Lana Del Rey – Summertime SadnessHudební pecky 21. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:7 040

"Summertime Sadness" je píseň americké zpěvačky a textařky Lany Del Rey z jejího druhého studiového alba Born to Die (2012). Trip hopová balada vyšla jako singl a umístila se v první desítce hitparád napříč Evropou. Trapové a housové remixy písně pak ovládly taneční žebříčky v USA. V doprovodném videoklipu jsou Lana a herečka Jaime King partnerky, které nakonec spáchají sebevraždu skokem z výšky. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Pamatuj, že tě mám ráda. Pa. Polib mě, než odejdeš, letní smutku. Chci, abys věděla, že jsi nejlepší, zlato. Dnes večer mám své rudé šaty, tančím ve tmě za svitu bledého měsíce. Vlasy mám vyčesané jako královna krásy, vyzuté lodičky, cítím, že žiju. Ach bože, cítím to ve vzduchu, telefonní dráty bzučí jako bubínek. Lásko, hořím, cítím to všude, už mě nic neděsí.

Polib mě, než odejdeš, letní smutku. Chci, abys věděla, že jsi nejlepší, zlato. Přepadl mě letní, letní smutek. Letní smutek. Přepadl mě letní, letní smutek. Dnes večer jsem jako pod proudem, řítím se po pobřeží asi 160. Má zlobivá láska sedí blaženě vedle mě, pokud dnes odejdu, tak zemřu šťastná. Ach bože, cítím to ve vzduchu, telefonní dráty bzučí jako bubínek. Lásko, hořím, cítím to všude, už mě nic neděsí.

Polib mě, než odejdeš, letní smutku. Chci, abys věděla, že jsi nejlepší, zlato. Přepadl mě letní, letní smutek. Letní smutek. Přepadl mě letní, letní smutek. Myslím, že mi budeš navždy chybět, jako hvězdám chybí Slunce na ranní obloze. Raději později než nikdy, i když budeš pryč, já pojedu dál. Dál... Přepadl mě letní, letní smutek.

Letní smutek. Přepadl mě letní, letní smutek. Polib mě, než odejdeš, letní smutku. Chci, abys věděla, že jsi nejlepší, zlato. Přepadl mě letní, letní smutek. Letní smutek. Přepadl mě letní, letní smutek...

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky hAnko za překlad tohoto videa!

31

Odpovědět

Tohle video mi dodalo odvahu poprvé masturbovat na kameru.

60

Odpovědět

Na Aerodrome 2018 to stálo celkem za pytel. Škoda že to měla tak debilně ozvučené protože atmosféra byla jedinečně ani pozitivni ani negativni. Tak nějak depresivně dobrá ale dalo se to poslouchat až kdesi v kempu po menšim zhulu v leže. Fajně se mi u toho usínalo a asi to nikdy nepustim z hlavy jak depresivně ale dobře to vše znělo.

00

Odpovědět

Na Aerodromu byla příšerná. Nejdřív si jí museli vyřvat fanoušci (čti fanynky), aby milostivě přišla. 85% koncertu jela na playback a když se pokusila něco zazpívat, tak to bylo na úrovni zpěvu mýho fotra v koupelně (a to fakt nikdo nechce slyšet). A když si pak v průběhu koncertu dala pauzu, aby si přebrala dárky od svých fanynek, tak to byla konečná. Na to, jak oní všichni básnily, to je dost podprůměrná zpěvačka, která má kliku na dobrý PR.

00

Odpovědět


Odpovědět

Překlad o "ní" je jen na základě videa? Myslím, že když to poprvé bylo v éteru, tak to bylo asexuálni. Klidně to může být o "něm". Jen můj názor.

00

Odpovědět

Bohužel v češtině nemáme tu výhodu anglické "asexuálnosti", takže si překladatel musí vybrat jestli je to v mužském, nebo ženském rodě. A když jsou v klipu dvě baby, mužský rod by tam moc neseděl, takže ano, řídila jsem se podle videa. :)

70

Odpovědět

Doporučuji cover od Within Temptation. :-)

62

Odpovědět

Tyhle písničky jsou perfektní k cvičení mojí bidne angličtiny. Nebylo by možné je davat s dualnima titulkama? Některé obraty mi motaji hlavu :-D

10

Odpovědět

Zrovna u písniček není zas tak těžké si najít slova, ne? http://lmgtfy.com/?q=summertime+sadness+lyrics

41

Odpovědět

tuhle písničku mi kdysi vymazala spolužačka z mobilu když sem měla sebevražedné sklony...

53

Odpovědět

skoda, aspon by si tu nespamovala jak sa ti nelubia videa v rohu

58

Odpovědět

+v m vargaco ti mám na to číst? Nikdy sem nebyla typ lověka kterej jen pokrčí rameny a nechá vyhrát druhé i když je to prostě špatně...

02

Odpovědět

+lenaciato mi nedáva zmysel .. tak prečo tie sebevražedné sklony? znie to presne opačne.

10

Odpovědět

+Galganto je složité na debatu přes komentáře

00