Můj přítel WaltMalviviendo (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:210
Počet zobrazení:7 042

Určitě si ještě vzpomínáte na díl 1x03, který nám trochu přiblížil, co všechno obnáší Jizvova narkolepsie a parafrázoval, kromě jiných, divácky velmi úspěšný film Memento. Číslo tři v druhé sérii také patří Jizvovi a také obsahuje scény ze známých filmů. Pánové z Legalized Producciones, kteří píší velkou část hudby pro Malviviendo, zase předvedli své umění v několika různých hudebních žánrech.

Pozn.: Nemohu si odpustit poznámku, že dnešní intro je naprosto boží. :)

Titulky ke všem předchozím dílům jsou volně ke stažení na našem profilu na titulky.com. Jednotlivé díly v té nejlepší obrazové kvalitě najdete ovšem zatím pouze na YouTube.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

VE SPOLUPRÁCI S: ŠPANĚLSKÉ MINISTERSTVO KULTURY Díl 2x03 MŮJ PŘÍTEL WALT Ty vole, Jizvo, ostříhej si ty nehty, mám úplně poškrábaný nohy, sakra! Tohle ani ve Vietnamu! Ani ve Vietnamu! Zdravím tě, Jizvo. Pamatuješ si na mě? Walte? - Myslíš, že zakopnul? - Já myslím, že je zfetovaný. - Jak je, Rato?

- Máš strašnou kliku, Jizvo. Pojď a poslouchej mě. Mám překvapení, vole. Běž, běž! Jedna, dvě a tři. Čekuj to. - Nemůžu tomu uvěřit. - Jasně. Mám k tomu důvod, dobře? A to jsi vzhůru, přísahám. Na, Rato! Snad za mě tu telku prodáš. Má wi-fi, porno, 3D, teletext... 50 babek. A kdyby to šlo dneska. Ne, ne, Rato.

Měls pro mě něco důležitýho udělat, kamaráde. Kámo, já fakt nemám čas, sakra! - Podívej se na Jizvu, ten nikdy nemá nic na práci! - Ne, ne, mě z toho vynechte. Když žiješ s někým, jako je Rata, pochopíš, jak dosahuje toho, co chce. Má vlastně i schopnost mluvit, přesvědčovat a útočit na srdce jako reklamy na Coca-Colu, ale využívá především téhle tváře. On tomu říká diamantový pohled. - Ano, i mně to přijde přihřátý. - Jizvo, Negro si zajistil pracovní pohovor, - aby si splnil svůj sen, být poprvé v životě zajištěný. - Proto ten oblek. Ale osud zařídil, aby měl ve stejný den a stejnou hodinu poslední šanci k odevzdání přihlášky na univerzitu.

Jestli to neudělá dneska, zůstane mimo. Tvůj dobrý přítel a bratr Negro... - tě teď potřebuje víc než kdy dřív. - Dobře, kurva, ale... nech si ten pohled, jasný? Nevím, jestli tě obejmout, nebo ti ten pouťovej ksicht rozbít! A tu telku mi prodej ještě dneska! 50 babek! Děkuju, kámo. Tenhle papír musíš ukázat v okýnku před šestou. Dobře, tak zatím.

ZBÝVÁ ČASU . 5 hodin 26 minut . Co ty tady děláš, vole? Neměls bejt na pohovoru? Ne na jednom, ani dvou, ani třech... ale na třech pohovorech už jsem byl. - Rozumíš? - Jizvo! Mě z toho jebne! Pojď sem, do hajzlu! Neříkej hop, dokud nezastrčíš. Kampak s tím blbým ksichtem, chlapče? Viděl jsi snad Ducha Patrick Swayzeho, nebo co?

