Kate Miller-Heidke - Are You Fucking Kidding Me?

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:345
Počet zobrazení:4 355

Mám tu pro vás písničku týkající se Facebooku od australské zpěvačky a písničkářky Kate Miller-Heidke. Tentokrát se ovšem nedočkáte žádného nadávání na Facebook, ale spíš na určité uživatele.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz Ahoj, jsem Kate Miller-Heidke. Jsem písničkářka z Brisbane v Austrálii. A se mnou je můj spolupracovník, kytarista a manžel, Keir Nuttal. Ahoj. Říká se, že každý by měl mít aspoň jednou zlomené srdce. Takhle se prý emocionálně roste.

Byla jsem zneužívána mnoha, mnoha, mnoha muži. Ale to není nic proti tomu, jak ses ke mně choval ty. Chvílemi to vypadalo, že ta bolest zůstane navždy. A ač už uplynulo několik let, cítím ji až do dnešního dne. A teď... chceš být mým přítelem na Facebooku. To si kurva děláš prdel? Znovu mě zaplavují všechny ty vzpomínky.

Všechny ty způsoby, kterými jsi mi bral vítr z plachet. Cestovala jsem tak daleko, jen abych od tebe utekla. Až do dnešní překvapivé žádosti o přátelství. Občas jsem měla pocit, jako bych se nikdy neměla znovu usmát. Ty narcistická svině, ty zlý, zlý chlape. A teď... chceš být mým přítelem na Facebooku. To si kurva děláš...

Nechci vědět, co jsi za koktejl nebo který jsi člen Beatles nebo která jsi filmová hvězda. Je mi putna, jestli jsi nindža, nebo pirát. Předpokládám, že jsi pirát, ale nechci si to ověřovat! A je mi u prdele, jaké je tvé striptérské jméno. A jestli tvé kotě má svůj písek, prostě mě odebírej na Twitteru. Nezajímá mě tvůj rodokmen.

A rozhodně nechci, abys do mě šťouchal! Znovu... A tak... Chceš být mým přítelem na Facebooku. Děláš si prdel, zkurvenej kreténe? Klik. Ignorovat. Jsem Kate Miller-Heidke a tohle je baeblemusic.

Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nekoukam na to poprvni ale mam pocit ze az ted sem to plne docenil !OMG! nwm jestli to je uzasny nebo ne ale proste !OMG!

180

Odpovědět

No jako improvizace by to bylo skvělé

180

Odpovědět

Jen tak mimochodem mělo by to být podle mě určitě "f**k", ne "fag"... protože "fag" se čte spíš jako "feg" + by to nedávalo vůbec smysl - jí obtěžuje a ona se ho ptá, jestli není náhodou teplej? :)

"f**k" může být samozřejmě i podstatné jméno...

180

Odpovědět

Hohoo :D Nečekala jsem od toho nic, takže mě text mile překvapil. Nejdřív i její hlas, ale párkrát jí to ujelo a jednou mi rvala uši. Jinak moc pěkné :)

180

Odpovědět

text je moc hezkej a hudba taky ale měl by to zaspívat někdo kdo to pořádně umí..... :D

180

Odpovědět

Upřímně nechápu proč si písničkářka napíše pro sebe písničku která je v některých pasážích zcela mimo její hlasové spektrum. Bez nich by bylo toto video o řád výš.

180

Odpovědět

Ta holka má krásnej hlas, nicméně text celkem smutnej, ale braný s nadhledem, a "Are You Fucking Kidding Me?" x)) hustý :D

180

Odpovědět

To si Kurva děláš p***l? na na na na na naa aaan

180

Odpovědět

Já bych odhadl, že tam nebylo f**k, ale fag ... překlad ok, ovšem bezkonkurenčně nejhorší video, co jsem tu odsledoval, až mě to donutilo reagovat .. nějak jsem čekal, nebo doufal, že to celý bude snad nějaká sranda, ale ono ne ... ženská neumí zpívat, jde mimo svoje schopnosti, slova jsou hnůj, nerýmuje se to, není to ani zábavný, a ani zajímavý ... ale australani jsou holt divný

181

Odpovědět

Mně se to moc líbilo, skvělej výběr videa a překlad to jen všechno vyzdvih. ;)

180

Odpovědět

JOE..Tak si to překládej sám,ty debile..Někdo se s tím bůhvíjak dlouho štve,nedostává za to peníze a ty budeš ještě nadávat,že tam jsou nesrovnalosti..

180

Odpovědět

Byli časy kdy sem na videacesky.cz těžko hledal špatný video, teď je to spíš naopak.

180

Odpovědět

Screamaker: misused neni to same co abused ... nebylo by lepsi "vyuzivana" a ne "zneuzivana"? +-0:39

180

Odpovědět

nazev pisnicky presne vystihuje to co ve mne vzbuzuje :-) ... stupidni text zpiva jak operu a tvari se jak velka umelkyne .. trapne

180

Odpovědět

@JOE: Vycházel jsem z předpokladu, že ta věta dávala smysl a taky z tohoto: http://www.videacesky.cz/skece/slovicko-f**k ;)

180

Další