MC MámaKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:7 340
Koho máma v dětství alespoň jednou neponížila před kamarády, jako by nebyl. Pamatujte ale, že ani přestěhování do vlastního vás nezachrání před instantním ponížením rapující mamči.

Přepis titulků

Uklidni se. - Tak jak je? - Servus! - Co si pouštíte? - Jen jedno dývko, že jo? - Jaký dývko? - Přišlo ti poštou. Stojí tu: „Mému čerstvě libovému synu, od MC Mámy.“ To chci vidět. Jestli dneska něco uděláme, tak pustíme tohle dývko. Klídek. No tak, lidi.

MÉMU FEŠÁCKÉMU KULÍŠKOVI, CARLOVI - Tos produkoval ty? - Ne, ne, ne, ne! Hej! - Ona má mamkovský tepláky. - Čum ten svetr. Jsem M a C a M-á-m-a. V rapu jsem nejlepší, to jen tak mezi náma. - No ne ne. - Ona rapuje? To je pro mé áčko ze všech áček, jmenuje se Carl Steward, ale pro mě je synáček.

A jedem! Hele, zařadila zpátečku. - Můžem to už vypnout? - Hele, zesil to. Zesil to! Něcos tu jen nechal, ale ať tě nehoní strašáky. Pošlu ti tvého přítele méďu, i tvé časáky. Procházím ty věci, ale ta ironie mě baví.

Používáš tolik krému, ale ponožky máš křupavý. Mami! No, mami! Uklízet je oříšek, ale je to můj koníček. Najdu Victoria's Secret, co je ve tvém pokojíčku. Kouknu pod postel a tam spoustu kapesníků. Nejde mi otevřít tenhle časopis hampejzníků. Co je to s tebou, vole?

- Vylilo se mi na to pití. - To víš. Uklízím ti tvou postel hezky a úhledně, jako když ses počůrával ještě v pubertě. Přehnala jsem to, promiň za tu lekci. Hele, další křupavá ponožka. Díky, nechci. - Proč? - Ona k ní čuchla! - To je děs. - Kolik křupavých ponožek tam máš? Křupavý ponožky tu, křupavý ponožky tam, „Co ty chlupy na ponožce?“ si já říkám.

- Radši to vypneme, jo? - Pustili jsme to, tak to dokoukáme. Změnilo se tempo. Mám kuchyň, obývák i sklep. A mám i tátovu pracovnu, když tý děvce skočil na lep. Ale já na to jebu, pořádně jedu. Blahem z toho předu, pořádně to rozjedu, všechno svedu. Byly to boje, nemáš zač vole, hezky mi to pěje, ale pravda je, že jsem královna, co vyhází ty tvoje hnoje.

To víš, málem mi nervy prdly, ale ty už odjíždíš, teď si uklízej ty svý mrdky, negře. Mír. VYROBENO MC MÁMOU MC Máma je vymydlená čičina! Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikdy sem nepochopil, proč všichni amíci honí do ponožky ... jako jaký to má smysl???

110

Odpovědět

Ja zas nechápem, čo má tjeden z nich (napr. 0:21 to je vidieť) vo vlasoch. Na čo to je dobré?

20

Odpovědět

+Jerrekskúšal si si česať afro hrebeňom?

00

Odpovědět

+afro boyNeskúšal, no mal som za to, že hrebeň sa použije na česanie a potom sa nechá tam, odkiaľ ho človek zobral. Bežný hrebeň používam, ale tiež ho nemám vo vlasoch celý deň. Už som u viacerých afroameričanov videl, že to tak nosia aj von, preto sa pýtam.

00

Odpovědět

+JerrekJak čtu, tak to má asi více důvodů - prosté odložení hřebenu na další náročné česání, či kulturní/politický symbol anebo jako móda. https://www.quora.com/Why-do-some-black-people-wear-combs-in-their-hair

00

Odpovědět

Smysl ponožek je. Mrtě. Vobřezanejch. Žaludů. Krém plus ponožka. Rovná se. Měkkoučkej stisk.
A proč ty prasata ejakulujou do ponožek a ne na kapesník, to už je jiná rovnice.

10

Odpovědět

Key a Peele opět nezklamali :D :D :D

183

Odpovědět

toto si nezasluzi menej ako 130 percent

368

Odpovědět

naopak. Ne více než 50%.

1228

Odpovědět

+Witty1Důvod?

228

Odpovědět

+TamTamk čemu? Po vargovi ho nechceš?

1024

Odpovědět

+witty1Protože jeho důvod chápu, ten tvůj ne. Tak mluv, trolle.

2711

Odpovědět

+TamTamTroll jsi tu jedině ty. On uvedl nějaký důvod? Nebuď víc směšnej než musíš.

920

Odpovědět

+witty1Přečti si můj předchozí komentář a zkus to znovu.

189

Odpovědět

+TamTamDiskuse pod videama jsou tu už delší dobu primitivnější a hloupější, Ty jsi zářnej příklad.On napíše jásávý příspěvek pod video, protože se mu asi zřejmě hodně líbilo. Já napíšu nijak zvlášť jásávý v naprosto totožném duchu jako on, protože se mi očividně líbilo jen průměrně. Obojí je relativní záležitost, vyjádřil jsem se stejně jako on, nikoho nenapadám, nikomu nic nevyvracím. I ty přihlouplý mínusy bych chápal, prostě jsou od těch co se jim video líbilo a mají opačný názor. Přesto Ty jen po mně chceš vysvětlení PROČ mám opačný názor a nadáváš mi do trollů, ačkoliv k tomu nemáš pražádnej důvod. To už musí bejt pořádná dávka netolerance k opačnému názoru, to Ti řeknu. Bejt tebou sem dost hrdej. Aj en pro tebe teda, ten tvůj toužebně žádanej důvod, pokud nejsi schopnej to pochopit, tak mi to prostě nepřišlo zvlášť vtipný, snad už Ti to konečně stačí. Dál ti to vysvětlovat nehodlám.

1319

Odpovědět

+Witty1A kvůli tomu tu musíš psát naštvaně slohovku? Nestačilo to říct už na začátku a napsat normalně proč se ti to nelíbilo? :D

130

Odpovědět

+Witty1Ty jsi hroznej vztekloun. Prostě se tě zeptal na důvod a vysvětli ti to a ty jsi se začal vztekat. To ti přijde normální? :D

91

Odpovědět

+Vrh 24Jen jsem se zeptal proč se ptá jen mě .pak mě nazval trollem a dobrá vůle byla pryč.

210

Odpovědět

+Witty1Vždyť ti odpověděl, tak nevím, co tu předvádíš. :D

73

Odpovědět

+Vrh 24Neodpovědel, ale to nevadí, troll dál.

15

Odpovědět

+witty1Řekl, že důvod hlavního komentáře chápe, ale tvůj ne, proto se ptal. Stačí jen číst. :)

31

Odpovědět

+witty1nebreč, ok?

31