Imaginární vynálezyNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:10 063

Po dlouhé době přichází další video od populárního francouzského YouTubera jménem Norman. A o čem že se nám Norman rozpovídá tentokrát? O ničem menším než o neuvěřitelně praktických leč bohužel neexistujících vynálezech, které by změnily svět...

!!! VIDEO OBSAHUJE SPOILERY NA 6. SÉRII "THE WALKING DEAD" (ŽIVÍ MRTVÍ) !!!

Vysvětlivky: "Swag", tedy termín, který Norman ve videu používá, znamená... no... to nikdo vlastně neví. Ale rozhodně to používají jenom trapáci, takže je jisté, že ho ve videu použil správně. Shazam je oblíbená mobilní a internetová aplikace, která dokáže najít název písničky na základě pouhého krátkého nahraného vzorku. Pas Très Normales Activités ("Abnormální aktivity") je první celovečerní film, ve kterém Norman hrál, který je už svým názvem očividnou parodií na pochybně populární sérii hororových filmů Paranormal Activity. Tinder je mobilní aplikace populární především v USA, která je nechvalně známá svou užitečností, když chce člověk najít jednorázovou příležitost jak... no, ehm... provětrat pelikána. Hoverboard či vznášející se prkno je proslulý imaginární vynález z filmové trilogie Back to the Future (česky Návrat do budoucnosti).

Přepis titulků

Připravit, pozor... Poprvé! Posledně jsem takhle přemýšlel, úplně sám, – protože nemám kamarády – a říkal jsem si: ty jo, vždyť ono je spoustu vynálezů, co nemůžou existovat, ale kdyby byly, byly by vážně praktický v každodenním životě! Můžeme je nazvat třeba... "Imaginární vynálezy". IMAGINÁRNÍ VYNÁLEZY Tak například co by bylo vážně skvělý je tlačítko na ovládání hlasitosti, ale vyloženě pro lidi.

Karim Benzema je nejlepší hráč! S naším nároďákem dal hromadu gólů! No a teď hraje za Real Madrid, a tam... To by bylo. Takže stojím na tom skokanským můstku a všichni moji kámoši se dívají jako: "Ty vole, vždyť on vůbec neumí lyžovat." "Nech to bejt, ty vole, vždyť ty vůbec..." A nebo prostě jenom tlačítko "Ztlumit" na miminech.

Haló? Nebo GPSka, která by tě navigovala tak, abys nenarážel na otravný podivíny. Za pět metrů zahněte doleva, aby vás nepotkal Nicolas Corteaux, podivín ze zákadní školy, který na vás bude mluvit další tři hodiny. Hej! Normane! Vzpomínáš si na mě? Nicolas Corteaux, z 5.D! Byli jsme spolu přece na základce! Čichali jsme si navzájem prdy! Zjednodušovač vysvětlování.

Něco, co by zjednodušovalo všechny věci, co jsou příliš dlouhý a příliš otravný. Vzhledem k nárokům vyplývajícím z vašeho kontraktu, pokud se rozhodnete uzavřít u nás pojištění, vyšplhá se úroková sazba na 2 až 3% na rozdíl od pouhých... V podstatě jde o to, že se s tebou snažím vyjebat, abys podepsal věci, co mé společnosti vynesou co nejvíc peněz. Takže buď jseš naprostej blbec a podepíšeš to, nebo máš trochu za ušima a vypadneš.

No vida! Vždyť to nebylo až tak těžký! Nějakej elektrickej náramek o slabým napětí proti trapákům. Hej, kluci, dneska večer to tady pořádně rozpaříme, ne? Co to bylo? Cítím se hrozně navrněně! Ale kluci, kdo mi připnul tohleto? Vždyť to je jak pro pitomečky. Vážně mi to začíná lízt na nervíky. Aha, jasně, pochopil jsem.

Jasně. Chceš slyšet jenom slova co teď letí, co? Swag. Automatickej anti-spoiler. Hele, koukáš se na Živí mrtví? Jo, jsem do toho seriálu totálně zažranej. A viděls včerejší epizodu? Bylo to šílený! Glenn umřel! Vůbec jsem to nečekal! Pardon.

Neslyšel jsem, cos říkal. Ale to ne! Glenn umře? Glenn umře! Umře? Úplně? Prostě skoná! Aplikace, která by fungovala jako Shazam, ale na obličeje. Ahoj, jak se máš? Pamatuješ si mě? Ano! Jasně! Ty jseš... "Divná holka, nikdy s ní nemluvit". Další věc, co by byla vážně praktická pro nás, co máme obří vaky pod očima: předvídač nespavosti.

- Dobrou noc, všichni! Půjdu si lehnout. - Dobrou noc! Nebudete moct spát po dobu: dvě hodiny. Přičemž budete přemýšlet nad tématy jako vaše ex, smrt nebo kolik vlastně vydělal váš film "Abnormální aktivity". Vlastně možná ještě na chvilku zůstanu. Zahrajeme Uno? - Co s tím pořád máš? - On je fakt blázen. - Půjdeme radši spát. - Dobrou noc! A nebo vynález, kterým bysme mohli dělat screenshoty, ale v normálním životě.

Víš jak. Něco se ti líbí, *kchk*, a rovnou to máš. Normane, to už existuje, říká se tomu foťák. Jseš hyper-kretén, ty vole! Co by bylo vážně cool, to je ovladač na televizi, ale mluvící. Kde je, kurva? Kde je ten ovladač? Chlape! Chlape! Psst!

Hej, tady jsem! Aha. Jak je? Jde to. Ale do prdele, už je to tři dny co jsem zapadlej tady za tím polštářem! A navíc mám hlas jako Eddie Murphy. Mám na tebe takovou jednu otázku: K čemu jsem všechny ty tvoje čudlíky? Tyhle čudlíky? Nemám tucha. Taky radar, kterej by rovnou ukázal přesněj směr, kterým se nachází tvoje životní láska.

