Gay, nebo Evropan?

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:676
Počet zobrazení:9 720
Dnes se v Grahamově show můžete podívat na hru zvanou Gay nebo Evropan? Grahamovi hosté, herci Diane Kruger a Matthew Fox spolu s bavičem Johnem Bishopem, v ní mají za úkol hádat, do které kategorie patří vybraní muži z publika. Pozn.: John Bishop pochází z Liverpoolu, což je oblast, která se vyznačuje svým výrazným přízvukem - tzv. scouse. To proto má Matthew Fox, který je Američan, problémy s tím, aby mu rozuměl. Německé pasáže jsem opsala z komentářů na YouTube, takže jsou snad správně. Tento díl byl odvysílán 25. 2. 2011.

Přepis titulků

Diane, ty sis toho asi nevšimla, ale když Britové a Američani cestují po Evropě, je to pro ně někdy trochu matoucí. Když se v Evropě podíváš na nějakého muže, nevíš, jestli je to Evropan, nebo gay. To pořád říká můj přítel. Je to Brit. Tak to je opravdový Brit. Třeba upjaté džíny.

Já jsem Evropanka, takže se mi to líbí. Ale když se ho snažím dostat do těsnějších džínů, řekne mi, že je to gay. Já na to, že ne, že to navrhl Paul Smith. A on: "Jo, to je Brit." To nás přivádí k jedné hře, kterou jsme tu už hráli, zvané Gay, nebo Evropan? Gay nebo Evropan? Máme tu několik mužů.

Johne, Matthew, jste světaznalí muži. Určitě se přidáte. Koho tu máme jako prvního? Postavte se. To je těžké. - Co si... - Evropan. - Ty říkáš Evropan? A ty, Matthew? - Páni, to je... - Je to těžké. - Otočte se dokola. - Mě mate to, že... Tak to jo. Víš co?

Gay a Evropan. Gay a Evropan. - Chtěl jsem říct Evropan, protože nemá pásek. - Jo. Hrozně se mi na tom líbí to, že nás používáš k tomu, aby sis okouknul potenciální úlovky. Nechci plýtvat časem. Mohl jsem s ním mluvit celé hodiny. To s tím páskem. Jak nás mělo napadnout to s tím páskem? - Takže říkáme gay?

Všichni? - Já říkám gay. - Gay? - Všichni říkáme gay. Gay, nebo Evropan? Gay! Dobře. Další. No teda. Já nevím. S těma ušima... Promiň, ale přihlásil ses dobrovolně.

- Kdo by si toho nevšiml. - Evropan. - Myslíš, že je Evropan? - Říkám Evropan. - Pokud mám ty dvě možnosti... - Jo. - Jo, Evropan. Řeknu gay, protože si myslím, že vypadá jako Brit. Dobře, budu s tebou gay. Pardon. Ne. To by mohlo skončit v nějakém videu. Jen ta jedna věta. "Budu s tebou gay."

Tak jak je to? - Výborně. Odkud jste? - Ze Španělska. Ze Santanderu. Vypadá španělsky. - Právě mi řekli, že se jmenuje Nacho. - Nacho? - Vážně se jmenuješ... - Jo. - Je to přezdívka? - Jo. Proč ti říkají Nacho? Protože celým jménem se jmenuju Ignacio. Ve Španělsku to nezní tak pitomě.

Hrozně se mi na tom líbí, že víc lidí rozumí tobě než mně. Má pravdu. Díky, Nacho. Ještě jeden. - Řekl bych gay. - Já bych řekl Evropan. Říkám gay. Páni.

Nemůžu tomu uvěřit. Říkám gay. Dobře. Říká někdo Evropan? - Já říkám Evropan. - Říkáš Evropan? Dobře, třikrát gay, jednou Evropan. A máme tu... Evropana. Výborně. - Odkud jste? - Z Německa. - Z Německa?

- Diane! Ich liebe dich. - Geboren in Deutschland? - Ja. - Du siehst gar nicht Deutsche aus. - Danke. Nevypadá moc neměcky. Řekli byste, že je z Německa? Ne, myslel jsem, že je gay. - Jak se jmenujete, pane z Německa? - Simon. - Simon? - Znáš to německé jméno? - To je německé jmeno. Simon. - Dobrá. Děkujeme všem gayům a Evropanům. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

všechno se to zveličuje.. to že pár mladejch má na hlavě gel a nosí upnutý džíny a růžovo-šedivej svetr přece ještě neznamená, že tady všichni chlapi vypadaj jak b***y :) ale je asi pravda že stejný předsudky máme i my k amíkům, nebo k anglickýmu humoru :)

221

Odpovědět

U druhžho jsem si nebyl jistej, jinak jsem to uhodl :D

203

Odpovědět

když v anglii udělali GAY- NEBO EVROPAN ? proč by jsme mi nemohli udělat AMERIČAN NEBO IDIOT?

