BídníciKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 582
Počet zobrazení:20 612

Dnes nám Key a Peele zahrají (pravděpodobně vystřiženou) scénu z Bídníků. Po tak kvalitním pěveckém a hereckém výkonu můžeme jen doufat v natočení celého muzikálu.

Přepis titulků

Překlad: Senrimer www.videacesky.cz FRANCIE 1817 Jednoho po druhém... Zavírám každý den muže jako ty do basy. Jednoho po druhém... Legateauxi, můžeš mě obrat o kus života, ale moji duši nezískáš. - Celé roky jsem musel utíkat.

- A já tě roky honil. - Začalo to již před lety. - A teď tvá cesta končí. - Ve stínech mé hanby. - Zaplatíš za své činy! - Byl jsem vůbec kdy vinen? - Smrt bude tvůj jediný přítel. - To se mám teď vzdát? - Nepřerušuj mě! - Jen abych ukončil ten bolestný život. - Nech mě to dokončit! - Bude teď konec vítaný? - Dobře, nechám tě domluvit. - Bude moje cesta zbytečná? - Nenech mě ti skřížit cestu. - Ukradl jsem jen bochník chleba.

- Už jsi skončil? - To jediné, co jsem potřeboval k přežití. - Teď jsem na řadě já. - Jestli skončím v tvé cele. - Nemůžeme se střídat? - Proč bych měl žít? - Pusť mě aspoň ke slovu. Mám mu říct, že ho miluji? Mám mu říct o jeho dítěti? - Kde se tu vzala tahle mrcha? - Nemám tušení. Jeden po druhém. - Dozví se někdy o své dceři? - Ale vážně, paní, počkejte. - Pozná ji podle očí?

- Už s ním je těžké mluvit. - Cože? Má dcera? - Tvoje a má. - Jeden po druhém. - Trumpety oznamují svobodu. - To se všechno musí dít na jednom místě? - Ať pochod třese se zemí. Tohle je špatný vtip. Vše bychom mohli vyřešit, kdybychom prostě jen mluvili jeden po druhém. Bereme, co můžeme, páč vše se zhoršuje. Bereme, co můžeme, z každé kapsy a kabely. Jeden po druhém. - Muži už přišli!

- Jejich krev poteče. Jeden po druhém. Dlouhá léta muže zničila. Věděla to, než se naše cesty rozešly. A když láska a válka, krev a sláva. Kasárny byly zdolány. - Budeme umírat. - Budu milovat. - Léta uběhla. - Nemůžeme mluvit? - Jeden... - A je to tu znovu, skáčeme sem a tam. S tím, co se tu děje, nemáme co dočinění. ...po druhém.

Proč všichni koukáme stejným směrem? Co je zač ten kouř? To snad hoří město? A teď jsou všichni jedno velký ucho... Skvělý.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosim vice Key and Peele! :D Skvele :)

10

Odpovědět

Mají tu přes 111 videí a i svou sekci Key & Peele .. .to je ti málo ???

10

Odpovědět

Úžasné!

10

Odpovědět

Na to jak mě muzikály a vůbec opery netáhnou tak toto je absolutní jednička :-D Nejspíš už jen proto, že to má být zřejmě parodie na opery :-)

141

Odpovědět

V 1:57 chybička -> cesty rozešly.
Jinak super video i překlad! ;)

00

Odpovědět

Tak tohle se jim aspoň pro mne opravdu povedlo.

292

Odpovědět

hned jsem si šel pustit upřímný trailer na Bídníky :D

a věta "Now where did this bitch come from" je geniální

270

Odpovědět

Tak to je přesně ten důvod proč nemám rád muzikály. Super.

329

Odpovědět

Btw. Tohle bude snad jejich nejdražší video díky největšímu hereckému obsazení, ne?

820

Odpovědět

'Kde se tady vzala tahle mrcha' a 'proč všichni koukáme stejným směrem' nemá chybu :D :D Film jsem neviděl, muzikály jdou mimo mě (jediné co oceňuji je Burtonův Sweeney Todd - klasiku Sweeneyho jsem zatím neviděl), ani to nikdy vidět nechi, tak mi možná nějaký vtip unikl, ale i tak velice zábavné... téměř jako vždy, samosebou.

375

Odpovědět

Sweeney Todd a Moulin Rouge, snad jediné muzikály, které nejenom snesu, ale fakt si je užívám. (Počítám jenom ty hrané, ne Na vlásku a podobně, to je trochu jiná kapitola :D )

70

Odpovědět

I přes skutečnost, že opravdu nemám rád muzikály jsem se dobře pobavil a hodnotím 10 :)

865

Odpovědět

Hmm, tak nevím. Přijde mi, že čím víc jsou ty jejich klipy propracovanější, tím je to větší nuda :( Škoda, dřív jsem se u nich bavil. Jdu si pustit homofoba ! :)

2142

Odpovědět

Zrovna tahle epizoda mě pobavila, ale jinak souhlasím, že starší díly byly lepší.

91

Odpovědět

Normálně jsem zásadně proti podobným parodiím na klasiku, ale tohle mě vážně dostalo. Na 10/10 to fakt nevidím, ale suverénně to nejlepší, co KaP udělali. 9/10

1417

Odpovědět

Klasiku? Ty považuješ muzikál Bídníci za klasiku? :D

840

Odpovědět

+AutoJestli myslíš tu z roku 1980, pak ano. Jestli ten paskvil z roku 2012 tak ne, tu za klasiku určitě nepovažuju :-)

315

Odpovědět

+AutoJestli pro tebe nejsou Bídníci od Victora Huga klasika, tak co tedy? -_-

460

Odpovědět

+AutoViděl si ten muzikál někdy? Nemyslím tím z pohovky v TV, ale z divadelního křesla v divadle. Chlape jestli tohle není jedno z nejklasičtějších francouzských děl... tak už fakt nevím :D

240

Odpovědět

+AutoTeď přemýšlím, jestli jsou tyhle komentáře pro mě, nebo pro Auto:-D
Jestli pro mě, tak ano a ano. Bídníky od Huga považuju za klasiku a ano, měl jsem tu čest vidět Bídníky v divadle :-)

90

Odpovědět

+AutoAuto... 14tiletý odborník se ozval. :D

82

Odpovědět

+AutoEhm, dobrý komentáře, ale půlka z vás asi neví, že Victor Hugo žádnej muzikál bídníci nenapsal :D A nepotřebuju ten muzikál vidět v divadle, muzikálů jsem viděl dost na to, abych pochopil, jak jsou to pořád stejný sračky na jedno brdo. Pro mě je muzikál stagnující žánr pro lidi, kteří o skutečným umění nemají ani páru.

112

Odpovědět

Teda smekám klobouk před jejich mluvozpěvem.

1465

Odpovědět

Bídníky jsem si zamiloval a z tohohle mám mrazení v zádech... 10/10 :)

397

Odpovědět

Ktorý s prepáčením..............DEBIL :-D dal menej ako desať?

2344

Odpovědět

třeba ten co nesnáší muzikálový filmy...tím padem nedocenil "kvalit" toho filmu jako ty a tím pádem je pro něj tohle video skoro nic neříkající

2519

Odpovědět

Nebo třeba taky ten, kdo nedává desítku každému videu, které se mu líbí, a jednu hvězdičku zas tomu, co se mu nelíbí, a jiné hodnocení pro něho pomalu neexistuje. Já jsem dala 9/10, bylo to úžasné, ale jako legendární mi to nepřipadalo.

20
Další