Nanowar of Steel – Norwegian Reggaeton

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:6 415

Léto už sice skončilo, ale pojďte se ještě jednou naladit na vlnu pohody s italskou komediální metalovou kapelou Nanowar of Steel. Tito Italové už několik let úspěšně parodují metalovou scénu s některými neduhy, kterými trpí.

Poznámka: Hvis lyset tar oss a Det som engang var jsou názvy alb norského black metalového kapely Burzum. V překladu názvy alb znamenají Až si nás světlo vezme a Co kdysi bývalo.

Přepis titulků

Nahlodala jsi mé srdce, které teď krvácí, zlato, jako ropa z plošiny v Severním moři. Ulovila jsi mě jako velrybář, který porušuje mezinárodní dohody, zlato. Jsem v oslovském rozpoložení mysli, zlato. Spaluješ mou duši jako požár kostela Fantoft v červnu 1992, zlato. A jen ti chci říct: "Hvis lyset tar oss"! Podchlazení, Cuba Libre, půlnoční slunce, letní fiesta na pláži Ragnarok.

Tančíš jako dravá kosatka, když se naše krvelačné pohledy setkají. Vikingské srdce ze Santa Dominga, vypálíme kostel, Piña Colada, zatančíme si při "Det som engang var". Kubánský válečník, pohanský tanečník, dáme si Mojito během obětního rituálu. Zatančíme si s Hellhammerem a Vargem!

Znesvětíme hrobku v rytmu rumby s Fenrizem a Darkthronem, norský reggaeton! Znesvětíme hrobku v rytmu rumby s Fenrizem a Darkthronem, norský reggaeton! Ten bláznivý život při pohledu na tuleně, opečeme si lososa, norský reggaeton! Můj drakkar je připravený, proč si nenaskočíš? Rád zapluju do hlubin tvého fjordu.

Když zuří bouře a tvé tělo se chvěje, chytni můj stěžeň a nic se ti nestane. Mám pro tebe snídani, no není dobrá? Podávám ji s ranním norským stáním. Pluju proti proudu, je mi to fuk, brzy se dostanu tam, kam se odváží jen lososi! Severská latina je tak ďábelská, pobij své nepřátele, ale pomalu, zatančeme si na plážích zla.

Zatřes svým opaskem, zatřes mým brněním, Satan rozpaluje mé tělo, zatančeme si v ďábelském rituálu. Znesvětíme hrobku v rytmu rumby s Fenrizem a Darkthronem, norský reggaeton! Ten bláznivý život při pohledu na tuleně, opečeme si lososa, norský reggaeton!

Ve tvé hlavě, ve tvé hlavě, reggaeton, reggaeton, reggaeton. Ve tvé hlavě, ve tvé hlavě, reggaeton, reggaeton, reggaeton. Znesvětíme hrobku v rytmu rumby s Fenrizem a Darkthronem, norský reggaeton! Znesvětíme hrobku v rytmu rumby s Fenrizem a Darkthronem, norský reggaeton!

Ten bláznivý život při pohledu na tuleně, opečeme si lososa, norský reggaeton! Norský reggaeton! V rytmu rumby s Fenrizem a Darkthronem, norský reggaeton! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no náhodou...ja som sa pobavil :)

60

Odpovědět

pokud by někoho zajímalo co je to ten reggaeton doporučuji tohle video What is Reggaeton? Reggaeton Explained in 2 Minutes (Music Theory)

30

Odpovědět

Prosím prosím o Barbie..

51

Odpovědět

Toto som nečakal :D a potom som to opäť nečakal :D zasmial som sa a ešte sa to aj dobre počúvalo :)

31

Odpovědět

To je tak blbý, až je to dobrý!!! :D

82

Odpovědět

Je to spíš blbý, až se to nedá poslouchat.

810

Odpovědět

No .... parodii by se měl člověk zasmát, ale to na mě nezafungovalo (a ano, jsem člověk). Muziku bych uvítal o dost tvrdší a bylo tam moc italskýho popu. Tak asi tak.

87