Walte! ZBÝVÁ ČASU . 5 hodin 8 minut . Zdravím, promiňte... Můžu krátkou anketu? - Vůbec ne. Strašně spěchám. - Ale jsou to jenom dvě otázky, prosím. - A když vám dám pět eur? - Tak to mění situaci. - O čem je ta anketa? - No, o balených sendvičích. - Dobře, ale peníze předem. - Dobře. Takže...

máte radši sendviče s kalamáry, nebo se šunkou? - Určitě šunkový. - Ano? A když sendvič sníte, - co uděláte s alobalem? Použijete ho na něco? - Ne. Víte, jestli se v téhle čtvrti prodávají drogy? Ale co je tohle za sendvičovou anketu? Aha, už vím, o co ti jde. Sháníš špeky na dnešní noc. Ty a kámošky, jarní párty, pyžamová párty... - Podívej... Vidíš toho tlusťocha, jak tam sedí? - Jo. - Za ním doleva, - vstupní dveře, byt 2-C.

- Dobře. - Ptej se na Zurda. - Zurda? Mockrát děkuji. Je vám něco? Cítíte se dobře? Walte? Znáš toho králíka? Nedívej se na něj! Vím, že je jak ze Sexu ve městě, ale je velmi nebezpečný. Tak jdeme! Dobrá...

Myslím, že tady jsme prozatím v bezpečí. Cola-Cao! Děkuji. Zdržujte se uvnitř kruhu z kakaa, dobře? - Takovej zadek... - Děkuju! Poslouchej, soudku! Tenhle králík je z-kurvy-syn! Ne, vážně... Je to záporák. Podívej, tento dokument to dokazuje. Co ty na to?

Když tě chytí, může ti způsobit vnuknutí, počátek nebo dokonce smrt. A co je vlastně to vnuknutí? V podstatě se jedná o to, že když se ti chce močit, vstaneš z postele, jdeš k umyvadlu, myslíš si, žes tam vypustil všechno, ale ve skutečnosti to byl sen a ty sis nachcal do kalhot. Klasika. - Je to zasraná katastrofa! - Měl by ses tomu králíkovi vyhýbat. A proč bych měl věřit zrovna tobě? - Nebo tobě?

- Protože máme obleky, nevšiml sis? Tak hele, kamarádíčku, chceme ti pomoct. Tak mi řekni, jak rozlišíš, kdy sníš a kdy jsi vzhůru. - Jebe ti, vole? Tady se štípnu a celej sen mi může políbit prdel! - Tak štípneš? Takhle to funguje jen ve filmech, kámo. - Tady se bolest přenáší do snů. - Ta druhá bejt nemusela, ty buzno. Buzna seš ty! Kouknu se, jestli je tady něco, co sem nepatří, nebo co já vím. Něco divného?

Ve snech není divné nic! Ve snech prostě není měřítko. Vidíš snad na mém kolegovi něco divného? - Ne. - Podívej se na něj. Ty to nevidíš? Je oblečený jako tanečnice, nevidíš? Jsem tanečnice rumby... Do hajzlu... Neuvědomil jsem si to. Jasně že ne, sakra! Ve snech ti připadá všechno normální. To, co teď potřebuješ, je totem. Něco, co perfektně znáš.

Něco, na co jsi mnohokrát sahal. Něco, co je uvnitř tebe. Věc, jejíž velikost a strukturu perfektně rozpoznáš. Moje zasraná šťastná kulička. Ne, ty ptáku... To je blbost. Tahle kulička je stejná ve skutečnosti i ve snu. Mluvíme o tvém brku. Mrkni na něj. Jen tam mrkni... Tak co? Není jako vždycky. Je to teplej pejsek. Hnědej a namočenej...

Prostě hot-dog. Pokaždé, když váháš, nenápadně se podívej na péro. Tam je odpověď. Jdi! Zmiz odtud! Běž, kámo! Pamatuj... Když jsi v nouzi a podíváš se na něj, tak... Když jsi v nouzi... Když... Ty ho... Hele, prcku, mohl bys toho už nechat, prosím? - Zkouším tady...

