Lady Gaga - Bad Romance parodie

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:389
Počet zobrazení:6 111

Banda The Key of Awesome přivedla na svět další parodii, která se opět bleskově stala YouTube hitem. Tentokrát si podali současnou královnu popu Lady Gagu a její megahit Bad Romance. Zda se jim povedla víc jak jejich předešlá parodie na Keshu, to už nechám na vás ;)

Přepis titulků

Kvůli probíhajícímu soudnímu sporu meziLady Gaga a Lordem Gaga, není toto video určeno pro veřejnost. Lady Gaga a Lord Gaga. Lady Gaga a Lord Gaga. Nacházíme se v budoucnosti a všechno je divné. Koukejte na tohodle chlápka,má kovovou bradku. Bude vás ze mě bolet hlava a budete řvát!

Je to realita nebo jen horečný sen? Ráda sebou trhám a škubu a takhle tancuju. Je tu zima, můžu si oblíct kalhoty? Ne! @%$&@%$&@%$&@%$& To bylo pouze pár slov, kterým rozumí jen gayové. Všichni na mě koukejte. Kravinky, kravinky,tak co už máte dost?

Když já miluju tebe a ty miluješ mě tak, zlato, spolu přece nemůžem šlápnout vedle. A tenhle refrén nemá vůbec nic společného se zbytkem písničky. Přesně zlato, nesouvisí. Jsem Lady Gaga a já Lord Gaga. Občas rádi zpíváme jako bysme byli pod vodou. Ty si, děvče, myslíš, že jseš divná, ale já jsem divnější.

Povím ti, co rád dělám. Včera jsem šel do kostela a líbal se s jeptiškou. Pak jsem vylezl na střechu a zíral do slunce.Au! To je sice docela divný, ale myslím, že jsem lepší. Ráda totiž nosím plavky vyrobené ze syrového masa! Já si oblíkám smoking než jdu do postele a zesnulým posílám přání k narozeninám. Já zas jím drátěnky,tak jsem získala tenhle hlas.

A já se občas rád řežu, ale to je otázka módy. Když já miluju tebe a ty miluješ mě tak, zlato, spolu přece nemůžem šlápnout vedle. Tuhle celou blbost jsme vymysleli za pochodu. A já to možná přehnal. Překlad: Prestonwww.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kesha byla o hodne lepsi, mozna to bylo samotnou pisnickou, ale divam se na ni 7* tydne :-]
Omlouvam se za interpunkci, mam problemy s klavesnici

180

Odpovědět

tato slečna je odost sexi nez original lady gaga..:D

203

Odpovědět

Video opraveno.

180

Odpovědět

Přeložil jsem další dvě parodie od The Key of Awesome, snad se tu brzo objeví.

180

Odpovědět

A co takhle další parodie od nich? Maj jich spoustu=)

180

Odpovědět

Ta jeptiška... =D

180

Odpovědět

wowowowooow nejlepšíí

180

Odpovědět

Nejlepší parodie :D

180

Odpovědět

bla bla bla, chu chu chi evrybady luk et mi :-D

180

Odpovědět

hahah, kdyby tam nebyl překlad tak nerozumim ničemu co řikaj xĐ

180

Odpovědět

podle me nejhorsi video od nich ... i kdyz jsem faninka od Gagy tak se mi telephone (ta parodie) libilo ... ale toto ?? hmm ... jejich videa jsou super ale toto ne ... je mi to lito ze nevymysleli nic lepsiho ...

183

Odpovědět

Ještě, že jsem těm slovům nerozumněl... :D

180

Odpovědět

pickovinka

182

Odpovědět

Chic freak sista fierce work those bitchy gams

Gay slova

180

Odpovědět

Těžko říct, těm slovům rozumí jenom gayové :)

190

Další