Někde támhle! Hej, životní lásko! Už běžím! Takže je to... ona. Dobře. Ženská-žirafa. Víš co? Já si rovnou nainstaluju Tinder. Bylo by geniální, kdyby se jim podařilo vynalézt skutečnej hoverboard. Normane, to už existuje.

A jo, musíme totiž přestat říkat segwayům bez řídítek hoverboard, protože to není vůbec ta stejná věc. Fakt ne. Můžu to zkusit? Jednou? Jednou! No tak! Nebuď debil! Odhadovač dárků. Miláčku, tentokrát jsem se nemohl splíst, na sto procent je to přesně to, co chceš. Novej chlap! Tak to ne! To je perfektní, děkuju! A navíc toho může spoustu nabídnout.

Je vyspělej, pozornej, není skrblík, snaží se... Snaží se? Ale to je přesně to, co jsem chtěla! Jo, já vím. Vlastně už ne. - Kurva, já z toho mám takovou radost! - Dobrý den! Takže tak. Doufám, že se vám moje malé imaginární vynálezy líbily. Jasně, možná nemám kamarády, ale aspoň mám nápady... k ničemu. Jsem neskutečně šťastnej, protože můj YouTube kanál brzo bude mít 7 miliónů odběratelů.

Už teď tam skoro jsme. Teď jsme vážně na hraně. Mockrát děkuju. A navíc, s rokem 2016 jde ruku v ruce i... nové tourné a opakování mého představení "Norman na scéně" v roce 2016. A to ve všech frankofonních zemích Evropy, takže Francie, Švýcarsko a Belgie. Už teď se těším na to, až vás v prostorách hal znovu uvidím, takže se uvidíme velmi brzy, ať už na videu, nebo naživo. Čau!

Myslím, že se jí ten dárek fakt líbil. Poslouchej! Ježiši, to je skvělý! Jsem fakt rád, že jsem se jednou trefil. Byla to tutovka.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neznamená SWAG náhodou secretly we are gay?

93

Odpovědět

Doufam ze uz nekdo pracuje na ty aplikaci co by poznavala ksichty... :-)

100

Odpovědět

Tajné služby. Pokud to náhodou už nemají.

280

Odpovědět

+komunardDiky, prave jsi mi dokonale znechutil tohle Normanovo video...

57

Odpovědět

Zivi mrtvy ? Rly? :( Jinak video je jako pokazde fajn. Norman je vzdycky prijemny spestreni.

212

Odpovědět

Je to ofigo překlad, tak co se divíš?

71

Odpovědět

Fajn video, + jsem se zasmál i u autorova popisu videa :))

131

Odpovědět

Jako klasicky má Norman ve všem pravdu :D
Ale prosím, nešlo by ho překládat trochu častěji? Úplně mi tady chybí, kdysi se překládal pravidelně. :/

392

Odpovědět

O pravidelnosti mluvit nemůžu, ale nedávno jsme se bavili s qetu, která tu Normana překládá běžně, a oba dva si uvědomujeme, že byste ho tu chtěli o něco častěji. Takže dáme hlavy dohromady a uvidíme :) . Osobně teď spíš pracuju na tom, abych vám představil nějaké francouzské kanály, které tu ještě neznáte ;) .

531

Odpovědět

Nejlepší část titulků jsou... popisky pod videem :)

350

Odpovědět

Glen umře????

31

Odpovědět

Jo, ale nezabijí ho zombíci, jak bylo nastíněno v jednom díle šesté série, ale zabije ho zlý vůdce, baseballovou pálkou :-P

23

Odpovědět

Ne neumřel- byl jenom sežrán :-)

02

Odpovědět

Stane se z něho zombie a pak kousne Daryla.

02

Odpovědět

Provětrat pelykána? :D :D :D

210

Odpovědět

Jakožto sexuálně frustrovaný člověk se občas až divím, s kolika alternativními výrazy pro naznačovanou skutečnost dokážu přijít... :D Kdo by měl zájem o další synonyma, doporučuju https://www.youtube.com/watch?v=uk1aAHk29QE" rel="nofollow">brilantní video!

284

Odpovědět

+Gerza1996Snažila jsem se přijít na to, jak bych provětrala "pelykánku" já :D

50

Odpovědět

+Gerza1996To video...nocovat u chlupatý studánky :D boží!

80

Odpovědět

+Gerza1996Upřímně je na pováženou nazývat cokoliv od těch dvou brilantní. :D Naštěstí do tohohle konkrétního videa neměli moc šancí naprat svůj ultimátní kreténismus.

180

Odpovědět

+Gerza1996vzit vaska na strudl :DDD

20

Odpovědět

Prosím, přeložte i posledních pár vteřin videa... :)

91

Odpovědět

Objevil jsem až dnes ráno. Zásadní chyba! Opraveno, i se závěrečným kouskem ;) !

110

Odpovědět

Hm, asi by som mal citat velke zvyraznene nadpisy tesne nad videom :D

150

Odpovědět

The word 'swag' is not an acronym, nor has it anything to do with homosexual men surreptitiously attracting like-minded souls to partake of a group activity (Secretly We Are Gay). It is instead a corruption of the Scandinavian svagga, meaning "to rock unsteadily or lurch" and entered the English language in the 13th or 14th century, with its earliest print sighting dating to 1303. Over time its meaning evolved into that of "hanging loosely or heavily, to sag," and by 1794 picked up the additional meanings of "booty or plunder" and "a hanging wreath or garland."

To jen, kdyby to někdo chtěl vědět. Ten popisek u videa je ale přesnější. :D

87