- Já to kurva chápu. Ve snech můžeš létat! Leť! Jak to mám asi udělat? No ty vole... Kde seš? Jsem tady. Byl to jen žert. Aby ses dostal ze snu, musíš zkrátka jenom zacloumat svým totemem, dobře?

. ZBÝVÁ ČASU . 3 hodiny 37 minut - Jak je, Zurdo? - Vo co de? - Kam jedeš? - Za Khakim domů. - Svezeš mě kousek, ne? Vystoupil bych po cestě. - Nastup si. - Kdo je tohle, vole? - Tohle? To je můj bratranec Antonio Manuel. Bydlí ve vesnici, kde jsem vyrůstal, a dneska ráno přišel ke mně domů. Nejhorší na tom je, že nevím, proč sem kurva vůbec přijel. Je to můj bratranec, ale s tímhle ať jde do řiti, ne?

- Tak se ho zeptej, co chce, vole. - Já se poseru! . Už jsem to říkal 77krát! Tak podívej... . Strýček Raul - Jeho táta... . mě sem poslal, abych ho přivedl zpátky do vesnice. . Dělal jsem toho dne něco na poli a on mi říkal: "Antonio Manueli..." . A já ho neslyšel, ty vole. "...Antonio Manueli, já se z tebe poseru!" . A tak jsem šel. Říkám: "Co potřebuješ, strýčku?" A on říká: . "Zajeď nahoru do Sevilly a přivez bratrance Raúla zpátky do vesnice!"

. A já na to: "No jasně, teď pojedu do Sevilly, když mám tolik práce na poli. Teď pojedu!" . Ten tvůj táta mi vlepil takovou, že mě to bolí ještě teď. . Takže ti řeknu jedno... Já odtud bez tebe neodjedu. . Já odtud bez tebe neodjedu! Tak! Na moje býčí koule! . Vesnice, kde jsi vyrůstal, nebyla ve Španělsku, co? Právě proto hledám Khakiho, vole. Protože nemám páru, co říká. Když jsou to oba takoví pohodáři, budou si rozumět, ne? Alespoň myslím. Já se poseru...

Prej, že to město není velký. Naše panna. . Něco ti řeknu... Kdybys mě tady teď vysadil, rozplakal bych se jak želva. . Chlapečku... . I když musím říct, že bych možná začal hledat... . Bych začal hledat, až bych došel k řece Tirón, víš? . Antonio Manueli, vážně přísahám... Buď už zticha, nebo nabourám! Přísahám na svou matku, že se tady zabijeme! Nabourám a všichni potáhneme do sraček! Raúle, Raúle, Raúle... Seš moc nervózní. . Máš špatnou povahu po tvém otci.

. - Zastav, zastav mi tady. - Vystupuješ tady? - Vezmu to tím tunelem pod šedými domy a jsem tam. - Díky, Zurdo. - V pohodě. - S Pánem Bohem. - Těšilo mě! . Fakt těšilo... - Jak se jmenuje kamarád? - Čau zejtra. Jizva. - Jizva? . Sbohem, Jizvo. Prej tunelem. Fakt není tupej, ten tvůj kámoš. Tupější než pluh. . Viděl jsi ty kruhy, co nosí?

Vypadá jak vepř. . - Už stačí, dobře? - Dobře, dobře. Jako myšička, dobře? Že to muselo potkat zrovna mě, ty vole. Co je zač? Tvůj kamarád z tlupy z náměstí, nebo co? . Chodíte spolu hrát fotbal? . - Dobře? - Strašně ses změnil, Raúle. . Zkurvysyn... Jizvo! Pojď, na baru je místo. - Rád bych ti představil Elvise.

Elvisi, Jizva. - Těší mě. Je to mladej Elvis. Ten starej dost divně páchne. - Skunk v melounu - specialita podniku. - Mockrát děkuji. Potřeboval jsem se napít. Hoď nám sem jeden Black&White! Poslouchej mě... Tohle je sépie! Co to kurva je? Studentskej kraťas? Lepší. Povídej, příteli...

