ChůvyJack and Dean of all trades (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:2 424
Protože vymalovat stěnu kanceláře Jack a Dean nakonec zvládli, dostanou tentokrát svěřenou zodpovědnější práci, pohlídat na pár hodin miminko. S tímto úkolem ale pro změnu zamíchají Jackovi rodiče, kteří se na svého milovaného syna přijeli podívat.

Přepis titulků

Deane! To je poslední kapka! Nikdy z tebe nic nebude - a máš na Jacka špatný vliv. - Mami? Tati? Nezasloužíš si být Jackův kamarád, má lepší účes i víc fanoušků na Twitteru. To je trochu moc přísné, jsem si jistý, že mi je teď 6, - Twitter ještě ani nebyl vynalezený. - Náš syn je předurčen k velikosti, ne, že tě s Jackem ještě někdy načapáme! Marv Jackovi.

Jo, promiň, o čem jsme to mluvili? Říkám, že jsem vám našla práci, budete dělat chůvy. Děti… Na to nejsem připravený. Nevylučuj to, mladší už nebudeme. - Nech toho! - Peníze na ruku. Je to syn kamarádky. Hele, jak je roztomilej! - Je to mimino. - Je to roztomilý miminko! Všechny mimina vypadaj stejně.

Rasisto. Jak dlouho to potrvá? Mám potom schůzku s rodiči. Jenom pár hodin. Hele, co to je? - Nedělej to. - Moje zaměstnávací puška. Jsem zaměstnaný! Tolik nadějných vyhlídek. - Mám tě na mušce. - Nehraju. - Ani já. - To bys neudělala. - To si jen myslíš.

- Tolik přenositelných dovedností. Marv? - Sbohem, Jacku. - Ne! Máte zkušenosti s dětmi? - Už roky se starám o něj. - Děkuju, že jste zaskočili takhle na poslední chvíli. Je to krátká schůzka, hned jsem zpátky. Pápá Percy, drahoušku, maminka tě moc miluje. Jack a Dean pro tebe určitě mají nějakou zábavu. Pohodička.

Ještě jednu rundu? To už je třetí… No dobře. Tys to teda rozjel. To je všechno hezký, - ale kdy si seženeš práci? - Užívej si, dokud můžeš. Býval jsem jako ty, posedával, broukal si v blažené nevědomosti o mé vlastní smrtelnosti. Deane… To je moje máma, sakra…

- Ahoj mamuško. - Řekni, že ji pozdravuju. Dean? Ne. Sklapni! - Pozdravuj ji. - Neviděl jsem ho už celé roky, mami. - Ano, máš pravdu, strašně nás zklamal. - Pozdravuj ji! Jo, taky doufám, že je mrtvý. - Pozdravuj ji! - Cože? Kdy? Teď? Ne, jen je brzo a jsem v hospodě. Jsem na obědě, proč asi jinak…

Co? V jaké hospodě? Jsou za rohem. Dobře, tak za chvíli. Taky tě mám rád. Ahoj. - Sakra, sakra, sakra! - Pozdravoval jsi ji? - Moji rodiče přijeli o 7 hodin dřív. - To jsou natěšení. Nesmí mě vidět s tebou, budeš muset… Nevědí, že jsem skončil v bance. Musím se převléct. Jacku, kam jdeš? Co ta práce? Co mimino? - Vyprávěla jsem o tobě Karen v práci.

- Fakt? No jasně, můj kluk dostal práci ve finančnictví hned po škole. Její kluk prý sotva opustí dům. - Zní to jako tvůj kámoš Dean. - Sliboval jsi, že to jméno nezmíníš. - Poznal jsem jednu dívku. - Ty můj malý lamači srdcí! - Jak se jmenuje? - Emma. Pracuje v… Pivo, tati? Světlý pivo? Gin s tonikem pro tebe, mami? - Zvu vás.

- To je od něj hezký. Mohli tě vidět! Ztratil jsem tu tašku pro mimina. No a? - A to mimino. - Tos měl říct jako první. Snažil jsem se odhadnout situaci, jak moc ti bude vadit ta taška… Ahoj. Dean ztratil mimino, máme jenom čepici, ty jsi jediná máma, co znám, - co mám dělat?

- Prostě dej tu čepici jinýmu miminu. - Cože? - Všechny mimina vypadaj stejně. - Přesně to jsem říkal taky. - Já si svoje mimino taky pořád pletu. Prostě dej tu čepici jinýmu miminu, nepozná to. - Cože? - Všechny mimina vypadaj stejně. Rasisto. - Kde je to pití? - Žádný neměli. V hospodě? To je práce, musím to vzít.

