Gloryhammer - Universe on FireMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:4 529

Gloryhammer je poměrně mladou britsko-švýcarskou kapelou, která vznikla v roce 2010 a své první debutové album vydala pod Napalm Records v roce 2013. Tato skladba pochází z jejich druhého alba Space 1992: Rise of the Chaos Wizards.

Přepis titulků

Chci zapálit celý vesmír, chci cítit, jak hoří. Zapálit celý vesmír, žádný konec není v dohledu. Doveď mě k té zuřivé svaté síle, kde dosáhnu svého osudu. Vesmír v plamenech, jsi světlem, které mě vede. Své ocelové plíce mám plné ohnivého dechu. Vznáším se ve světle plamenů ukutých vesmírným božím soudem. Stoupám na mocném drakovi s kovovými křídly a drápy, v obří bitvě, která započala už před tisícem let.

Doveď mě až ke hvězdám. Atomový plamen zažehl mé srdce. Chci zapálit celý vesmír, chci cítit, jak hoří. Zapálit celý vesmír, žádný konec není v dohledu. Doveď mě k té zuřivé svaté síle, kde dosáhnu svého osudu. Vesmír v plamenech, jsi světlem, které mě vede.

Plachtím kolem Slunce, abych nasál jeho sílu. Nabíjím svou solární zbraň, připravuji se na epickou bitvu. Pátrám v mlhovinách, hledám krystal, který mi dodá dostatek síly k dobytí vesmírného trůnu. Je na čase oprášit své zbraně, hvězdné bomby a plasmové pušky. Chci zapálit celý vesmír, chci cítit, jak hoří.

Zapálit celý vesmír, žádný konec není v dohledu. Doveď mě k té zuřivé svaté síle, kde dosáhnu svého osudu. Vesmír v plamenech, jsi světlem, které mě vede. Zapal mě. Chci zapálit celý vesmír, chci cítit, jak hoří. Zapálit celý vesmír, žádný konec není v dohledu. Doveď mě k té zuřivé svaté síle, kde dosáhnu svého osudu.

Vesmír v plamenech, jsi světlem, které mě vede. Jsi světlem, které mě vede. Jsi světlem, které mě vede. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rozhodne viac Metaloveho okienka ! Mithril rocks ! :D

50

Odpovědět

Skvělé, jsem rád za tyhle hudební okénka. Co jsem ještě dát hudbu od Miracle of Sounds Lady of the worlds? Byl jsem rád za překlad Probuzení bílého vlka. :D

50

Odpovědět

Kdybych ten text měl brát vážně, tak je to kýč jako prase :-). Nicméně je hudba docela chytlavá a já znám o další kapelu navíc, dodnes jsem tuto kapelu neznal. Díky

50

Odpovědět

Vážně? Gloryhammer? To určitě ne. Sami se vážně rozhodně neberou.

https://www.youtube.com/watch?v=VlhQZFTvAn4

11

Odpovědět

+HongKongBongNicméně hudbu mají skvělou :-)

10

Odpovědět

Zní to jak nějaká úvodní písnička k japonskému animáku - takže dobrý :D

81

Odpovědět

Skupina ktora vydala jeden z najvacsich hitov vsetkych cias - Undead Unicorns of Dundee
https://www.youtube.com/watch?v=VlhQZFTvAn4

91

Odpovědět

Ještě by bylo dobré dodat, že Gloryhammer parodují kapely typu Rapshody, Stratovarius atd. Takže texty se musejí brát s rezervou =). Díky za překlad.

102

Odpovědět

Mělo mě napadnout, že to někdo musel zmínit. Jen tak na okraj, hair metal v současnosti nejlépe parodují Steel Panther, český punk už pár desetiletí paroduje Visací Zámek... A pak jsou tu tihle https://www.youtube.com/watch?v=XOibIxl3dLo

00