Jon Lajoie - Narozeninová píseň

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:864
Počet zobrazení:13 056

A mám tu pro vás další song od Jona Lajoie. Tentokrát je to jedna méně známá písnička, která zazněla prvně v seriálu The League, kde hraje Jon Lajoie jednu z hlavních rolí. The League je částečně improvizovaný komediální seriál, který se točí kolem fantasy ligy amerického fotbalu, kterou hrají všichni hlavní aktéři přes internet. Píseň pro vás mám ve dvou verzích. Nejdříve uvidíte ukázku přímo ze seriálu, kterou má Jon nahranou na svém YouTube profilu, a poté si můžete pustit verzi, kterou zazpíval Jon v jednom rádiu naživo. Tam uslyšíte píseň v mírně obměněné a hlavně úplné verzi.

Na seriál The League jsem si čas ještě nenašel, ale podle hodnocení na IMDB (8,6) a na ČSFD (85%) to vypadá, že by se mělo jednat o hodně slušný počin. Bohužel k němu nejsou dostupné anglické ani české titulky.

Přepis titulků

To je Matt Friedman - věštec. Jakej věštec? Je to génius fantasy fotbalu, jasný? Žádný život, žádná práce, jen ryzí fotbalové vědomosti. Právě olíznul hot dog. Jo. Ne, ne, ne, zapomeň. Má oslava, mý balónky, můj hot dog...

můj věštec. - Co je? - Ne, zlato. Zapomeň na Friedmana. Nepotřebujem ho. Vždyť máš mě. - No jo. - Dobře? - Nemůžu mít obojí? - Ne. Radši skoč pro kameru.

- Čau. - Čau. - Ne. Jak je, kámo? Tahle je pro tebe, Ellie. Všechno nejlepší, princezno. Hurá! Taco! Dneska slavíš narozky. Co to vůbec znamená, se ti teď pokusím vysvětlit. Před pěti lety v tento den viděli tví rodiče poprvé tvou nádhernou tvář.

A devět měsíců před tímhle kouzelným dnem vzal taťka tvou mámu zřejmě na rande a bylo jim dobře... Můžu... si na tebe vzít číslo a někdy třeba brnknout? - Narozky tvé dcery. - Jo. Narozky tvé dcery.

Všechno nejlepší. Všechno nejlepší. - Když přišli domů... - Děláš si srandu? ...byli nadržení jako prase, takže hodil táta tvou mámu na postel, strhnul z ní kalhotky a jeho čůro bylo tvrdé jako skála. Čůro?

A máma chtěla tvému tátovi dát orálek, - ale táta chtěl tvé mámě dát taky orálek... - Ty to vážně neslyšíš? ...takže z toho vznikla devětašedesátka a tvá máma se nejmíň třikrát udělala. Pak se tvůj táta chtěl do mámy dostat tak hrozně moc, že úplně zapomněl na kondom, a než si uvědomil svou chy... Děkujem, Taco.

- Bylo to skvělý. - To byl Taco! Děkujem. - Potlesk pro Taca. - Jo. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A few years ago I'd have to pay someone for this ifnrmoaiton.

190

Odpovědět

ENGLAND FTW!!!

190

Odpovědět

Reminds me of my parents :P

180

Odpovědět

To BugHer0: Kdybys měl zájem mám anglické titulky k celé první sérii The League. Sice bych se rád překladu ujal sám. Jenže moje angličtina je taková že sice z těch titulků 90% pochopím ale zformulovat do češtiny bych nedokázal :/ Pokud o ně máš zájem stačí napsat uploadnu to na eDisk nebo uloz.to . Stačí odpovědět do komentářů ;)

180

Odpovědět

česká originální verze http://www.youtube.com/watch?v=zbOnRGT4j9Y

185

Odpovědět

Novy song
http://www.youtube.com/watch?v=EbAJivTHPoQ&feature=topvideos

180

Odpovědět

TwoR: nevíš kde je The League ke stažení nebo ke stream shlédnutí ? ... našel jsem něco, ale nedovolilo mě to pustit, protože nejsem v USA ... díky

180

Odpovědět

The League je vybornej serial, pro fanousky Jona povinnost, ale i tem co ho neznaji se bude hodne libit, skoda ze se zatim nikdo neujal titulku.

200

Odpovědět

Druhé video nefachá...

181

Odpovědět

Je vždy nádherné slyšet že jste nechtěný důvod k rozvodu vašich rodiču :-/ :P

180

Odpovědět

Nevite nekdo neco vic o tom serialu? resp. staci mi naka stranka, kde bych ho stahl

180

Odpovědět

:-) SUPER

180

Odpovědět

anetalol: To video je dokonalý! Jdu na to. :-)

180

Odpovědět


Odpovědět

ani ne tak písnička,ale celkově video abych byla přesná

180

Další