Hipsterská dobrodružstvíNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 120
Počet zobrazení:13 754

Norman se  ve videu tentokrát zaměří na příslušníky této unikátní subkultury.

Přepis titulků

Hipster: jedinec, který se snaží odlišovat tím, že zaujímá postoj, který má být v kurzu a trendy. Iznogoude, chystám nám aperitivek z cherry rajčátek. Řekneš mi, co je nového. Ale ne. Říznul jsem se. Lije ze mě krev. Asi zdechnu. To je vynikající. Camille... - Počkat.

Ukaž. - Tohle? - Udělej to ještě. - Takhle? - Ještě trochu. - Asi vykrvácím. Nechceš zavolat záchranku? Počkat. Co kdybysme nejdřív zorganizovali vernisáž? Ten koncept mě uchvátil. Jo. Vynikající. HIPSTERSKÁ DOBRODRUŽSTVÍ Mám hroznej hlad. Iznogoude? Co dobrého jsi nám ukuchtil? Mám trochu napilno, takže jsem něco udělal jen tak narychlo.

Je to aljašský filet z Baltu připravovaný v citronové šťávě - a obalovaný v guérandské strouhance. - Zní to božsky. To je vynikající. Máš super prkno. Vyměníme si je? Ten koncept mě uchvátil. Odkud ho máš? Z Kalifornie? Have a nice day. - Já to nechápu. - Ty to nechápeš? - Ne.

- Je to přísně tajná párty. Pozvánka chodí esemeskou. Podle Google Maps bysme tady už měli být. V tom případě máme problém. Buď to tady vůbec není, nebo jsme přišli moc brzo. Ledaže... Ne. - Ten koncept mě uchvátil. - Jo, je to vynikající. - Ten obraz byl příšernej. - Musím ji dát po obědě spát. Nenech se rušit. My se o ni postaráme. - Musíš toho mít dost.

My se o ni postaráme. - Samozřejmě. - Dobře. - Proč ne? - Jdeme. O DESET MINUT POZDĚJI Slyšíš nás, vánice? Slyšíš nás? - Jestli nás slyšíš, jdi se bodnout! - Bodnout! A teď vy! - Není moc vnímavá. - Přesně. Now is the winter of our discontent. - Made glorious summer by this sun of York.

- Vynikající. Ona neumí anglicky? - Tak to nic. - Je to absurdní. Kterým jazykem teda mluví? - To tempo mě uchvátilo. - Je vynikající. Kdo to hraje? Nevím, kdo to je, ale měl by nahrát album. Koncert ještě nezačal. - Kam to jdeme, Iznogoude? - Na grilovačku. Jsou tady samí hipsteři.

- Já hipstery nemusím. Ten styl už je kaput. Mizíme. - Jo, jasně. Viděli jste ty hipstery, co sem vešli? Kdo si myslí, že jsou? Anyway... Přejete si, pane? Yes, well... Hledám organickou kávu bez kofeinu, kterou samozřejmě vypěstovali v rámci družstevního zemědělství, s jemnou příchutí mentolu, jestli by to šlo. - Takže čaj.

- Jo, čaj, ale bez teinu. Jedna věc by vám mohla vyhovovat. Neobsahuje ani kofein ani tein. Je výborná. Horká voda. - Dobrý večer, pánové. Přejete si? - To nevíte, kdo jsme? Máme blog... Počkej. Uklidni se. Calm down. Jsme na seznamu. Iznogoude a Camille. Pozvala nás Cassiopée. Je to jednoduchý. Žádný seznam tady nemáme. Vstup je volný. Můžete jít. Už to chápu.

Mají tady open vstup. - Ten koncept mě uchvátil. - Je vynikající. Pěkný večer. - Na oplátku vám povím o svém životě. - To by mohlo chvíli trvat. Vidíš, Glorie? To je Rohmer. - Rohmer je filmový génius. - Tahle scéna je zjevně trochu pornografická. Je to nová vlna. Trocha sexu, ale ne moc. Je to vynikající. To jste se pomátli? Je to jen děcko. Ten koncept ji zjevně uchvátil. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bože, tohle je celá naše umělecká škola. Přesně typ lidí co nesnáším. Až na ty vousy, ale ty hadry, včetně čepky sedí.