Musí být strašně důležitý. To je Helen, máma toho dítěte. Ahoooj. Ahoj Jacku, je všechno v pohodě? Volala jsem Deanovi, - ale padá mi to do schránky. - Jo, v pohodě, jsme v té hospodě, - jak jsme se u ní potkali. - Vy jste vzali Percyho do hospody? Jo, má jen Jägera. Samozřejmě ne, jenom mléko. - Snažila se ti dovolat. - Umřel mi telefon. Ale doufám, že to dítě ne.

To jsem neměl říkat. Můžu s Percíkem mluvit? Chtěla bych slyšet jeho hlásek. Jasně. Musíš dělat, že jsi to mimino. - Udělej to ty. - Teď se mnou mluvila, poznala by to. Musíš to udělat ty. Tys řekl máma? - Jeho první slovo! - Jeho první slovo… Máma je na tebe tak pyšná! Dáš ten telefon Deanovi, prosím? Jacku, chce mluvit se mnou, musíš dělat, že jsi já.

Jasně, ale zrovna se mnou mluvila, poznala by to. Udělej to. No dobře… - Ahoj Helen, tady rozhodně Dean. - Ahoj Deane. To tys ho to naučil? Jo, celé moje zásluha. Možná ho naučím víc, než se vrátíš. Proč mě umíš tak dobře napodobovat? Občas za tebe beru telefony, je to bezpečnější. Jo, padli jsme si do oka, je roztomilý jako medvídek. Jako medvídek?

To bych nikdy neřekl. Medvídci nejsou roztomilý. Určitě tě dokážu napodobit líp. - Dej mi to. - Rozhodně ne. - Dej to sem. - Ne, to je moje! - Deane, jsi v pořádku? - Ahoj Helen, tady skutečný Jack. Nemohla bys dát moji půlku peněz Deanovi? Dneska opravdu udělal první poslední. Neposlouchej ho, Jack je jenom milý jako obvykle. - A pohledný.

- Dobře kluci, za chvíli tam budu. Musím se vrátit k rodičům, protože na ničem jiným mi nezáleží. Tak to abych šel hledat to mimino, co jsem ho ztratil, protože jsem idiot! - Omlouvám se, mami, tati. - Prosím? - Ty! - Přesně tak, to jsem já, váš jediný syn. - Ty nejsi mým synem. - Jak to můžeš říct, mami? Neříkej mi tak! - Tati. - Poslechni svou matku. Teda vlastně… O co tady jde, Deane?

- Únos! - Cože? Já to věděla! Dej tu čepici jinýmu miminu! Nepozná to. Kdepak je můj Percíček? Tady je! Moc vám děkuju! Ale s tím pitím přes den radši počkejte, až mu bude 18, jo?

Řekni máma, no řekni máma. - Nechápu, že to fungovalo. - Všechny mimina vypadaj stejně. Chůvy? A co banka? - V bance jsme skončili. - To je tvoje vina. - Cože? - Jako vždycky. Kazíš Jacka, - děláš mu problémy. - Bylo to moje rozhodnutí. - Nikdy z tebe nic nebude. - Říkám, že to bylo moje rozhodnutí. Ze všeho viníte Deana už od chvíle, co se rozbila ta lampa.

- Patřila tvé babičce. - Já ji rozbil. Já vyplavil koupelnu, já odřel auto, já se týden v noci počůrával, když mi bylo 18. - Cože jsi? - Vím, že pro mě chcete to nejlepší. Tys pochcal postel a hodil to na mě? - Víme, co je nejlepší. - Vy mu věřili? Ale musíte mě nechat, abych na to přišel sám. Musíte mě nechat jít jako v Hledá se Nemo.

- Co? - Ten film. - To jsem neviděl. - Já to viděla. - Mami… - Vždyť víš, že jsme na tebe hrdí, ať se děje cokoliv. Ale dej se dohromady, chlapče, nechceš, abych se do toho vložil. Takže když víme, že jsem tu lampu nerozbil a neudělal ani nic jiného, je všechno odpuštěno? Čistý štít? - Upřímně, když něčemu věříš 15 let.

- A v našem věku… Asi už u toho zůstaneme. Nevím, co jsem čekal. Promiňte, tohle kurva není moje mimino. Sundala tu čepici. To se muselo stát… - Takže ani nejsi dobrá chůva. - Jacku, našel jsem tu tašku. - No a? - A to mimino. Tos měl říct jako první. Bylo v té tašce.

Bylo v té tašce pro mimina. Bylo to mimino v tašce. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář