Mortal Kombat - Chlípný Shao Khan

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:412
Počet zobrazení:4 789

Hru Mortal Kombat zná jistě většina hráčů. Ve videu znázorněný zápas mezi Sub Zerem a Liu Kangem ale nedopadne tak, jak všichni očekávali.

Přepis titulků

Dodělej ho! Počkej! Než to uděláš... Namasíruj ho! Co? Já ho mám masírovat? Ty snad odporuješ velkému Shao Kahnovi? Vládci Jinozemě a stvořiteli všeho zla? No...

jo, možná. Říkám: Namasíruj ho! Dobře, dobře, fajn. - Takhle? - Jo, takhle. Uvolni mu svaly. Jsi tak ztuhlý z toho boje. Použij na něj tenhle vonný olej. Hele, počkat. Stop. Tohle fakt nedávám. Umyj ho! Co?

Hele, umývat ho nehodlám! Není potřeba, je čistý. Dal si předtím sprchu. Umyj ho! Nebo budeš zničen! Skvělý, tak jo. Takhle jsem si teda opravdu boj na život a na smrt nepředstavoval. Udělej, co říkám, nebo bude tvá duše patřit mně! Pořád to tvé kradení duší. Nic jiného. To je vončo! Takhle se to dělá! Mohl bys...

Mohl bys mu umýt krk a poté zvednou tu houbu, abych k ní mohl přivonět? Hnus! Hele, tohle už fakt nedávám! Nasaď mu paruku! Hele, tohle už je hodně divný... Mohl bys mu upravit ty prameny? Prameny? Počkej, nehýbej se... - Takhle? - Mnohem, mnohem lepší. No nejsi nádherná, slečinko?

Jak se jmenuješ? Vivica? - To se mi líbí. Hodí se k tobě. - Vivica? Co? Ne! To bych nemohl. Nevím, jestli to udělá. Hele, já tě slyším, mluvíš dost nahlas. Každý tě slyší. Líbej se s ním! Co? Ani náhodou! Nehodlám se líbat s Liu Kangem! Radši mě zabij. Volím smrt. Prosím, líbej se s ním?

- Ani náhodou! - No tak! Je to... Je to nový speciální úder... Říká se mu... sexualita. Vážně? Protože to zní, jako by sis to teď vymyslel. Protože jsem zvyklý je zmrazit, urazit jim hlavu, až jsou všude krvavé úlomky. Fajn! Jak chceš! Dělej si, co chceš, nezájem. - Nebuď naštvaný.

- Nejsem naštvaný. - Zníš naštvaně. - Nejsem naštvaný! Dobře... Fajn... Můžeš to aspoň udělat oficiální? Říct ten povel? Fajn. Dodělej ho! Počkej, počkej. Víš... než to uděláš, říkal jsem si, jestli bys... nedodělal mě?

No ty vole, humus! To je nechutný! - Padám odtud. - Ne, nechoď. Sub-Zero? Subíku? No tak, vyleštěme to... Tedy vyřešme to... To jsem myslel, ne vyleštěmě, vyřešme... Víš ty co?

Scorpion je stejně hezčí než ty. Kdo bojuje dál? Jé, Johnny Cage! Ten chlapík... je snovej. Přeložil: Karasman Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kamo chudak liu kang se mu poradne musi tocit hlava :D

180

Odpovědět

Proc mam neodbytny pocit ze Outworld neni Jihozeme?×D

Btw: 2d porad zije a ma nemaly uspech jak u kritiky tak u hracu, viz Super meat boy nebo Limbo.=)

181

Odpovědět

Subby bubby... :D

181

Odpovědět

Safari: Takže věta "Are you mad at me?" je podle tebe "Jsi na mě šílený?" :D

190

Odpovědět

mad neni nastvany ale šílený

1816

Odpovědět

Look up English _English webster dictionary..😄🤐😉

00

Odpovědět

laángvajlich!!!!!!!!!!!!!!

197

Odpovědět

To je chujovina :D

180

Odpovědět

Scorpion je stejně hezčí :D :D

180

Odpovědět

Já z mortal kombatu hrál jenom od 2 dílu nahoru jednicku bohuzel ne kazdopadne super hra a tesim se na tu novou 2011

180

Odpovědět

Mortal Kombatu jsem se nahrál hooodně. Teda hlavně 1 a 4. Když jsem bráchovi počóroval PSOne tak jsme přešli na Tekken, ale stejně je Mortal Kombat nejlepší bojovka :P Jen škoda, že už nevychází na kompl

181

Odpovědět

My jsme hráli Prince of Persia a Wolf 3-D (vánoční speciál) to byly moje best of hry. Bojovky mne moc nebavily, ale na starém PS jsme měli Toshinden 4 a to taky bylo "boží" :D

180

Odpovědět

Bemos presne tak presne starsie hry su lepsie ovela Napr Road Rash :D

181

Odpovědět

souhlasim s anys existují mnohem lepší hry.

182

Odpovědět

Anys: Někteří z nás hrávali MK ježtě na videohrách takže sem vůbec netahej věk her, krom toho spousta starších her má LEPŠÍ příběh a MNOHEM LEPŠÍ hratelnost než dnešní oplzlosti za nehorázné peníze ;)

181

Odpovědět

xXDDDDDDDDDDDDDDDD

181

Další