202

Odpovědět

miluju tu hudbu v těch meznících :D ( a ty jejich kostými nemaj chybu)

191

Odpovědět

musel jsem se na to podívat znova

62

Odpovědět

If a tree falls in the woods and nobody hears it, does a hipster buy its album?

614

Odpovědět

To mně připomnělo, když jsem kdysi ve svém rodném městečku zašel na nějaký rockový minifestival, což se u nás moc nedělo, protože tam to byly samé diskotéky a žádný rockový klub. Tam jsem najednou viděl přesně ty holky, které obrážely diskotéky, jen tentokrát neměly barevné oblečení, ale dočerna. Černé nehty, výrazný černý oční stíny a tak dále...
Když se jedna kapela připravovala, tak už byly připravené úplně vepředu jak největší fanynky, a pak jakmile se ozvaly první tóny, tak začaly trsat, což v jejich případě znamenalo zničehonic skákat nahoru a dolů jako hopíci, nehledě na to, jestli se hrálo něco rychlejšího, pomalejšího... Takhle trsaly i během zvukové zkoušky kapely.
Nejlepší byla jedna z nich, co začala skákat-trsat ve chvíli, kdy jen bubeníkovi před začátkem songu spadla palička a udělalo to ránu.

12411

Odpovědět

Jméno Iznogoude musí být dobrá pomsta rodičů, ha :D

693

Odpovědět

a normalni dil nebude ? :(

811

Odpovědět

Definice hipstera: člověk, který tráví 2 hodiny upravováním v koupelně, aby vypadal tak, že mu na vzhledu nezáleží.

2124

Odpovědět

Ted Mosby? :-)

715

Odpovědět

Tenhle styl mi přijde strašně trapnej.

488

Odpovědět

Podívej se na film (Her) Ona, v tom filmu Hipsteři ovládli svět, tak se snad o nich něco dozvíš.

302

Odpovědět

+KICKBALLAaaaaa sorry to měla být odpověd' pro Blondyr.

42

Odpovědět

Co je to vlastně hipster? A dá se zařadit několika bodama? Zatím jsem pochopil jen že nosí vousy. ... A řeší koncepty:-D

375

Odpovědět

něco jako frikulín, metrouš a intouš v jednom

333

Odpovědět

Věř, že je to člověk kterého nechceš poznat. Obzvlášť, když je gay, nic proti nim, ale hips. gayové jsou dost falešní.

34

Odpovědět

Koncept tohoto videa mě neuchvátil, mám raději "klasického" Normana. A tak zatímco jindy Normanovi dávámdeset hvězdiček, tentokrát musím razantně a krutě strhnout body a udělit hvězdiček mnohem, mnohem méně. Tedy devět.

16114

Odpovědět

Mazec! ? já bych to viděl spíše na klasický průměr, tedy 5*

2739

Odpovědět

Norman super, ale koncept tohoto videa me moc neuchvatil, je to moc dlouhy a prekombinovany, radsi to mel rozdelit na vic dilu.

1221

Odpovědět

Kdybych znal nějakého hibstera tak bych toho asi pobral víc ale fajné to bylo :D

455

Odpovědět

Má to víc dílů? :D :D Nesmírně pobavilo! :D

427

Odpovědět

Takže individua, která potkávám na ulici, jsou hipsteři? Dnes už mají i "bezďáci" svůj styl :)

1726

Odpovědět

Vždyť taky jedinej rozdíl mezi hipsterem a bezďákem je ten, že hipster má značkový oblečení :D

1265

Odpovědět

Odpovědět

Uchvátil mě koncept tohoto videa. :-)

24010

Odpovědět

Uchvátil mě koncept toho dítěte. :D

5520
Další