Co je s tebou? Můj život je velmi složitý. Je těžší spát než být vzhůru. A ty se ptáš... Proč zrovna já, sakra? Proč já? Hned ti odpovím. Jizvo, vítej ve své noční můře. Vítej ve svém malém světě... báječném světě.

Je ponurý a špinavý, ale je to báječný svět. Miluju tě! Jizvo, probuď se. . . Kvůli narkolepsii neplač. . . Já vím, že je to výmrd, . . ale měl bys vědět, že jsou horší věci: . . Deset hemeroidů, co jako jeden vypadaj.

. . Když tě dva negři najednou nakládaj. . . Zažít svůj další Příští předevčerejšek. . . Ne jeden, ani dva, ani tři... . . Ale tři! Vole... Sakra, Jizvo, tohle je paranoia. Hnát se za bílým králíkem je lepší než za pérem. Tvoje oblíbená skupina? Hele, tak to vůbec. Házíme dost divný pózy, řekl bych, že ztrácíš rozum.

Tak už se probuď, blbče, vysvoboď nás z toho. Já se z toho poseru, nad tím už nemá nikdo kontrolu. Backstreet zhulky, Backstreet guys... Zurdo, Khaki, Negro, Kani, Largo, jen si to neposerte! . ZBÝVÁ ČASU . 1 hodina 48 minut Z cesty, mrchožroute! Poslyš, tvůj zadek mi je povědomej. Z vězení, ze Třetího bloku, že jo?

- Jak je? - Ty jsi ten statečnej krasavec, co utekl s Almejou. No do prdele, jaká radost tě vidět, bělásku. Pojď se mnou domů. Pozvu tě, na co budeš chtít. - Strašně spěchám, kámo. Je mi to fakt líto. - Ne, ne, příteli. Hostitel jsem tady já a tahle čtvrť je moje. Neodmítej dobrej skutek. Z vězení jsem přišel před půl rokem a už mám zpátky svoji moc. Tahle oblast začíná být populární díky mým ženám...

z mých matrací s paměťovou pěnou. - Jsi překrásný. - Cože? Že tě rád vidím, sakra. Vyber si mamču, kterou bys rád. Je to dar ode mne. - Jsem vzhůru. - Jasně, že jsi vzhůru, hovnožroute! Kterou z nás chceš? Doporuč mi ji ty, ne?

Myslíš, že jsem buzna? Dávám si čtyři z nich každej den, bejby. Protože o sebe rád pečuju a hezky vypadám. Ode dne, kdy jsem tě poprvé viděl, jsem si byl jistej, že tu tvoji hebkou tvářičku můžu hravě rozmačkat! Božský i ničemný zároveň. Ty máš ale skvělé pouzdro, lásko. .

ZBÝVÁ ČASU . 49 minut Kdo si kurva myslíš, že seš? Já jsem profesionál, ale ty... Ty seš sráč! Seš sráč! Pust mě, kurva! Jen abys věděl... Tyhle si zahrály v Esmeraldě a Divokém andělu, kreténe! Blbečku! Buzíku! Tak to jsi pěkně posral, cukrouši. Nemůžeš usnout, když tě kojí Mayledillín? Je to moje nejlepší bitch.

Kam se na ni hrabou ty z Evropy... Je to hrdá žena. Radši jdi. Jdi! Já už ti zavolám. Budu na tebe čekat. Vole, kam letíš, Ratatapláne? Pojď sem! Celej den tady běháš, Jizvo! Seš snad Carl Lewis? Musím na univerzitu donést Negrovu přihlášku. Je to za tímhle polem, ale za 10 minut to nestihnu.

Ne, to nemůžeš stihnout. Sám teda ne. Ale ty, moje dvě koule a já to stihneme. No tak, naskoč si! Co to kurva děláš, ty magore? Naskoč si dozadu, dělej! Chceš, abych ti ho tam celýho strčil, ne? Kámen, kámen, kámen! Žádnej kámen! Běž! Běž! Běž, kurva!

