Instalatér ve světě Maria

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:332
Počet zobrazení:4 467

Svět Maria má svá specifika. Ale co kdyby do něj byl uvržen obyčejný a nic netušící instalatér?

Přepis titulků

Máte problémy s odpadem, ale vypadá to, že je to ucpané támhle. Co to, sakra, je? Paní Johnsonová? Váš odpad vede někam na karneval nebo co to je. Co to, sakra, je? Jasně, to je obličej s nohama a knírem. Buď jsem mrtvý, nebo v pekle. To je nějaká soutěž?

Kdo přidělal cihly k obloze? Jasně, ta želva má helmu a kladiva. Hej, no tak! Kde bereš všechna ta kladiva? Nech toho, blbečku. Vzal bych si tu minci, ale je velká jako já! Tohle všechno vysvětluje. Fajn, jak odsud vypadnu? Pokud je tohle duch, znamená to, že nejsem mrtvý.

Hej, ty! Ty jsi oblečený a máš pusu. Mohl bys mi říct, co se to tu, sakra, děje? Za mnou je velká cihla s obličejem. Co je tohle za místo?! Skvěle, něčí strašidelný dům. Haló? Je tu někdo? Někdo asi netouží po návštěvě. - Pomoc.

- Haló? Jste v pořádku? Pomoz mi! Do prdele! To je horký. Ježiši Kriste! Kdo tenhle dům kupoval? Fajn, to je kurevsky velká želva. Proč vůbec takový most stavěli? Tohle je fakt úchylný. Doufám, že tahle princezna bude vážně kočka. Díky, instalatére, ale princezna je v jiném hradu.

Budu upřímný. Všechno v tomhle světě bylo strašidelný. To, že dokážeš mluvit, mě uklidňuje. Ale jsi vážně kus kokota! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

lol

10

Odpovědět

Kdyby neutrousil spoustu sprostejch nadávek tak bych mu snad ani neuvěřil, že je skutečnej instalatér. :D Škoda jen že neměl ten, Mariův italský přízvuk.
Teď už jen zbývá najít paní Johnsonovou a vydat se jejím potrubím na karneval :D :D

190

Odpovědět

Chvili sem mel nutkani napsat "prvni", ale pak jsem zjistil, ze se bez toho obejdu :-D

89

Odpovědět

Ahoj, jmenuju se KorenZMasaraku a nedávno mi došlo, že nepotřebuju poukazovat na pořadí mého komentáře k tomu, abych byl ve svém životě šťastný. Počkat ... vlastně potřebuju.

262

Odpovědět

+MKOk. Priste si to zkusim ;-) :-D

23