SklizeňMalviviendo (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:272
Počet zobrazení:8 086

Dějem druhé kapitoly je každoroční "rituál" - cesta za sklizní. Jak to celé dopadne? Uspějí s nákupem hoši ze čtvrti banderiérů? To se dozvíte během třiadvacet minut dlouhého dílu, La cosecha. Mimo to se dnes seznámíte se čtvrtou hlavní postavou, Khakim. Za zmínku stojí také jedna z vedlejších postav, která se v dnešním díle objeví. Je jí Barbara, bohem zvlášť obdařená žena, která pro své privilegium našla perfektní uplatnění. Jizva, který se podle komentářů pod prvním dílem několika z vás líbil nejvíc, se dnes moc nepředvede. Vynahradí si to ale přesně za týden ve třetí kapitole, která se bude celá točit kolem něho a jeho narkolepsie. Pokud vám unikla první kapitola, můžete to napravit zde, nebo se mrkněte do rozcestníku kliknutím zde. Tento díl je, jako jediný z celé série, ROZDĚLEN NA TŘI ČÁSTI. 1. ČÁST 2. ČÁST 3. ČÁST

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

DÍL DRUHÝ - "SKLIZEŇ" - Jak je, Marie? - Ahoj, Negro, pojď dál. - To hovado ještě spí, co? - Ale ne, je vzhůru. Ráno už byl na nákupech. Divný, co? Tak nic, sedni a počkej na něj, řekla bych, že se sprchuje. Sakra, celej den je divnej! Marie je Zurdova sestra. Utekla od rodičů, když jí bylo 15 let a dalších 14 o ní neslyšeli.

Nikdo vlastně neví, co se stalo, ale je to tvrdá a bojovná žena. Možná právě proto mě tak rajcuje. A také díky té její prdelce. Negro... Líbilo by se ti píchat mě celou noc? Co? Jestli chceš sendvič! Sakra, Negro, ty jsi vždycky tak zkouřenej.

Ne, děkuju. Nikdy nejím před kouřením. Tak já jdu. Řekni mu, aby... Ty vole! Hni sebou, čeká na tebe Negro! Já odcházím! Zatím. ...to mě hezky nabudí. Saj mi ho, saj mi ho...

Ať nevidím tvůj obličej... - Tak co, vole? - Jak je, kámo? - Už je pryč nebo co? - Jo, zrovna odešla. Každý rok touto dobou podnikáme cestu za sklizní. Zurdo většinou obchoduje s Barbarou. Tahle holka z Extramadury jezdí jednou za měsíc do Maroka, aby koupila a přivezla plastik a hašiš. Barbara se ve čtvrti proslavila díky kvalitě a množství, které umí přivést.

Další! Všechno převáží uvnitř své vagíny. Časem dosáhla stejného objemu, jako má štěně německé dogy v živé váze. Zanedlouho našla pro svou širokou vagínu dobré uplatnění. Už se nikdy nebude muset vláčet s nepohodlnou kabelkou. Nicméně... s příchodem října se vydáváme na jih pro čerstvě posbíranou sklizeň marihuany, která zavěšená v suchu čeká, až si pro ni přijedeme.

Tento rituál opakujeme už čtvrtým rokem. Vole, neměl dorazit i Jizva? Volám mu, ale nebere to. Nejspíš musel zaspat. Zurdo jede kvůli obchodu. Já zase vyzkoušet materiál a kvůli případným problémům... ...s sebou bereme Khakiho.

Khaki je prudký chlápek. Prošel si armádou a potom i vězením. Věřím, že to by zocelilo každého. Do basy vešel po svých a z ní na kolečkovém křesle, což mu značně zkrátilo trest. Moc rád nám vypráví příběh z vězeňského nádvoří. Říká, že vyřídil 5 chlapů předtím, než mu nějaký zrádce přerazil páteř železnou tyčí.

Čtvrtí koluje i jiná pověst o jeho invaliditě. Někdo říká, že to nebylo na nádvoří, ale ve sprchách. A že šlo o uklouznutí, a ne o bitku na život a na smrt. Říkají, že ta tyč také nebyla ze železa. Ale sami víte, jak se tyhle historky přibarvují. Potřebuješ pomoct, příteli? Jakej přítel? Nejsem tvůj přítel a nikdy jsem nebyl, ty buzno!

Zasranej hipíku! Ty myslíš, že nezvládnu přejít ulici? Pomoc? Chceš, abych ti pomoh? Tady máš pomoc! Zasranej hipíku! Vlez mi do cesty a zabiju tě! - Pořád chceš pomoct? - Z křesla se bije, co ho znám. Nevím, jestli je tohle příčina jeho nálad a těch šílených záchvatů. Tenhle chlápek je vážně nebezpečný.

A to nejhorší je, že by to do něj nikdo neřekl.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Emsx: Myslím, že to složilo "Legalized sound", ale nejsem si stoprocentně jistej, protože zrovna teď se nedá dostat na http://malviviendo.com/musica/. Až to půjde, snad to tam někde najdeš.
EDIT: Je to tam pod druhou fotkou hned v první skupině skladeb. Jmenuje se to Dance Hall Bass.

190

Odpovědět

Nevite nekdo jak se jmenujou ty drumce co tam hrajou jak se Khaki pere ve vezeni ?

180

Odpovědět

čermis: "xoxos calientes". Co znamená "yoyo" jsem nehledal, ale tohle jsou prostě "teplé k_ndičky". :)

180

Odpovědět

je v těch sprchách, když leží khaki na zemi, napsané na stropě "yoyos caliente"?? :D

180

Odpovědět

dreamwalker & Spyro:Omlouvám se. Už jsem nad popis přidal oznámení. Je mi jasný, že bylo nepříjemný koukat na první část a pak zjistit, že zbytek nejde. Doufejme, že se problém (http://www.videacesky.cz/clanky-novinky-souteze/nefunkcni-videa) brzy vyřeší.

180

Odpovědět

Potvrzuju, háže hlášku Embedding this video is disabled by owner.

180

Odpovědět

Ehm...nefunguje 2 a 3 část....

180

Odpovědět

nikdy nejim pred kourenim ;) 10/10

190

Odpovědět

Moc se mi líbilo to (TEN CO POMÁHÁ KONÍM ŠUKAT) :D :D :D

180

Odpovědět

Fidel: Má to být Steven Hawking. Opraveno, děkuju.

180

Odpovědět

V druhém videu >> 00:25 máte chybu, není to Steven Hawkins ale Steven Hawking (pokud to tak v tom kontextu má být, tak se omlouvám a ignorujte mojí připomínku ;) )

180

Odpovědět

Rosa: Neni to sranda. Andalúzani víc písmen spolknou, než řeknou. Ale dá se do toho rychle dostat (moje spisovná a zdvořilá španělština už je pryč :) ), a taky na to nejsem sám, když potřebuju pomoc. ;)

180

Odpovědět

Teda, tohle prelozit... Tomu by ani vetsina spanelu nerozumela

180

Odpovědět

Geniálne. Hrozne sa mi to páči... Začína ma ten jazyk absolútne chytať ^^

180

Odpovědět

Konečně seriál co má víc jak 5 minut a baví mě (krom resistance) :D
vypadá to zajímavě takový drama v komediálním kabátu...

180

Další