Melisandra na oslavě novorozence u Setha MeyerseLate Night with Seth Meyers

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:353
Počet zobrazení:11 821

V minulém roce si moderátor talk show Seth Meyers pozval na večeři Jona Sněha ze seriálu Hra o trůny. Tentokrát se podíváme, jak by to vypadalo, kdyby Seth pozval rudou kněžku Melisandru na oslavu novorozence. Tato oslava či večírek (v angličtině "baby shower") se pořádá krátce před či po narození dítěte a je oblíbená především v USA a také v dalších zemích. Jaký dojem na ní udělá tato přisluhovačka Pána světla?

Přepis titulků

SETH POZVAL MELISANDRU NA OSLAVU NOVOROZENCE Všechny vás vítám na oslavě novorozence Setha a Alexi. Nejdřív bych začala tím, že nám každý přečte inspirativní citát o mateřství. - Sue, chceš začít? - Ok, tenhle mám fakt ráda. Bůh nemohl být všude, a proto stvořil matky. Amber? Vaše děti se stanou vámi, takže buďte tím, koho z nich chcete mít. To je vážně dobrý.

Melisandro? Drž své dítě blízko své hrudi, ženo, neboť noc je temná a plná hrůz. Promiň, ale myslím, že tvoji přítelkyni neznám, Alexi. Není to má přítelkyně. Je to moje dávná přítelkyně Melisandra a tohle je její první oslava novorozence a jak jsem jí už říkal, je to tradičně zábavná událost, kde jsou lidé pozitivní a povzbudiví. Aha, dobře.

Ok, tak jo. Už víte, jestli to bude kluk nebo holka? Vlastně čekáme až na ten velký den. Modlete se, ať je to syn, aby na něj mohl Pán světla shlížet s přízní. A pokud to bude holka... zavřete ji navždy do temné věže a doufejte, že ji nepohltí šedý lupus. Myslím, že budeme šťastní tak či tak. To byste měli, kluk nebo holka, dítě je jako nebe.

Není žádné nebe. Je pouze peklo. A právě teď v něm jsme. Pořád říkáš, že nemáš žádný kamarádky a tohle je ten důvod. - Co jsme udělala špatně? - Třeba přestaň říkat, že noc je temná a plná hrůz. Jo, ale noc je temná a plná hrůz! To ví každý. Jo, ale stejně zkus být víc přirozená a trochu konverzovat. Třeba jim o sobě pověz nějakou zábavnou historku.

- Ok. - Dobře. - Fajn. Takže Alexi, jsi z toho velkého dne nervózní? - Jo, trochu. - Myslím, že jsem víc nervózní než ona. Řeknu vám, když jsem měla Shauna, nechala jsem se napumpovat vším, co našli. Já jednou porodila. Stínový démon. Nikdy nezapomenu na to, jak se vynořil z mého ženství. Jeho ruce jako drápy mě popadly za kotníky, aby se tak mohl vymrštit ven do noci.

A pak můj malý stínový zabiják pronikl do tábora falešného krále Renlyho Baratheona a zezadu ho probodl. Stínový démon? No a co? Je to zábavná historka. Co je na tom zábavnýho? Třeba to, jak zabil Renlyho. - Asi bys tam musel být.

- Hele, prostě se víc snaž, ok? Najdi s nimi společnou řeč. - No dobře. - Tak jo. Takže, Amber, vídáš se s někým? Jo, s někým se vídám už pár měsíců. A ty? Líbí se mi někdo, s kým pracuju. Jmenuje se Jon Sníh, ale nejsem si úplně jistá, zda je ten pravý. Proč ne? Jsem si celkem jistá, že je mrtvý.

Celkem jistá, že je mrtvý? No, aspoň tak ho zanechali. Pojďme na dárky. - To je ovečka! - Ta je ale roztomilá! - Ano, to je ode mě. - Jo, my víme. Je to valyrijská ocel. Proč bys nám to dávala? No, v noci se vaše dítě bude chtít bránit před kýmkoli, kdo by mu chtěl ublížit, - protože noc je temná a plná hrůz.

- Temná a plná hrůz. - Přesně tak. A taky to chrastí. Je to meč-chrastítko. Ano, chrastítko. Jen ze zvědavosti, jak se vy dva znáte? Chodili jsme spolu na výšku. - Na kterou? - Severní Westeros. Kočky, do toho!

Otevři můj. Ten je ale roztomilý! - Skvělá volba, Sue. - To jo. To je od nás obou. Ne, to není. Bylo to od nás obou. - Zapálila jsi jí pití. - To mohl udělat kdokoli. Melisandro, jsem tak zklamaný z...

Ho-dor! Co? Co to děláš? - Chci tvou královskou krev. - Nemám žádnou královskou krev! Skutečně? Nebo tvůj oheň jen hoří nízko, můj králi? Můj oheň je v pořádku, díky za optání. - Chystáme se hrát zábavnou hru! - Hned tam budem. - Můžu ji zapálit? - Žádný zapalování! Takže tohle bude zábava, hráli jsme to na mé oslavě, která byla dokonalá.

Všichni postupně řekneme, co si myslíme, že ze Sethova a Alexina dítěte bude. - Mám dobrý tip. - Já taky. Já nemusím hádat. Vím, co z něj bude. Pohlédla jsem se do plamenů a ty mi ukázaly budoucí povolání vašeho dítěte. - Ne, my to nechceme vědět. - Zubař. - Kur*a! - Co je to za sýr? - To je gouda. Je fakt gooda. To nechápu.

Můj bože! Já to nebyla. Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemá Melissandra nějakou divnou paruku a kostým ? Působí to laciněji než v Got :D
(Třeba jim ho produkce nezapůjčila )

14

Odpovědět

"Působí to laciněji než v Got "
Snad nemyslis, ze ji kvůli kratkemu TV skeci budou v maskerne ladit k dokonalosti podle predlohy. A velmi pochybuji, ze by jim produkce GOT cokoli pujcovala;)

200

Odpovědět

melissandra gud ale joke trapnej

00

Odpovědět

Dávam plný počet lebo temné baby ma priťahujú :D :D

111

Odpovědět


Odpovědět

Proč je u některých videí zakázaný komentování?

00

Odpovědět

To je chyba, máme chybně nastavené komentáře - defaultně jsou vypnuté u nových příspěvků - a když je zapomenu zapnout, tak se stane tohle. Opraveno.

10

Odpovědět

Teď jsem si všiml, že je na mobilech schované vyhledávání. To jako vážně? Sorry, ale to je fakt fail :D

12

Odpovědět

Mobilní verzi chceme určitě ještě vylepšit a odbugovat. :-)

10