Kino z kartonu: Pan

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:3 745

Jona Cozarta si můžete pamatovat z videa, ve kterém zdárně a cappella vykresluje temnou stránku animovaných disneyovek. Tentokrát za pomoci hor kartonu natočil krátký remake traileru na film Pan, který měl nedávno premiéru v českých kinech. Na původní trailer se můžete podívat zde, ať můžete patřičně ocenit věrnost originálu. Slovíčka:

  • to grow up - vyrůst
  • Neverland - Země Nezemě
  • to unite - spojit (se), sjednotit (se)
  • to kneel - pokleknout, kleknout si
  • to bow - poklonit se
  • prophecy - proroctví
  • uprising - povstání, vzpoura
  • mermaid - mořská víla
  • cardboard - karton

Přepis titulků

Povím vám příběh o chlapci, který nikdy nevyrostl. O pirátovi, který ho toužil polapit. O ostrově, kde žily víly. Není to ale příběh, který jste už slyšeli. Protože přátelé někdy začínají jako nepřátelé a nepřátelé jako přátelé. Abychom skutečně pochopili, jak něco končí, musíme nejdřív vědět, jak to začalo.

Vítejte v Zemi Nezemi! - Jsi statečný, Petře? - Snažím se. Jmenuju se James Hook. Snažím se ti zachránit život. - Umíš kormidlovat? - Nemůže to být tak těžký. Je to těžší, než se zdá! Je to psáno. Tvůj návrat nás spojí proti pirátům. Jestli chce Černovous všechno zničit, postavím se mu. - Na kolena.

- Nikdy se před tebou neskloním. OD STUDIA, KTERÉ VÁM PŘINESLO HARRYHO POTTERA Budíček! Vyrážíme! Máme starodávné proroctví. Vypráví o chlapci. Chlapci, který zmizí z tohoto světa, aby se vrátil... a vedl proti mě vzpouru. S dovolením.

O chlapci, který umí létat. No tak. Přesvědč je. Já věřím. Já věřím! - Laguna mořských panen. - Budou se ti líbit. O tom nepochybuju. Jdeme na to. Ahoj, kuřátka. Jak se máte? Jak bylo v létě? Dlouho jsme se neviděli. Nějakých devět měsíců? Měl jsem miminko a vracím se do práce.

Tohle video vzniklo ve spolupráci s lidmi, kteří natočili nový film o Petru Panovi. Dokonce poletím na premiéru na červeném koberci, což je absurdní. Sledujte mě na Twitteru, jestli chcete fotky Hugha Jackmana. Udělal jsem remake traileru na Pana z kartonu za 200 dolarů a vánočních žárovek, jak můžete vidět. Hudbu jsem nazpíval a cappella. Jestli jste ten trailer ještě neviděli, nebude vám to dávat žádný smysl. Takže se na něj běžte podívat.

Toto je Kino z kartonu! Jsem hrozně rád, že jsem zase zpátky! Zatím. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

božíčku, suprovoučký.......

10

Odpovědět

Mně se to tedy líbilo, je to hračička. Ale mooc bych prosila o přeložení Šťastně až do smrti 2 :)

100

Odpovědět

Už je to přeložené přímo na YT, stačí zapnout titulky. Proto jsme to k nám nedávali. ;)

70

Odpovědět

Video ptákovina, ale zase s mými oblíbenými duálními titulky... tak teď mám dilema s hodnocením

04