Kdybych já mohl běhat... Běž! Někdy... skutečnost předčí i naše sny. Co to tady meleš za moudra, ty magore s vlkodlačí tlamou? Hleď si svýho! Komu si sebral tyhle hadry? Larrymu Birdovi, nebo co? Mazej! Padej odtud! Vysmahni! Tak jsem tady. Skvěle, skvěle, chlapče.

Právě ses stal členem Konopného klubu Banderiérů. Bezpochyby to nejlepší, co tě v životě potkalo. Ty nejlepší palice, všechno, Juan El Esparto, brácho, rozumíš? Dostaneš ty nejlepší palice světa, tu nejlepší trávu. Máš radost, nebo ne? Jak lahodné, jak lahodné. Je to tak, chlapče, zrovna jsi prošel. .

ZBÝVÁ ČASU . +13 minut - Jak je, hoši? - Tak jak? Negro, kámo... Je mi to líto, ale nestihnul jsem to. Snažil jsem se, ale prostě to nešlo. To je jedno, Jizvo. Seru na to. Jsem unavenej, kámo. Mám plný zuby školy a psaní poznámek, do kterých si pak balím špeky. Budu radši dál umírat hlady jako do teď, ale zato v pohodě, víš? A jak bylo na pohovoru? Takže jsem plně k dispozici.

Nemám auto, ale nemám vlastně ani řidičák. A to je... To je všechno. Vysoká laťka, co? Co že to bylo za práci? Doplňování zboží. Ty vole, to nikdo neslyší ten zasranej telefon, nebo co? - Ty to nezvedneš? - Zvedni to ty, kámo. Tvoje sekretářka budu. Jo, kdo je to?

Moment. Vole... Juan y Medio na telefonu. Ne? Juane! Médium není. Není tady. Říkal, že ti zavolá později. Dobrá, sbohem. Jo, Jizvo... 500 babek za tu telku. Měl jsi kliku. Na, sosni si, zlato.

Překlad: Jeroneemo Korekce: BugHer0 www.VideaČesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Putolargo - Vintage

00

Odpovědět

missfits!!! :D

190

Odpovědět

Oooh.. Díkes moc .)

180

Odpovědět

missing plug-in co s tym ? :D robimi to iba na par dieloch z kazdeho serialu

180

Odpovědět

WhySoSerious: Jmenuje se to "Misfits Intro Version" a je to trochu předělaná originální verze intra z luxusního seriálu Misfits (http://www.misfits.ura.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=12" rel="nofollow">hudba zde). Verze do Malvivienda 2x03 byla zpracována v Legalize Producciones (http://www.myspace.com/legalizeproducciones" rel="nofollow">Myspace zde), tu jsem ale nikde na internetu samostatně nenašel.

180

Odpovědět

Nevíte co to je za písničku v intru? Díkes

180

Odpovědět

EM4CZ: Jj, dobrý intro. Krátký, ale dobrý.

180

Odpovědět

Jeroneemo potkal si něčí matku když si to překládal ?

180

Odpovědět

EM4CZ: Určitě to stihnu dřív, ale kdy to tady bude zase tolik neovlivním. Vzhledem k tomu, že všechny díly i videa týkající se Malvivienda vyšly zatím vždycky ve čtvrtek, publikaci překladu Špatného zdravého života bych odhadoval na 21. nebo 28.7. :)

180

Odpovědět

Jeroneemo, na malý zdravý život se bude čekat do 30.7. ?

180

Odpovědět

ferda: po vikendu musim dopřeložit zbytek, celý to trochu doladit, pak korekce a může to sem. I tak bych to ale zase viděl na mesíční odstup od 2x03.

180

Odpovědět

Super seriál kdy bude další díl?? :)

180

Odpovědět

:D:D Pecka tenhle díl! :D ten se fakt povedl!

180

Odpovědět

Čus fakt super těším se na další díly jestli je budete překládat eště :D

180

Odpovědět

Super, díky moc za další díl :)

180

Další