Suicide SquadJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:11 161

V hospodě U Padoucha začíná být nějak přelidněno. Trampoty nových šamtagstů (?) však díky aplikaci Batman Go možná již brzy vyústí v něco velkolepého.

Figaro! Magnifico!

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Co kdyby Superman přiletěl k Bílému domu a unesl prezidenta? - Kdo by ho zastavil? - Superman je tuhej. - Kdo, ptám se vás?! - Batman! Batman přece. - Co to je za otázku? - A co využít padouchy? Sestavila jsem tým grázlů, které bychom mohli využít.

Držím je jako rukojmí, aby mi konali po vůli. - To zní nebezpečně. - Předvedu názorně. Enchantress... Přines, kotě. - Pro pána Jána! - Zavolejte Batmana! Enchantress letí rychle nocí, tmou. Jen počkej, až tě kuchne kudličkou... Co to tu máme?

Nějaký artefakt? Je tak křehký... Měla bych ho někam schovat, aby se náhodou nerozbil. Jsem konec konců archeolog! A je to. Kurňa. Já chtěl bych být ten nejlepší, Batman je za tebou. Kazíš nám rande!

Jokera já musím zvládnout sám, spravedlnost je věc má! Batman Go! Neumím plavat! Všechny chytit mám! S mnou pěstí se můžeš prát, BATMAN GO! Batman Go.

Být vámi, nenechám se od Katany probodnout. Její meč vězní duše svých obětí. Tak to zní parádně! Myslíš, že bys nám to mohla ukázat? Ne. Tak proč to vůbec vytahuješ? Co já vím. Harley!

Jen pojď, brouku! - Zabij ji! - Nefachá to! Ta roznětka nefunguje! A u pasu máš kuličkovku?! A jo! Ne! No... Čus!

Už jsem ztratil jednu rodinu. Druhou si vzít nenechám! Co? Rodinu? No jasný. Famiglia. Není to trochu přehnaný? Známe se tak den, kámo. Jo.

A bojovat jsi s náma začal před pár hodinama. A to jen proto, že tě Deadshot seřval. Co takhle kámoši? To by šlo, ne? Budeš bojovat za kamarády? Ale jo, proč ne. Tak teda kámoši. - A nebo... známí? - Jo! To by- Její srdce! Ukončíme to! Hej, Crocu!

Poslyš, krokodýle. Nemohl bych si hodit? Je to moje specializace a doteď jsem udělal prd. Co? Tak jo! Díky, brácho. Boomerangová exploze za tři... Herdek, vrací se to. ALE TAKHLE TO OPRAVDU MĚLO SKONČIT...

Ne tak rychle! - Jak to, že žiješ? - V poslední vteřině jsem se... Víš ty co? To je fuk. A je po ní. - Má s tím někdo problém? - Kdepak, v pohodě. Hej! Que pasa, lidi? Diablo? Ty taky žiješ? Vždyť to byl jen oheň.

Přece jedinej neumřu. Ne? - Zašel bych na drink. - Já taky. A já už vím kam! Já řekl jsem vtip... Co mu zase je? a vystřihli mě z mého filmu... Á, Blues ze střižny.

Však teď už vím... že kdo směje se naposled, směje se nejlíp. Koblížku! Tolik mi chyběl ten tvůj hlásek! Dík. Ty mně taky. Nechala by nás popravit, kdybysme ji neposlechli.

Tak jí Deadshot vpálil tečku mezi oči. A teď jsme volní. Rozkošné. Ale na jednu část jste jaksi pozapomněli. Že pořád máte v hlavách ty výbušniny. Ne, že jste se rozhodli zachránit svět. Víte, kdo tohle dělá? - Kdopak?

- Hrdinové. Ano. Co zlého jste vůbec provedli? - Byli jsme v lochu. - A dál? No, takže jsme zlí! - Až na mě. - Jo, a mě. A já jsem překrásný. Vůbec se mi to nelíbí! Toto místo má být semeništěm zla a prohnilosti!!

Prohnilosti, povídám. Ty seš ten čáryfuk, co? Dívej. Kouzlo! Vraťte nám Enchantress. - Ta byla skutečně zlá. - Ne, víte, kdo byl skutečně zlý? - Kdo? Ty? - Já? Já se tam sotva mihnul. Copak ses nedíval?

Skutečný padouch byla Wallerová. - No jistě! - Vskutká zlá ženština. Tak. A vy jste ji zabili. Hned po záchraně světa. Bowsere! Koblížku! Se mnou nikdo házet nebude! Vraťte se, až něco provedete!

Ale, ale, ale. Copak to tu máme?

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chybí přeložená hned druhá věta: "Kdo by ho zastavil?" a pak "Superman je mrtvý".

10

Odpovědět

dík za upozornění, nechápu, kam zmizela. v kódu titulků ji normálně vidím.

20

Odpovědět

Čekám na video od Johna Olivera na téma: Věznění super záporáků a jejich využívání v černých operací pro vládu USA.

112

Odpovědět

Bouncere? Vážně? Co třeba ,,vyhazovač"...

43

Odpovědět

https://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&ved=&url=http%3A%2F%2Fstatic.giantbomb.com%2Fuploads%2Fscale_small%2F6%2F62615%2F1182274-bowser__mario___luigi_bowser_s_inside_story_.jpg&bvm=bv.135974163,d.bGs&psig=AFQjCNHzii7akjBNTxKLhS1r2Cb5SN8HdA&ust=1476883986751377
"Bowsere." Dělá U Padoucha vyhazovače, bylo to v jednom předchozím videu.
nicméně teď když si to pouštím znovu, on v tomhle případě asi opravdu Palpatine říká: "Bouncer!" :D

91

Odpovědět

PRVNÍ

120

Odpovědět