53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:733
Počet zobrazení:7 663

Název je snad vševypovídající - jak příjemné by bělochům byly podobné řeči, které oni vedou k černochům? Na kanálu BuzzFeedYellow si pro vás připravili jedno takové video. Poznámka: "Cracker" je rasistický výraz pro bělocha, něco jako bělošská verze slova "nigger". Ve videu pak dál pokračují s podobou znění "Cracker" a "Craig".

Přepis titulků

- Počkat, ty neposloucháš Taylor Swift? - Ne. Holka, já jsem větší běloška než ty. KDYBY ČERNOŠI ŘÍKALI TO SAMÉ, CO ŘÍKAJÍ BĚLOŠI Bylo to těžký, vyrůstat na předměstí? To musela být nuda, bez policajtů a tak. Tvoje vlasy jsou úžasný. Jsou jako chlupy mýho zlatýho retrívra, jsou takový skleslý a bez života. Jak to děláš?

Tvoje jméno se tak jednoduše píše a říká. Nebylo to hrozně jednoduchý sehnat práci? Koukej, na těhlech fotkách dobrovolničím v sirotčinci v Evropě. Plný bílých kluků a holčiček. Byli tak inspirující! Páni, ty vůbec nezníš jako přiblblej pracháč, to je super! Ty jsi na bílou holku hrozně hezká. To byla smůla, když Romney prohrál, co? Musíš uznat, nemoh to zvládnout.

Nemoh. Ty chodíš s bělochem? A má vážně malej penis? Ty určitě posloucháš tu světovou hudbu, co? - Víš, komu jsi hrozně podobná? - Komu? Jennifer Lawrence! Viděl jsem Titanic. Jak to zvládáš? Nevěděl jsem, že to tvý lidi měli tak těžký. Tvoje kůže je tak bledá! Můžu se jí dotknout? Páni! O tom jsem mluvil s kamarádem Jeremym.

Taky je bílej. Já tě ani nevidím jako bělošku. Ne, vážně ne. Páni, takže ty se musíš mazat opalovákem? To je šílený. Zdravím, já nejsem odsud... Nevíš, kde bych sehnal pervitin? Co tím chceš říct, že neposloucháš Macklemore? Jsi běloch! Slyšela jsem, že bělošky jsou v posteli hrozně nudný.

- Čau. - Jak je, elitáři? Ne, kámo, v pohodě, já to říct můžu - moje přítelkyně je bílá. - To není v pohodě, kámo. - Sorry, Danieli. - Sorry. - Jsem Eliot. Eliot, Eliot, Eliot, Daniel Eliot. Překlad: Agnes www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Náhodou dobré video. Je pojaté humorně, žádná zlost tu neni asi na místě. MMZ to dole dobře popisuje; když na tohle kouknu trochu s nadhledem, pobaví :)

273

Odpovědět

Myslím si, že tu to bolo pojaté zo zlej stránky. Uvediem jednu príhodu, čo sa mi stala nedávno. Žijem na dedine v zapadákove, kde vidieť černocha kráčať okolo je jav asi tak častý ako zatmenie slnka. Cez víkend som zobral svoju 6 ročnú neter na výlet do Prahy. Keď sme šli cez Václavák, tak po pár minútach neter začala z plného hrdla kričať, že pozri černoch! Myslíte si, že je preto moja 6 ročná neter rasistka? Ide proste o to, že to pre ňu bol úplne nový zážitok a bola proste zvedavá. A takto podobne reaguje väčšina z nás. Keď prví európski bádatelia prvý krát prenikli do Afriky, tak černosi si o nich museli hovoriť to isté, čo my o nich.

165

Odpovědět

Nechápu, že mají lidi potřebu se v tom pořád ráchat...

Volá chlapeček v New Yorku do rádia: "Nemám rád lidi jiné rasy, jsem rasista?"

Moderátor odpovídá: "No, asi takhle: jestli jsi Žid, tak jsi ortodoxní, jestli jsi muslim, tak jsi fundamentalista, jestli jsi Japonec, tak jsi hrdý nacionalista, jestli jsi černoch, tak jsi nevinná oběť pozůstatků otrokářského systému. Ale jestli jsi běloch, tak jsi rasista...!"

6411

Odpovědět

no já to znám "a jestli jsi bílej, tak jseš zkurvenej rasista!"

1117

Odpovědět

+ZlopánJá to znám úplně jinak "a jestli jsi bílej, tak jseš vymrdanej rasista!"

712

Odpovědět

+ZlopánVlastně jsem to poprvé četl takhle

Volá chlapeček v New Yorku do rádia: "Nemám rád lidi jiné rasy, jsem rasista?"
Moderátor odpovídá: "No, asi takhle: jestli jsi Žid, tak jsi ortodoxní, jestli jsi muslim, tak jsi fundamentalista, jestli jsi Japonec, tak jsi hrdý nacionalista, jestli jsi černoch, tak jsi nevinná oběť pozůstatků otrokářského systému a jestli jsi běloch, tak jsi rasistická svině..."

1011

Odpovědět

Lame.

46

Odpovědět

Jojo, černochy mám rád. Ale jen když mi sbíraj třtinu.

5129

Odpovědět

super video!! člověk si fakt někdy neuvědomuje jak blbě to zní...

359

Odpovědět

Mno nevím, celkem nuda, ale tu černošku bych rubal ! Doufám, že nejsem sám ? :-D Strašně mě tyhle tmavé typy přitahují

2522

Odpovědět

Ty zrádče rasy!

2212

Odpovědět

+MenttorTak raz od času čokoláda neuškodí :-D

910

Odpovědět

Škoda že nejde dát ještě horší hodnocení než jedna hvězda. Třeba ""ODPAD!""

929

Odpovědět

Pobavil jsem se... znam spoustu techto otazek z vlastni zkusenosti. Specialne dotazu na drogy temer v kazdem baru bych se klidne vzdal. Dotazy a sahani na vlasy, delaj hlavne holky, jsou i horsi veci... ;-)

124

Odpovědět

Mam rad cernochy, proto me velmi mrzi, ze uz se skoro nikde neprodavaji ... :-)

13414

Odpovědět

Dalsia nudna p******a :)

918

Odpovědět

Co blbnete, však to je super video...

2812

Odpovědět

- Dobrý deň
- Ďakujem
- Môžem poprosiť ?
- Nie ďakujem, trávu nefajčím

http://youtu.be/a3NspheBymc?t=41m36s

013

Odpovědět

Nejsem rasista, protože rasismus je zločin.
A na zločin tu jsou černoši.

10413

Odpovědět

Mě, už tyto rasově motivovaný videa a vše s tím spojený leze krkem, sme přece lidi ne.(a pokud je mi známo všichni pocházime z opic, teda pokud nevěříte, že je svět 3000 let starý a stvořený obří létající špagetovou chobotnicí)

2916

Odpovědět

Za všechno můžou mimozemšťani!

203
Další