Genesis 3:69Hluboký vesmír 69 (S02E15)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:132
Počet zobrazení:7 938

Loď OGC-1 se porouchá. Naše posádka musí neplánovaně přistát na poměrně mladé planetě. Zatímco Hamilton opravuje loď, Jay se vydává na průzkum. Jaká překvapení ho na planetě čekají?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 GENESIS 3:69 Varování: Závada v sekci B. Do háje. Budeme muset někde přistát a opravit to. Poblíž je mladá planeta. Třeba tam budou nějaké mladé slečinky. Kámo, jdu se tu porozhlédnout.

Dej mi vědět, až bude loď funkční. Pěkný. Ahojky. Ty nejsi ten zlý had, o kterém mi říkala má bohyně, že ne? Ne, jsem člověk. Mám ruce, vidíš? V tom případě pojď za mnou. Voda je teplá. Bomba.

Ahoj. Ale no tak. Oblíkni si kalhoty. Proč to sakra děláš? Co to jsou ty kalhoty, o kterých tu mluvíš? Zakryjí tvoje nádobíčko. Nikdo na to není zvědavej. Proč by někdo nechtěl vidět moje nádobíčko? To nádobíčko mi bylo dáno mou bohyní. Říkala, že je nádherné a že se za něj nemusím stydět.

Kdyby ses ho dotkl, možná by ses ho přestal bát. Ne, díky. Nemůžu se dočkat, až o tomhle řeknu své bohyni. Radši by sis to měla nechat pro sebe. Ale ne, to je ten zlý had. Kdepak, jen můj penis. Už zase? Čím jsem tě rozzlobila, má bohyně.

Žádné hady ani ovoce jsem neviděla. To byly metafory pro ptáka a koule. Co jsou to metafory? A dost! Ty i Adam jste vyhoštěni. Kde je Adam? Má bohyně mi vyndala jedno žebro. Teď dokážu udělat takovou věc.

- Chceš to vidět? - Ne. Má bohyně mě povolává. Hned budu zpět, abych ti to ukázal. Ty hlupáku. Víš, kolikrát jsem se snažila vytvořit dokonalý ráj pro ty debilní lidi? Já za to nemůžu. Možná bys je neměla dělat tak sexy. Už jsi někdy pocítil hněv boha? Asi tak pětkrát nebo šestkrát. Proč kobylky?

Jsou docela chutné. Panebože. Musíme zpátky, zapomněl jsem se pomilovat s tou bohyní. Děláš si srandu? Proč bys to dělal? Vždyť se tě pokusila zabít. Hamiltone, není žádné pokoušení, jen dělání... jí to ptákem do zadku. Musíme zpátky.

Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hm, předposlední epka, zatím, jestli se dobře dívám. :‘( A další řada bude dost těžit z GoT podle proma... jen datum premiery nějak nemůžu najít.

Prozradíte, co budete pouštět místo tohoto? Snad zase nějaký podařený animáč.

30

Odpovědět

Škoda, čekal jsem, že tu bohyni přehne :(

231

Odpovědět

Však jí pak pěkně naložil řiť

20

Odpovědět

I liked, I shared, but I didn't die. What am I doing wrong? :(

112

Odpovědět

buď trpělivej, to přijde

110

Odpovědět

"Search error! Genesis 3 has only 24 verses."
Cítím se podveden. :(

70

Odpovědět

všechny sexy sloky z toho vyhodili na Nicejským koncilu...

70