2913

Odpovědět

co si tim chtel rict, jako ze kdyz nejsi american tak si idiot, vis co sbal si kufry a odstehuj se do sve milovane zeme

2073

Odpovědět

+Marianpochopil(a) jste to video ? myslel to presne naopak.. tj ze pokud napriklad american nepozna jestli je nekdo gay nebo evropan tak evropan nepozna jestli je nekdo american nebo idiot.. chapete to ? Lolz

235

Odpovědět

+skywalk3rZamyslete se, nebo je, bylo a bude vylucovaci spojka coz znamena, ze plati jedna z moznosti. Z toho vyplyva, ze kdyz nejsi american tak si idiot. Pokud by to myslel opacne jak vy pisete a chtel by narazet na americkou inteligenci napsal by snad american nebo normalni clovek, to da rozum, nechci nikomu nic vnucovat, ale mel byste si zopakovat zakladni spojky a nejste sam jak se divam. K tomu videu, jak vy pisete oni tam narazeji na fakt, ze american nepozna gaye nebo evropana to znamena, ze kdyz se nekdo v americe obleka jako evropan tak si o nem muzou myslet, ze je gay a ted si vemte jeho tvrzeni coz by znamenalo, ze kdyz se v cesku nekdo chova jako american tak je to normalni, a kdyz ne tak je idiot. Ano priznavam, mozna to myslel naopak, ale formuloval to spatne;). Snad jsem to dostatecne vysvetlil.

2028

Odpovědět

+Mariantak jsem to nemyslel Marian i když to tak někomu mohlo po přečtení zapůsobit

201

Odpovědět

+cervamyslel jsem to tak že kdyby postavili vedle sebe američana a idiota tak by je nikdo mezi sebou nerozeznal

202

Odpovědět

+cervaV tom pripade se omlouvam, za prvni odpoved.

185

Odpovědět

celou dobu jsem nevěděl co je to za babu, ale jak promluvila německy tak mě to praštilo - inglourious basterds... a pozn. - to co norton říká, v podstatě že je těžko rozlišit evropana od b***y - docela silný řeči na někoho kdo má zálibu v růžovejch košilích a sedí s nohou přes nohu :-p

1913

Odpovědět

Tak on se tím že, je na kluky, netají. Navíc ten John si z něj dělá srandu, že hosty takhle zneužívá k vyhlídnutí novejch úlovků ;)

250

Odpovědět

+Veronikaáha... tak to já nevěděl že je fakt gay :D

204

Odpovědět

Odpovědět

Ježiš, chudáci. :D Ale přeložím.

190

Odpovědět

+qetuděkuji ;)

180

Odpovědět

krutý ale dobrý. :D

180

Odpovědět

To je roztomilé (+ David Tennant :megusta: ) :)

180

Odpovědět

To je asi jako kdyby byla v Evropě soutěž sedlák nebo američan? :)

203

Odpovědět

Graham Norton genialni jako dycky :D:D Jen vic a houšť :D

181

Odpovědět

Jediná chyba na tomto videu je (jako vždy), že je moc krátký.

190

Odpovědět

2/3 dnešních ,,mužů´´ vypadaj jak b***y, takže je to pak těžký :D

198

Odpovědět

to byla snadná, ale zábavná hádanka. :)

201

Odpovědět

Simon vypadá jako Owen Harper :D.

194

Odpovědět

Německé titulky:
Simon: Diane. Miluji tě.
Diane: Narodil ses v Německu?
Simon: Ano
Diane: Vůbec nevypadáš jako Němec.
Simon: Děkuju

211

Odpovědět

Mohla by si ještě přidat titulky k té německé pasáži ? někteří německy neumí ani ein zwei drei.

190

Odpovědět

Docela blbý bejt odhadlej jako gay když neni.. :D

186

Odpovědět

tak kdyz jsem tomu Bishopovi uplne nerozumela tak aspon jsem vsechny uhadla spravne :D..

180

Další