Karolina - Smile 2 Me

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:3 256

Jednoduchá akustická verze písně izraelské zpěvačky Karoliny s klipem od famózního Kutimana, který je na YouTube znám především díky geniálním "video/audio" kolážím. Víc říkat není třeba.

Přepis titulků

Ráno vstaneš a spatříš nebe. Snažíš se být k sobě zdvořilý. Můžeš být někdy šťastný? Dokážeš si vůbec představit hezké věci okolo sebe? Třeba roztomilého ptáčka na stromě? Nechci ti ublížit, to jenom dva lidi blázní, nechci o tebe přijít.

Tak se na mě pořád směj. Směj se i na sebe. Směj se na sebe, směj se na mě, prostě se směj. Směj se na sebe, směj se na mě, prostě se směj. Směj se na sebe, směj se na mě, prostě se směj. Směj se na sebe, směj se na mě... Kvůli temnotě zapomínáš, jaká existuje krása.

Černé myšlenky vyhánějí štěstí. Jsi jako světluška za denního světla, to jediné tě drží mimo, to tě drží ode mě. Ode mě, ode mě... Směj se na sebe, směj se na mě, prostě se směj. Směj se na sebe, směj se na mě, prostě se směj. Směj se na sebe, směj se na mě, prostě se směj. Směj se na sebe, směj se na mě...

překlad: Ajvngou www.videacesky.cz Zvláštní poděkování pouličním umělcům z Tel Avivu.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Michal: Ona má stejnej náramek, jen je pravděpodobně černo-modrej a má ho na záběrech různě natočenej.

181

Odpovědět

nic průlomovýho...

181

Odpovědět

Video docela fádní, co se zpěvu týče. Ale nápad s různými nahrávkami se mi docela líbí, takže jsem se zajímal o chlápka, který má tyto nápady na svědomí a musím uznat, že jsem jeho projektem Thru-you doslova oněměl na hodinu. Ten chlápek má opravdu uměleckou duši a ví, co je to hudba. Takže ačkoli dávám tomuto videu 5/10, tomu "kutimanovi" bych dal klidně 10/10. Génius.

180

Odpovědět

Říkejte mí rýpal, ale když už měla na všech obrazech stejnou košili, mohla si vzít i stejné náramky :)

185

Odpovědět

pekne udelane video + pekna pisnicka :) 8/10

185