To je zlé. Teď jste zaostřený. Takže se rozostřuji a zaostřuji? - Ano. - To může být vážné. Pořád tam něco cítím. Můžete to zkontrolovat jinak? Existuje jedna snazší metoda.

- Super. - Můžete načůrat do tohoto kalíšku? Omlouvám se, ale nemůžu. No jistě, potřebujete soukromí. Nechám ho tu a odběhnu si. Zdravím, Jime, mám výsledky rozboru. - Sedíte? - Ano. Dobře, je to velmi vážné. - Vypadáváte...

- 43% úmrtnost... Velmi opatrný... Okamžitá smrt... - Tři tyto prášky... - Já vám nerozumím. - Omlouvám se, je tu špatné spojení. - Zopakuji to... - Chápete to? Výborně, budete v pořádku. - To spojení je špatné! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář