Kdyby v reklamě říkali pravdu

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:698
Počet zobrazení:8 681

Jak by asi vypadaly reklamy, ve kterých nám říkají pouze čistou pravdu?

Přepis titulků

Jsem starý herec. Už mi dávno nikdo nenabízí žádné role. Kdyby v reklamě říkali pravdu Proto řeknu za honorář o tomto čaji cokoli. Je to, samozřejmě, břečka. Chlast je lepší. Nové sídliště „Vjalye porusa“. Jen pět minut pěšky od stanice metra „Medvědkovo“. Pokud běžíte. 15 minut do centra.

V Mytišči. Ljošo, víš, jaké to je umazat si své oblíbené tričko? Tvoje oblíbené triko? Tato bílá noční košile? No, ano. A můj prášek na to nestačí. Jsi padlá na hlavu? Vyhoď to a koupíme něco normálního. No, tak teda dobře. Nemáme na reklamu, takže si pamatujte aspoň jméno banky. "TransMěžkomitetSojuzAgroFinBank".

Tady je logo a vizitka. Volejte co nejdřív, ať nám neseberou licenci. Vidíte, že mám bílý plášť, což znamená, že mi můžete věřit. Výsledky našich rádoby výzkumů ukázaly, že tento zubní kartáček s malým kartáčkem na jazyk nejen že nečistí jazyk, ale navíc ještě vyvolává dávivý reflex. Ahoj. Taková krasavice je ze mě díky plastické operaci. Vy ale dále kupujte tento zázračný krém podle staré čínské receptury. Past na důvěřivce od samotného císaře.

No tohle! Potřebujete okamžitě peníze? 8 - 800 - 22 - 35 - 35 Půjčím si tisícovku, vrátím 40 000. Jinak ti sebereme byt. Tyto tabletky mi dávají mužnost. Já blbá můžu mít kteréhokoli a jsem s týpkem, kterému se bez tabletek nepostaví.

Dobře, dobře. Nenechte se rušit a dívejte se na fotbal. Jé, jaká veliká obrazovka! Chceš stylový smartphone pro mladé za 3000 rublů? Jo. Kašli na něho. Vypadá hrozně, pořád se zasekává a foťák v něm nestojí vůbec za nic. Ale stojí jen 3000. A můžu si ho vzít na splátky? Chutná slaninka, čerstvé bylinky, nakládané okurečky, voda na březových poupatech.

Určitě vám došlo, že to je reklama na vodku. Zdá se ti, že jsi mladý a do důchodu ještě daleko? Je čas se zamyslet nad tím, kam jdou srážky z tvého penzijního fondu. Zajisti si svou budoucnost a ulož si prachy ještě někde jinde. Penzijní fond na ***.

Co je v něm nového? Všechno to, co bylo vyvinuto už před pěti lety, a co jsme zachovali. Čím je zvláštní? Tím, že za něj dáš tři výplaty. Proč ho potřebuješ? Protože jsi chvastoun. Přeložila: Margharit www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrá, uznávám, že tohle video bylo dobré.....ale stejně mi to nedá: Proč ten nárůst ruských videí na Videačesky? Myslím třeba Fakta o Rusku a podobné. Do teamu se přidal nějaký ruštinář, nebo se na youtube v poslední době objevuje více ruských videí než dříve? Berte to jako šťouralství :D

P.S.: Jen mě to zajímá ;)

4010

Odpovědět

Salámová taktika...

172

Odpovědět

No prečo asi. Táto stránka začala byť po výmene vedenia ovládaná oligarchami z Ruskej federácie a budú sa nás snažiť ovplyvniť videami na komunizmus. Čoskoro príde video "prečo je dobré vystúpiť z EU".

456

Odpovědět

S tím Ruštinářem to podle mě nebude pravda. Ty videa se překládají prostě jen tak.

33

Odpovědět

Zbavte se ho mi putinovsti spoluagenti, nez se dozvi prilis mnogo

110

Odpovědět

Je to prosté, milý Watsone!

Stačí kliknout na jméno překladatele (pod názvem videa) a zobrazí se všechny autorovy překlady. A kupodivu Margharit má všechny videa překládané z ruštiny...

200

Odpovědět

Ten iPhone na konci ma úplne rozsekal :D :D :D (tiež mám iPhone).

272

Odpovědět

Jo, já bych ty otravný a lživý reklamy úplně zakázal a povolil je jen ve formě uživatelských recenzí, místo herců skutečné lidi a jejich zkušenosti, nejen výhody ale i nevýhody, ale to by všechny ty sračky co denně kupujete protože je znáte z reklamy najednou nikdo nekupoval a zkrachovaly by

77

Odpovědět

co třeba chvástal

30

Odpovědět

ubohé, zoufalé, bezzubé :-(

566

Odpovědět

1:17 ze mně -> ze mě

10

Odpovědět

1:34 22 -> 25

20

Odpovědět

1:50 nenechce -> nenechte

10

Odpovědět

+Bacondíky a omlouvám se za chyby :-)

50

Odpovědět

Překlad je perfektní, až na jednu chybičku. Místo "Už mlčíme" by mělo být "v Mytišči". Mytišči je město, které se nachází 19 km severovýchodně od Moskvy. Vtip tedy zní následovně: "15 minut do centra, v Mytišči". :)

661

Odpovědět

Taky mi to přišlo zvláštní, díky. :-)

210

Odpovědět

Ted ještě video: Kdyby Putin říkal pravdu

3730

Odpovědět

Ale každý kdo ho uvidí může být z nenadání čirou náhodou otráven poloniem

5213

Odpovědět

Ty reklamy na tabletky jsou nejlepší :D musí je vymejšlet nějakej impotent, že tam vždycky dá ženskou, ze který by se postavilo 99% lidí pod 50 let... měli by tam dát nějakou šeredu, to by byla smysluplná reklama.

621

Odpovědět

Ale zas, kdo jiný by měl vymýšlet reklamy na prášky proti impotenci?

193

Odpovědět

Počítáš i ženy pod 50 let ? Co by se jim postavilo ? Nebo ženy nepočítáš mezi lidi ?

716

Odpovědět

00:32 jde o Mytišči, okrajová část města.

140

Odpovědět

Při té reklamě na tabletky pro mužnost jsem představil, kdyby tohle říkala ta sestřička v té pošahané reklamě s dr. Uzlem a spadl jsem pod stůl. :-D

360

Odpovědět

1:34. niesom rypal, ale prvy krat som nasiel v preklade chybu a som z toho happy :)

26

Odpovědět

Představujeme vám novou Coca-Colu Zero, stop obezitě, mějte rakovinu! :)

1093

Odpovědět

Rakovina se projevila jenom při jedné studii, kdy do krys rvali obrovské dávky umělého sladidla. Takže bych se tím tolik neoháněl. Ale rozhodně věci s umělým sladidlem chutnají hnusně, to je fakt.

111

Odpovědět

Prachy nemám tatatata
kup drahej stůl tatatata .... :D

761

Odpovědět

Tohle je nejlepší text, co jsem kdy na internetu četl :D

10

Odpovědět

Pobavilo :)

553

Další