87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:390
Počet zobrazení:7 310

Jak už bylo avizováno, přinášíme vám krátkometrážní film od produkční skupiny Diffferent, která má na svědomí španělský seriál Malviviendo. Mortal Topic je jednou ze dvou minikapitol věnovaných Khakimu, který tak v rámci jeho znovu zařazení se do společnosti vypráví příběh z období, kdy bylo zachraňování světa jeho denním chlebem.

Na reportáž z natáčení se můžete podívat kliknutím zde.

Přepis titulků

Tak, děti, dnes poznáme jednoho... jednoho pána, který měl... Měl určité problémy. Takový... Vlastně... malý nevyřízený spor se spravedlností a ... jako součást jeho... znovuzařazení do společnosti... nám bude po dobu jednoho měsíce každý pátek dělat společnost.

A bude nám povídat takovou... povídačku! Takovou povídačku, protože on povídá povídačky. Je důležité, abyste si zapamatovaly několik pravidel. Protože ten pán je tak trochu... Vlastně... Nestálý. Nikdy se mu nedívejte přímo do očí! Nesmějte se mu a hlavně... Neodmlouvejte mu! Nikdy! Chovejte se dobře!

A vydržte, kolik jen můžete. Později půjdeme do parku, budeme si hrát s míčem a frisbee a... a ze záhonku si natrháme kytičky. Děti, pozdravte tady pana Miguela Jeréze. Nebo, jak ho znají jeho přátelé, Kloski. Ko-Koskis! K-Kuki?

Tak hele, kdyby všude kolem nebyly děti, rozmrdal bych tě jako tvoji zasranou matku! Zmiz z mojí třídy! Hned! Takže, děti, chci, abyste věděly, že tu jsem z donucení. Protože se mi líbíte míň než šourek strčenej do pusy! Ale řekli mi, abych vám vyprávěl příběh s morálním ponaučením, že jo? Máte rády pohádky o princeznách? A o ponících? Ano!

Tak ty jsou pěkně teplý! Já vám budu vyprávět skutečný příběhy! Příběhy ze života! Z mýho zasranýho života! V pouliční škole poníky týraj! A potom je dávaj Korejcům k jídlu. A princezničky z pohádek se pod vaším domem prodávaj za 20 eur! Kdybyste měly otce, byly by s nimi v noci pod peřinou! (TENHLE KHAKI JE NEBEZPEČÍ SMRTÍCÍ, ZHOUBNÉ A OSUDOVÉ) Prezident?

Tak co? Unaven z bombardování chudých zemí? Nebo jste skončil se svou stážistkou? Zrovna se rehabilituji. Dveře byly otevřené. Doufám, že ti to nevadí. Nevadí mi to, ale po tom s tou čubkou z pouště... jsem vám řekl, abyste mi už nevolal. Jerézi, tamto bylo jen takové nedorozumění.

Nedorozumění? Zabil jsem zatracenýho Usamu Bin Ládina! A nikdy! Nikdy to o mně nikdo nezjistil! A ještě k tomu jsem se musel dívat, jak umírá můj parťák! Řekni mé matce, že jsem zemřel tvou vinou. Ne!

To je mi líto. Ale když jsem přijel až sem, je to proto, že jsi jediný na celé Zemi, kdo to může vyřešit. Jerézi, tvá země tě potřebuje. Tohle říká moc rád. Ale ve skutečnosti mě chtěl požádat, abych udělal práci, na kterou on neměl koule!

Předpokládám, že takhle nějak přemluvil svou stážistku, aby mu ho kouřila. O co půjde tentokrát? Íránci? Vietnamky? Marokánci? Portugalci? Obávám se, že je to horší než tohle všechno dohromady. Jde o hippies. Nazi hippies. Matko boží... Vím, že...

znásilnili a zabili tvé rodiče. O čem to mluvíš, chlapečku? Promiň, síla zvyku. Podívej, Jerézi! Představím ti tvého nového parťáka. To jste se přepočítal, prezidente. Já pracuji sám! Tohle je agent Michigan. Jak jistě vidíš, je černý.

A příští týden se bude ženit. Jak je, bělásku? Kurva, úplná paráda, brácho! Černoch těsně před svatbou? To je neprůstřelná vesta. Ať dělá, co chce, vždycky zemře dřív než vy. A černoch těsně před odchodem do důchodu? To je mrtvej černoch. Zkrátka jsem věděl, že je to sebevražedná mise. Ale přijal jsem ji. Kdyby ne, co by to bylo za podělanej příběh? Hele, negře!

Mám plnou prdel tý chůze ve zpomalenym záběru! Kámo, musíme dát divákovi jasně najevo, že jsme naprostý bomby! Kurevský střely! Co chceš? Hejbat svou bílou prdelí v běžnym záběru jako něco extra? Tak dobře. Mám dost toho bejt černoch, kterej umírá brzo. Zasloužím si zasranej zpomalenej záběr, kurva! Mimo to, jdeme koupit nelegální zbraně jako poldové. Nehledej v tom žádnej smysl! - Mlíčňáku! - Jdi se bodnout, negře! Jak je? A co tenhle?

No tak, chlape. Kolik nohou má myš Jerry? Jednu, dvě, pak tři a čtyry. Jablko se kutálí... z haly dlouhou chodbičkou. Nepíchej mě nožíkem, píchni do mě... vidličkou. Skvěle, příteli.

