Jimmy Fallon - Harrison Ford a jeho naturalistická demonstraceThe Tonight Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:395
Počet zobrazení:9 023

...aneb jak se Harrison Ford u Jimmy Fallona dostal do křížku se svou akční figurkou. Pozn.: Harrison byl na Oskara nominován roku 1986 za hlavní roli ve filmu Svědek. Anthony Bourdain je slavný televizní kuchař.

Přepis titulků

Minulý týden tu u nás byl J. J. Abrams, režisér... Co se děje? Je to vtipný. - J. J. Abrams. - Chtěl jste vyprsknout to pití, nebo co? Ne, ne. To zas ne. - Já vám to předvedu. - Šetřím. - Šetříte vodou.

- Na později. Řekněte to jméno. Toho režiséra. Ne, ne! To neplatí! J. J. Abrams. J. J. Abrams! Už to neudělám. Harissone!

Mám si sednout tamhle? Já jsem držitel ceny Akademie! Nominovaný! Jo, o tom jsem slyšel! Moc se vám omlouvám! - Akorát jsem nevyhrál. - Omlouvám se. - Ale měl jste vyhrát! - O tom jsem sem mluvit nepřišel. Budem mluvit o tom, jak jsem nevyhrál.

- Ne, budeme se bavit o... - A o Anthony Bourdainovi. - Taky mám rád Anthony Bourdaina. - A vy vytáhnete J. J. Abramse. - Proč?! - Protože vás režíroval v Síla se probouzí. - Fakt, jo? - Jo! A zranil se! - Když vám chtěl pomoct, poněvadž vy... - Chudinka! Jo! - Spadly na vás- - To je mi líto!

Prý na vás něco spadlo a vy jste si zlomil nohu, že? Něco spadlo a... Pamatujete se? Protože já měl o vás starost! Zavřeli na mě zk***ený dveře! Harissone, ne! Já za to nemůžu, já to nebyl! Takže... Může za to J.

J. Jo, J. J. J. J. Abrams? Pokud vím! J. J. Abrams! J. J. Abrams! Ten režisér nominovanej na Oskara! Tak, ukažte mi, jak se to stalo. Takže... Stalo se to takhle?

Nebo takhle? Ne. Tohle se mi stalo při tý havárce letadla. Ale my se tady bavíme o týhle. Na týhle jsem si vyhodil kotník... Takhle dopředu... Hej! To bylo pěkně drahý! To je originál!

A pak jsem si zlomil nohu! No tak! Měli vám tu cenu dát! Měl jste to vyhrát. Nevěděl jsem, že... O týhle něhodě se bavit nebudem! Gratuluju! - Gratuluju vám.

- To mám z toho, že ze mě udělali akční figurku. Tak tohle je na mě moc. Ale bez problému, dáme to sem. Dejte to pryč, dejte to pryč. Tak. - No, chtěl bych vám ukázat... - Proč jsem sem lezl? Klip z traileru... Jsem tu jen jako předkrm před Adamem Driverem, co? Ne, jste tu proto... Chci říct, že... Běhal mi mráz po zádech, když jsem vás viděl.

Oblečenýho jako Han Solo... Běhal mi mráz nejen po zádech. Hrozně mě to nadchlo, že vy, Harisson Ford, nominovaný na cenu Akademie... Proč se ten dědek oblíkl jak Han Solo? Ne! Když jste si to oblík, byl jste naměkko? Ne, byl jsem placenej!

překlad: Maty www.VideaČesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nebylo by to nekde cely?

a jo taky nechapu ze lidi jako Ford nebo DiCaprio proste oskara nedostanou

140

Odpovědět

Co furt máte s DiCapriem? Ukažte mi nějakou scénu, kde se netváří pořád stejně. Stačí vzít jakoukoliv fotku z jeho filmu a má všude velmi podobný výraz. Sice dostává fajn roličky, ale za to se Oskar fakt dát nedá.
Podívejte se třeba na Teorii všeho, za to se dává Oskar a právem. Ale herec co dostane fajn roli v trháku, to není na ocenění za herectví.

