Jako loutky #1Improv-A-Ganza

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:541
Počet zobrazení:6 037

Připravil jsem si pro vás další video z improvizační show Improv-A-Ganza, která se natáčela v jednom z hotelů v Las Vegas. Dnešní hra nazvaná Jako loutky (v originále Moving People) spočívá v tom, že dva herci musí odehrát určitou scénku na jedno téma, ale aby to neměli tak jednoduché, sami se nesmí vůbec pohnout. Hýbat s nimi totiž mohou pouze dva vybraní diváci z publika.

Samotný princip hry zaručuje vtipnou podívanou, ale po výběru dvou dam z publika, které měly na starosti pohyby Ryana Stilese a Jonathana Manguma, se děly věci, které předčily veškerá očekávání.

 

Přepis titulků

- Teď si zahrajeme hru Jako loutky. - Jsem opilá. - A kdo není? - "Jsem opilá." Opilost nepřekáží tomu, abyste stála na jevišti. Funguje to tak, že Jonathan a Ryan se nemohou hýbat bez vaší pomoci. Dobře. Takže, řekněme, že Jonathan chce někomu zamávat. Musíte mu zvednout ruku a zamávat s ní. Sami nemůžou nic, dokud s nimi nepohnete.

Můžete jim hýbat s hlavami... Jo. Nevím, co by se mohlo pokazit, Coline. Já už tu hru hrál. - On už ji hrál. - Jo, bude to v pořádku. Když budete chtít, aby šli dopředu, tak je poklepejte... Jo, vy. - Můžete ho jenom poklepat.

- Budu s ním hýbat. Dobře, hýbejte si s ním sama. Mějte na paměti, že jsou to pouze lidé. Jejich ohebnost je limitovaná. - Nenuťte je se mlátit a vy je taky nebijte. - Proč ne? Protože přestanou a vymlátí z vás duši. Ono se to poddá. Co by se mohlo pokazit? Potřebuji jakýkoliv evropský stát.

Belgie. - A... - Vyrábí skvělou čokoládu. Ano, vyrábí. Vyrábí skvělou čokoládu. Kromě vaflí a čokolády, co podle vás v Belgii nevyrábí? Klokany. Myslím, že máme vše, co potřebujeme.

Bůh s vámi. Tohle vypadá jako motel. Pět let jsem šetřil a tak dlouho jsem se těšil do Belgie. Dobrý den, je tam někdo? Pojďte dál, prosím. - Už jdu. - Zdravím. - Je tu trochu větrno. To mi povídejte. - Otevřu dveře a vstoupím do tohoto krásného...

- Já vám je otevřu. - Já vám ty dveře otevřu. - Děkuji. - Předtím než si užiju Belgii, tak se trochu protáhnu. - Jen do toho. Teď sáhnu na kliku. Už ji vidím, je přímo přede mnou. Teď tu kliku pěkně uchopím a otevřu dveře. Otevřu ty dveře! A je to!

Dobrý den. - Pusťte mě dál. Pusťte mě dál. - Pojďte dál. Pojďte dál. Jenom sesednu z poníka a hned tam budu. Sedím na poníkovi. Jen z něj sesednu. - Vítejte! - Sesednu z poníka. Vítejte v mém motelu. Vím, že jste v Belgii poprvé, ale můžu vám pomoci. - A... - Ano? - Co uděláme nejdřív?

- Můžete se nám podepsat do návštěvní knihy. Už jdu. Jdu k návštěvní knize. Nebo se k ní natáhnu tady odsud. Je tady. Je přímo tady. Ano, přesně tak. Ona že je opilá? Doufám, že nebudete na pokoji pít alkohol. - Vy jste těhotná? - Ano, jsem. To je skvělé!

- Můj muž před třemi týdny odjel z města a... - To je mi tak líto. Pořád mi ještě v uších zní jeho hlas. Teď se zase postavím. - Dáte si něco k pití? - Ano. - Půjdu k baru a něco vám namíchám. - To by bylo fantastické. Něco mi říká, že nalévání alkoholu mi půjde skvěle. Tady je ten bar. - Vezmu sklenici.