Pojďte dál, chlapi. Mrkněte, co tu mám. Hele, k jedné pušce ti nedám... ani jednu, ani dvě, ani tři... ale tři krátký zbraně. Všechny v pořádku. Se zárukou a tak. Žádnej strach. Mám i revolvery pro chlapce a růžové pistolky pro dívky. A jen mezi námi, taky mám děvky, odblokovávám mobily... a mám políčko s melouny tam v Montequintu. - Tak co? - Nechám si tuhle, líbí se mi. Skvělý výběr, příteli.

M16. Pohodlná a zcela smrtící. S tímhle si smlsneš na všem. Ale to nejdůležitější je, že je spolehlivá jako hnusná přítelkyně. Jak jsem říkal. Mrtvej! No tak, příteli... Byl přece černej! Ne? Vím, že už jsem vám to říkal, ale je to kurva hustá scéna a takový je třeba zhodnotit, ne?

Hele, hele! Všichni budete zticha, dobře? A jestli ne, zavolám vašim rodičům! Že nemáte, co? Chlapečku, zkus to na tomhle. Je moje. Zkurvysyne! Obchodníci se zbraněmi mají vyhlídku nejkratšího života ze všech. Dřív nebo později by k tomu stejně došlo. Drazí občané, naše země je opět v nebezpečí.

A vy všichni jste ohroženi tím, že budete znásilněni, biti, poníženi a obřezáni těmito... prokletými nazi hippies. Vím, že jsem poslední dobou napáchal chyby. To s těmi Filipínami, to s tou nezletilou... a to s tou další nezletilou.

Ale jsem váš prezident... a ujišťuji vás, že jsem přijal správná opatření. A udělal jsem to z ptačí perspektivy. Občan! Voják! Hovado s koulema, které nás všechny zachrání! A jestli ne, ani pes po něm neštěkne. Nechť jej bůh opatruje.

Musíte si uvědomit jedno. Abyste byli hippies, nestačí se jen nesprchovat, ale musíte mít taky psa. Velkýho psa. Takže jsem tam šel připraven. Marcusi? Marcusi! Půjdeš za ním, děvko! Adolfe... Jsi mé světlo, hvězda, která na cestu mi svítí.

Zasraný hipíci! One more time, my friend? Co se děje? Hráblo vám? Beni? Lidé jsou překvapeni, že jeden týpek pohřbí celou armádu. Ale kurva! Ti zlí mají moc špatnou mušku. A navíc se pohybují ve zpomalených záběrech.

Tak je to snadné. Ale my tu byly jen na pikniku! Jen pro jistotu. Do hajzlu. Tohle se taky stává dost často. Nakonec ten zlej umře po jedinym kopu s otočkou. Tak je psáno. Vole, vole, vole! To je granát! A to byl jeden ze sedmi případů, kdy jsem zachránil svět!

- Ten chlap je psychopat! - Buďte klidný, profesore. Osobně vám za něj ručím. Tenhle člověk velmi trpěl. Předvádí obdivuhodné úsilí, aby se znovu začlenil. Jistě se mu to podaří. A dětem určitě dá to, co potřebují. Ten už se ze svých chyb poučil. Možná že máte pravdu. Omluvte mě.

Takže si z toho odneste ponaučení, že je třeba vždy dát první ránu. Když se na vás nějaký neřád divně kouká... Hlavičku do obličeje, hodit na zem, ránu do krku nebo šlápnout na hlavu! Loktem na rypák! Žádný sraní. Rozlouskněte ořech! A když je větší než vy, vezměte si tyč nebo kámen. Ale vždycky si musíte získat respekt! To je velmi důležité! A teď spolkněte toho holuba a do postele!

Dobrou noc! Překlad: Jeroneemo Korekce: BugHer0 www.VideaČesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Anubis: Tak ne, je to 4got10 - Its here inside a najdeš to na http://malviviendo.com/musica/#contenido.

180

Odpovědět

Anubis: Možná něco od Legalized Sound, ale podle tracklistu jsem na youtube nic nenašel. Hlas mi ještě dost připomíná Blindfall.

180

Odpovědět

A jak se jmenuje ta u který Khaki cvičí ? Diky.

180

Odpovědět

Usirev: http://www.youtube.com/watch?v=kXdi3X5vn2U" rel="nofollow">Waiting For Sunset - In My Head

180

Odpovědět

Co je to na konci za pisnicku?

180

Odpovědět

bozi pribeh :D clovek si musi ziskat respekt :D

190

Odpovědět

zimi : M4 m15 ma trocha jinou pazbu :) jinak absolutne bozi 10*

180

Odpovědět

Ten prezident má krásnou španělštinu.

190

Odpovědět

LooooooL granat jak naky napalm :D

190

Odpovědět

Nesnáším hippies :D

180

Odpovědět

Já mám kamarádů dost.

Předpokládám, že tě k takové reakci vedl článek na mém blogu, kde jsem obklopen kamarády, takže závist??? Taky si nějaký najdi, když tě to tak žere..

180

Odpovědět

hehe, nektere hlody jsou slusny :D Jinak ta zbran neni urcite M16 ale spise M15.

180

Odpovědět

wasder: Podle mě na tom křesle odjíždí směrem ke kameře.

180

Odpovědět

zda se mi to nebo to vypada na konci ze se chysta zvednou k toho kolečkovího křesla?:D

180

Odpovědět

Video z nataceni bylo lepsi nez samotnej kratas... trochu skoda

____________________________
http://pomocjaponsku.cz

180

Další