Luke Bryan - Take My Drunk Ass Home

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:227
Počet zobrazení:6 499

Thomas Luther Bryan se narodil v roce 1976 v Georgii. Debutoval v roce 2007 písní All My Friends Say, která se dostala do Top 5 v hitparádě Hot Country Songs. Do této doby vydal dvě studiová alba, přičemž z druhého s názvem Doin' My Thing vzešly hned dvě písně, které se vyšplhaly až na 1. místo ve zmíněné hitparádě. Jedna z nich - Rain Is A Good Thing - je jednou z mých nejoblíbenějších a původně jsem chtěla přeložit tu, ale nakonec zvítězil song Take My Drunk Ass Home, která pochází z jeho EP (extended plays) Spring Break with All My Friends.

Bryan je také držitelem dvou cen Academy of Country Music a také jedné ceny CMT (Country Music Television) Music Awards.

 

P.S.: Na příští týden mám konečně po třech chlapech připravenou písničku od zástupkyně opačného pohlaví. ;)

Přepis titulků

Je na čase vzít můj opileckej zadek domů, vypil jsem všechnu whiskey a jsem bez peněz, zkoušel jsem sbalit každou holku, zpíval jsem každej song. Je na čase vzít můj opileckej zadek domů. Pracoval jsem celej tejden, abych pak mohl přijít sem, dobře se bavit a dát si jedno pivo. Ale z jednoho bylo deset a z deseti dvacet, a dvacet plus prázdná láhev je sakra hodně.

Je na čase vzít můj opileckej zadek domů, vypil jsem všechnu whiskey a jsem bez peněz, zkoušel jsem sbalit každou holku, zpíval jsem každej song. Je na čase vzít můj opileckej zadek domů. No, vypadá to, že jsem někam odložil tričko. Přes všechnu tu špínu z parkoviště nějak nemůžu najít klíče. Můj záložní plán moc nevyšel, protože moje bejvalá nevypadá vůbec špatně.

Je na čase vzít můj opileckej zadek domů, vypil jsem všechnu whiskey a jsem bez peněz, zkoušel sbalit každou holku, zpíval každej song. Je na čase vzít můj opileckej zadek domů. Pomozte mi nahoru. Ale ne, postavte mě zpátky, postavte mě zpátky. Dal jsem pěstí svýmu nejlepšímu kámošovi, vyhazovač mě nechal s kapelou na podiu, Vypadám děsně, jsem na mraky.

Myslím, že je čas to zabalit. Je na čase vzít můj opileckej zadek domů. vypil jsem všechnu whiskey a jsem bez peněz, zkoušel jsem sbalit každou holku, zpíval jsem každej song. Je na čase vzít můj opileckej zadek domů.

Jo, je na čase vzít můj opileckej zadek domů. Vyvrtnul jsem si kotník, nemůžu najít svůj mobil, mám nateklou pusu a nadšení polevilo. Je na čase vzít můj opileckej zadek domů. Jestli všichni souhlasíte, tak zpívejte se mnou. Jo, je na čase vzít můj opileckej zadek domů.

Někdo mi, prosím, zavolejte taxík. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ty voe .. vetsina toho klipu je u nas na spinnakeru, no to si delas p***l!!!!

180

Odpovědět

Panečku a oni tam šichni pijou ten hnusnej syntetickej a nealkoholickej Miller Lite, to se pak nedivim,že jich Luke zlvádl dvacet a ještě flašku whiskey :)))

180

Odpovědět

Ad Rain is a good thing - refrému "Rain makes corn, corn makes whisky, whisky makes my baby, feel a little frisky" by po přeložení slovíčka frisky měl rozumět každý :)

180

Odpovědět

supeeer !!! :D

180

Odpovědět

A kdy se chystáš na toho Johnnyho Cashe, Cheyenee? :)

180

Odpovědět

Country sem nikdy neposlouchal ale tohohle týpka aisk začnu :D

180

Odpovědět

tak jde až někdy od půlky... takové country písně jako je tohle mě nevadí a text dobrej :)

180

Odpovědět

proč nejde zrušit ta podělaná reklama?

180

Odpovědět

Tohle je sakra dobrej song :-)

180

Odpovědět

no jo, nechápu idioty co požadujou songy na přání :( Ale dík, jen sem myslel že v country okýnku toho moc nebude :)

180

Odpovědět

Svut: Už teď je dlouhý seznam, takže v nejbližší době to já neplánuju :)

180

Odpovědět

Tak mě napadá, nechcete něco neAlabamovskýho přeložit od Lynyrda Skynyrda? Je to sice jižanský rock ale tohle okénko je tomu asi nejblíž..

180

Odpovědět

jééé to je takový sweet_home_alabamovský :)

180

Odpovědět

BugHero: Jo, pardon to mě nenapadlo. Nemyslel sem to nijak zle, jenom mi některý části přijdou povědomí :)

180

Odpovědět

jak to že mi nic nejde v hd

180

Další