- Gin s tonikem. - Pořádně protřepat. - Ne, ne, ještě tam není dostatek chlastu. Naleju vám ho tam víc. Tak a je to! - Zatřep s tím, zlato. - Třepu s tím. - Vezmu si to. - Vezměte si to. A teď s tím pěkně do tunelu. Do chlastacího tunelu. Já se napiju přímo z láhve.

Začínám být trochu přiopilá. A jen tak mimochodem, jako těhotná bych asi neměla pít. - Chtěl bych vidět belgické klokany. - Všechny jsem přivedla na svět já. - Vy porodíte klokana? - Jo, proč si všichni nesáhnou? - Je to nádherné. - Panebože! - Co je? - Praskla mi voda. - Tlačte! Tlačte! - Tlačte! - Jsem tak šťastná, že jste tady všichni se mnou. - Musíš si sednout.

- To bych rád, ale sám nemůžu. A je to! Právě jsem si rozsedla dítě. - Sedla jsem si mu přímo na hlavičku. - Vstaňte. Tady je. Přeseknu pupeční šňůru. Přeseknu pupeční... A je to! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WLIIA milujem a po všetkých jej náhradách (Green Screen Show, Improv-A-Ganza a momentálne najnovšia Trust us with your life, ktorú som ešte nevidela) mi Improv-A-Ganza pripadá ako tá najlepšia. Videla som všetky časti a zistila som jej plusy i mínusy, tu sú asi tie najväčšie:

Plusy:
- Brad, Chip, Jeff, Greg, Kathy Kinney (ktorú osobne nemusím) sú v mnoho epizódach a pokope, čo sa v WLIIA nestávalo
- aj na svoj vek sú stále zábavný a fešáci...podaktorí podľa mňa ešte viac opekneli :)
- nový hostia, ako napr. Jonathan Mangum, Heather Anne Campbell

Mínusy:
- chýbajú mi tam tie ich typické hlášky ("everything is made up and points don´t matter") a vtipy o Colinových vlasoch, Ryanovom nose a topánkach, a o tom, že Drew iba sedí za stolom a nič nerobí...
- mnoho vysvetľovania, ktoré je často pomerne zdĺhavé
- atmosféra Las Vegas a nie ich pekného, útulného štúdia a divákov, ktorí doslovne hltali každé jedno slovo
- ale najväčším mínusom osobne je to, že spravili IBA 40 epizód - aj napriek tomu, že je to cca 13 hodín materiálu :D

Aj keď je viac mínusov, odporúčam každému milovníkovi WLIIA aby dal šancu aj Improv-A-Ganze. :).....a sorry za dlhý komentár

181

Odpovědět

Nevím no, už u WLIIA mě moc neseděli scénky, kde se příliš zapojují diváci, jednoduše to neumí. Chvíli je to sranda, ale pak už se to jen oapkuje, zachraňují to jen v tomto případě Ryan a Jonathan... Jsem velmi rád za každé video ať už WLIIA nebo ImprovAganza, ale jen z hlavy mě napadá aspoň tucet lepších her na překlad :)

180

Odpovědět

Koukám banda je pohromadě a nemá to chybu :-)

191

Odpovědět

Přesně na tuhle část jsem koukala když se tu poprvé Improva-A-Ganza objevilo. U té scény, kdy Jonathan leží na zemi a osočí tu paní: "Oh, and she's drunk!???" jsem se sesunula na postel a normálně mi tekly slzy.
Tahle hra se jednoznačně povedla!

182

Odpovědět

Ano, ta byla prokazatelně opilá :D

180

Odpovědět

Prosím překládejte radši WLITI. Improv-A-Ganza není špatné, ale na tu atmosféru z WLITI to prostě nemá

1813

Odpovědět

piesen pre valeriu bola uplne dokonala, mne by sa paci ako samostatna vec. A zacinam mat slabost pre jonathana.

188

Odpovědět

+kaphibarkaU mě je to naopak, já ho beru jako vetřelce mezi starou partu, takže kdykoli je na scéně - GTFO! :D (I když vtipnej je, to uznávám)

186

Odpovědět

WLITI prosím berte jak WLIIA, psal jsem to chvíli po probuzení a moje angličtina je ráno trochu slabší :D

181