Ye Banished Privateers – First Night Back In PortMetalové okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 5
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:4 398

Ye Banished Privateers jsou švédskou pirátskou metalovou skupinou, která vznikla v roce 2008 a doposud vydala tři alba. Z toho posledního pochází i písnička First Night Back in Port, pro kterou chytře využili funkci 360° videa. Proto nezapomeňte otáčet obraz.

Přepis titulků

Každá hospoda v tomhle městě, každá putyka a každý bar by se na nás měly připravit, jelikož se vracíme z námořní bitvy. Ať narazí každý sud, ať víno a whisky teče proudem, napijem se na všechny, o které jsme na moři přišli. Uslyšíte lodní lávku, jak udeří do mola, a osmnáct set nohou mořských vlků se vylodí. Každý chlap, každá ženská, každý kluk i každá holka ať pohnou zadkem do doků, pokud chtějí zasunout.

Je to první noc v přístavu! Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů, šukejme, kousejme se, tancujme až do noci. Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů, šukejme, kousejme se, tancujme až do noci. Smoč si veslo, vyšplhej na stožár, spusť kotvu do mé zátoky, klidně se potop na dno, doveď mě na zteč! Připoj hadici do roury, pumpuj, jsem připravená na ten proud, a soudě podle svrbění mi hoří podpalubí.

Vztyč vlajku a propuj bouří, dokud plachty nebudou volně viset, hoduj na ústřicích, strč hlavu do oprátky. Zakotvi svým škunerem v mém přístavu, vpluj do doků se svou lodí, zatancuj si s dřevěnou nohou na mé zádi, vypusťte kundy a čuráky! Je to první noc v přístavu! Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů, šukejme, kousejme se, tancujme až do noci.

Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů, šukejme, kousejme se, tancujme až do noci. Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů. Šukejme, pobijme se... Pijme, pobijme se, šukejme, kousejme se! Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů, šukejme, kousejme se, tancujme až do noci.

Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů, šukejme, kousejme se, tancujme až do noci. Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů, šukejme, kousejme se, tancujme až do noci. Pijme, pobijme se, smilněme ve světle přístavních ohňů, šukejme, kousejme se, tancujme až do noci. Šukejme! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je fajn, že se tak živelně baví - za pár minut všichni uhoří, tak aspoň neumřou bez zážitků :)
(3:00 doslovná verze rčení 'oheň na střeše')

10

Odpovědět

kazda jedna piratska pesnicka znie rovnako, sa mi zda

24

Odpovědět

Super. Metalové okénko nebylo ani nepamatuji.

40

Odpovědět

Hele proč ne, ale metal bych tomu opravdu neříkal. Vždyť používají stejné hudební nástroje jako Šlapeto.

50

Odpovědět

Od pirátského metalu tady jsou Alestorm!

10

Odpovědět

No .... takovej skočnej a veselej metal(?) mě nikdy moc nebral. Myslím, že tímhle videem se to nezmění. Tomuto metalovému okénku bohužel prásknu dveřma. A to přitom metal dokáže být tak skvostný ....

35

Odpovědět

Tak fajn, ta silnější pirátka, která zpívá jako druhá, se zdá být jako přesně ten typ ženské, se kterou bych si užil ten nejlepší sex mého života. Ale zároveň mám obavy, že se po mém čísle, po kterém budu totálně odrovnaný, zvedne, začne se oblékat a jen prohodí, že to celkem šlo.

Tím chci říct, dobrá písnička.

90