Joan Collins o Franku Sinatrovi u GrahamaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:172
Počet zobrazení:6 056

Joan Collins mnozí z vás znají jako potvoru Alexis z americké televizní mýdlové opery Dynastie. Ač na svůj věk nevypadá, zažila zlatou éru Hollywoodu a svěří nám zážitek s Frankem Sinatrou. Poznámka: Linda Evans je rovněž herečka, která v Dynastii ztvárnila protipól Alexis, hodnou Crystal.

Přepis titulků

Minule jste vyprávěla historku... a každý ví, že váš život je samý večírek, a sem tam vám v nich zabrání nějaká práce. Posledně jste vyprávěla historku o Franku Sinatrovi... Ó, ano, Frank. Ano... Miluju, že můžete tak ležérně říct "Frank". Vzpomínám si, protože jsem do Hollywoodu přišla ve dvaceti, na konci zlaté éry, kdy se herecký cech obměňoval. Ale zažila jsem ještě Humphrey Bogarta, Lanu Turner, Hedy Lamarr.

Franka Sinatru a bylo to úžasné. O 10, vlastně 8 let později jsme natáčeli film Cesta do Hong Kongu s dalšími legendami, Bingem Crosbym a Bobem Hopem. A měli jsme tam hostující herce ze slavného Rat Packu, Byli to Sammy Davis Jr., Dean Martin a Frank Sinatra. A měli jsme společnou scénu... byl to úsměvný film... poslali mě do vesmíru... - Klasika.

- Ano, klasika, cestou do Hong Kongu jsem skončila ve vesmíru. Takže jsem byla ve vesmíru ve vesmírné kombinéze a dva kosmonauti, Dean Martin a Frank Sinatra byli po mém boku, prali se o mě a snažili se mě políbit. Bylo to něco úžasného, protože tehdy jsem ještě byla ze slavných kolegů u vytržení. Bydlela jsem doma s rodiči a den nato ráno zazvonil telefon. Maminka přišla a povídá: "Volá ti Frank SInatra!" Celá udivená jsem to vzala, pozdravila a on povídá: "Ahoj, tady Frank.

Co bys řekla na společnou večeři?" "To by bylo velmi milé. Ano!" A on že tedy zítra a že pro mě pošle letadlo. A já se ptám: "Letadlo? Kde jsi?" A on na to: "V Hamburku." "V Hamburku? Jak bych mohla do Hamburku? Brzy ráno mám natáčecí den." A on: "Tak ho přesuneme." Ale já se bránila, že to nejde, že jsem seriózní herečka a nemůže mi přesunovat natáčení jen kvůli- načež to položil. A to byl konec.

Už nikdy se neozval. Ale slyšela jsem, že Linda Evans to pozvání přijala. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na 82 - čoskoro 83 - rokov vyzerá Joan dosť dobre

322

Odpovědět

Ono kdyz nemusis nic delat celej zivot a chodis jenom na vecirky a vsichni te chtej, tak vypadas dobre, ikdbys nechtel :D

1111

Odpovědět

+YnwaTo spis bude tim ze ma (narozdil od Mickho Rourka) sikovny plasticky chirurgy... Ja jsem jednoho typka co jen chodil na vecirky taky znal a rozhodne nijak zachovale nevypadal a ani se moc vysokyho veku nedozil...

380

Odpovědět

"mýdlovou operu" prosííím nééééé :( nemusí se všechno překládat doslově

318

Odpovědět

Ano, máme tu slovo "telenovela". To je sice taky hnusné jako zemanovo varle, ale pořád lepší, než mýdlová opera.

2910

Odpovědět

+Ferdaew ještě že prezidentům na koule nekoukám.

140

Odpovědět

+FerdaMyslím, že to je přesně něco, co by řekl člověk, co kouká prezidentům na koule.

122

Odpovědět

+FerdaZeman má koule - zeptáme se na to Google :D

http://www.videacesky.cz/skece/kydyby-byl-google-obycejny-clovek-4

10