Snob v kiněFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 882
Ať už patříte mezi ty, co si užívají nejnovější marvelovky, nebo ty, co nevynechají žádný nezávislý albánský snímek, v obou případech se v tomto skeči najdete.

Přepis titulků

Dobrý den. - Dobrej. - Těšíte se na snímek? - Pardon? - Na snímek, na filmový počin. - Na film? - Ano. - No jasně, nemůžu se dočkat. SNOB V KINĚ Patříte mezi DeGuassonovy obdivovatele? - Pardon? - Obdivujete režiséra? Ne, přišel jsem, protože v tom prý hraje Robert De Niro.

Aha. Možná znáte některé další režisérovy počiny. - To asi ne. - Možná vás to překvapí. Jen si to třeba neuvědomujete. Lekníny na Dunaji? - Promiňte, neznám. - Opravdu? - Kapky ranní rosy na oblázkové podlaze? - Ne. Nekonečná osamělost vytržené řasy, Pedály kol, Tři otáčky o deštivém jarním dni?

Vyhnání Wiltona Squirese Fancyho? Neznáte to, přitom to bylo všude. Není to ten týpek, co natočil ten biják? Ještěří muž? Režíroval to. Natočil… Co to bylo? Jo, Ještěří muž nekonečna: Povstání gekona. Jo, vytvořil z toho celé plazí versum. - Vidím, že jste si přinesl vlastní jídlo. - Jo, je to tady hrozně drahý. Mně se povedlo propašovat sýrový talíř.

Chtěl jsem se zeptat, co je váš oblíbený celovečerní film? - Nejspíš Vykoupení z věznice Shawshank. - Le Redemption de la Shawshank, jistě. Vynikající, vynikající výkon, co předvedl Morgan Free-Homme. Kdo? Titulky podle mě doopravdy zničily evropskou kinematografii. Zcela upřímně, pokud nerozumíte domorodé linguě, nemáte se na ten film co dívat. Je v pořádku konverzovat, než film začne, ale jakmile započne, měli bychom se utišit.

Nemůžu než souhlasit. - Skvělý nápad. - Výborně. - Věděl jste, že… - Už to začíná. Úžasná kamera. Úchvatný střih. Toho by si mnoho lidí nevšimlo. - A ten zvuk! - Kéž bych ho slyšel. Pro srovnání jsem přinesl knihu.

Ne, ne, paní Clarence tam nemá být. U mě to končí jinak. Naposledy nabízím stilton. Co asi udělají s tím zvratem? Omlouvám se za to aroma. Takovýto sýr musí dýchat. Na konci dobrého filmu vždycky zatleskám. - Odcházíte? - Jo. Já zůstávám. Chcete zjistit, kdo byl 3.

asistent mistra zvuku, abyste o tom mohl vykládat? Ne, zalezu si pod sedadla a na další film se dostanu zadarmo. Mějte se. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No video není moc přesné, protože filmoví fanda a znalec na takové úrovni jako je daná postava fakt většinou okolí neruší, to by spíš dělal ten druhý.

00

Odpovědět

Nic moc, jdu si pustit srpský film

11

Odpovědět

Bez toho jedla by to bolo super ;) U mna to jedlo znizovalo posolstvo videa. Aspon mam skusenosti len z neznesitelnym popkornom v kine...

11

Odpovědět

Porovnaj si to ked si doma. Mozes si film pauznut, skocit si po nejaky snack, vychcat sa, niektore sceny si pretocit a opakovat viackrat... Toto v kine nie je mozne, dve hodiny sediet na prdely, nejdes na wc lebo ti ujdu sceny... tak je fajn mat pri sebe aspon nejake zradlo, popripade chlast.

03

Odpovědět

+*.*Zniesol by som keby tam maju nieco co nieje popkorn. Aka normalne jedlo ktore nekrupe.

11

Odpovědět

+Hadatkoa nesusti, a nemlaska, nesrka, nestramosi...

50

Odpovědět

+*.*Když vydržíte dvě hodiny nejít na záchod, vydržíte i nežvýkat popkorn. Otravní lidé kteří nevydrží kino bez jídla mne prostě štvou a to chápu, že dnešní kinosály jsou postavené co se obratu týče hodně na jídle a pití. Osobně si schválně vybírám časy kdy v kině není moc lidí a když tam nějací jsou, nemám problém si sednout dopředu, abych měl víc klidu.

30

Odpovědět

kdyz vam vadi popcorn...
nechodte do kina
bum, jednoduchy.

ten popcorn taky dela snad tretinu prijmu pro to kino.

ale vy neeeee vy jste jak malý haranti a musíte b*******t kvuli kazde prkotine, po ktere vam stejne vubec nic neni

03