429

Odpovědět


Odpovědět

+MikeTady by měl odborníkovi někdo vysvětlit, že herectví není jen o výrazu tváře.... a že srovnávat hercký výkon podle fotky je naprostá hloupost :)

130

Odpovědět

+Miketady ten tvůj pořád stejnej vyraz :)
https://www.facebook.com/TattooFreakz/videos/10153544514889580/

30

Odpovědět

Supr, diky za preklad!

Nemohl by jsi udelat i dalsi s Jimmy Fallonem a hercu ze Star Wars?

131

Odpovědět

Spíš jestli by nemohl udělat další s herci ze Star Wars, ale bez Jimmyho Fallona.

425

Odpovědět

určitě, ale až po zkouškovým.)))

90

Odpovědět

nebo proste nesnasi jen tu roli a vsechny veci co se mu dostanou do ruky znici :D

11

Odpovědět

naka figurka je jeste nic proti tomu co udelal tady :)
https://www.youtube.com/watch?v=3_FieJToFKc

791

Odpovědět

Přeložit!!!!!! Prosííííím!!! :)

120

Odpovědět

Sice jsem tomu většinou moc nerozuměla, ale na konci jsem na sebe v záchvatu smíchu vylila kafe :D Ford tam byl úžasnej. Taky moc, moc oroduji za překlad :)

30

Odpovědět

Harrison Ford se směje, to vidím snad poprvý :D

292

Odpovědět

ale v Kmotrovi, Vetřelcovi nebo Gladiátorovi mi to vůbec nevadilo

23

Odpovědět

Mám pocit že HF fakt nesnáší svou roli ve SW a dává to všem pěkně sežrat. Fanoušci ho obdivují a on je posílá dopr...e

654

Odpovědět

Spíš je to určitá póza. Jinak by nenahrával různá videa a situace v těch show jako byla hádka se Žvejkem kvůli jeho ženě... to co mi přijde že moc nemá rád je ale ta mánie na figurky a všemožné blbiny, kam jsou schopní obchodníci narvat licenci Star Wars.

Ford je přece jen profesionál a snaží se aby jeho role měli úroveň a nebyli jen ždímačka na peníze. Proto chtěl umřít v VI když měl pocit že je role zbytečná už pro příběh. A je vidět že si užil i VII

201

Odpovědět

Zdá se mi to nebo Harrison Ford v každém svém výstupu cupuje nějakou figurku?

401

Odpovědět

Oni jsou na něj už připravení. Když totiž necupuje figurku, cupuje moderátory.

511

Odpovědět

Vtipné video s Fallonem :O..Tohle mi právě dodalo naději do roku 2016, zřejmě už je možný všechno.

236

Odpovědět

Taky je vtipné jenom díky Fordovi

444

Odpovědět

3, 2, 1,... SMÍCH! ... ah, tak nic

1041

Odpovědět

Zbožnuju Harrisona. Jiní by furt mleli o tom co v tom film udělali, všechny jejich emoce, všechno podrobně vysvětlili... neee, on přijde a dělá "ježiši marja, zase se musíme bavit o tomhle..." :D :D Je úžasnej.

1007

Odpovědět

prostě namyšlenej **** co dráždí a vlhčí ženy s daddy issues complexem. Neříkám, že je to špatný herec, ale jako člověk stojí za h**no.

1196

Odpovědět

+kokosPověz nám prosím kolik jste toho s Fordem zažili, že jsi schopný hodnotit jeho lidství....

100

Odpovědět

+kokosTroufám si říct, že stejně jako všichni tady

31

Odpovědět

+kokosNemáš ty náhodou nějakej mothefucker issue?

40

Odpovědět

Jo, Han Solo mile překvapil. Bál jsem se, že tam Harrison bude už hrát jenom sám sebe za prachy, ale zahrál to superně, i když to dělal jenom pro prachy =)

650