Odměna

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:6 079
Co udělá nájemný lovec lidí v důchodu, když se ho na jeho minulost začne doptávat zvědavá dcerka?

Přepis titulků

Proč jsi tak brzo vzhůru, prcku? Šťastný den otců, tati! Udělala jsem ti snídani. Opravdu? Úplně sama! No opravdu. Děkuju ti, broučku. Natrhala jsem ti nějaké květiny, protože vypadaly moc hezky. A vzala jsem taky poštu. Evie, to jsi nemusela.

Vím, že jsi čekal na noviny, tak jsem ti je chtěla přinést. Přišly noviny? Už týdny jsem žádné nedostal. Tos otevřela ty, Evie? Ne. - Evie! - Fakt ne! Ani tam nebylo nic zajímavého. Jenom nějaký ošklivý pán na prodej. HLEDANÝ Podle tebe je tak ošklivý?

Nic neotvírej, aniž by ses mě prvně zeptala, dobře? I když je to od tvého strýce. Aha, dobře. Promiň, tati. Tak pojď, pomůžu ti udělat tvou snídani. Kdo byl ten pán v dopise? Nevím, nějaký darebák za hodně peněz. Proč ti strejda Benji poslal jeho fotku? Kdoví, proč strejda Benji dělá, co dělá.

Posílá ti takové fotky ale často. Proč ti je pořád posílá? Dříve jsem pro něj takové lidi chytal. Ale tvůj strýc neví, co znamená slovo „v důchodu“. Tys dříve chytal darebáky? Jako superhrdina? Vůbec ne. Nejdřív dáme na pánev olej, aby se vajíčka nelepila. Pak s prsty u praskliny rozlomíš skořápky od sebe.

Teď to zkus ty. Jsi přirozený talent. Teď zeslab plamen, abys vajíčka nepřipálila. Trpělivost je základ. Jaké lidi jsi takhle chytával? Prostě obyčejné darebáky, kteří prováděli darebárny. Darebáky? Takže jako…

Otevři pusu! Ty sis nečistila zuby zubní nití, je to tak? Zubař není darebák jen proto, že ti pokaždé najde zubní kaz, Evie. Vítejte na farmářských trzích! Nechutná zelenina za nízké, nizoučké ceny. Zelenina je vynikající, nevím, co to povídáš. To je ale roztomilý halloweenský kostým, Evie. Na, vem si sladkou kukuřici. Dobře, uznávám, lidé, kteří rozdávají sladkou kukuřici, jsou kriminálníci.

Kéž bych mohl chytat takové lidi. To by se mi ta práce líbila mnohem víc. Slanina je ošemetná, musíš s ní být opatrná, bude se totiž bránit. Pozor! Au! Auvajs, říkala jsem, ať jsi opatrná. Jen si to zkus. Já se tě nebojím! Proč jsi přestal chytat darebáky, tati? To zní jako strašně super práce. Nedělej to!

Nedělej! Cože? Párečky podle mě ještě nejsou hotové, tati. Promiň, máš pravdu. Ještě pár minut. To vypadá tak dobře! - Díky za pomoc, tati. - Kdykoliv, prcku. Ale ještě jsi mi pořád neodpověděl.

Proč jsi přestal chytat darebáky? Kdoví, proč děláme, co děláme. To říkáš pokaždé, když mi nechceš odpovědět. Není to tak těžké, tati. - Není? - Například: udělala jsem ti snídani, protože je Den otců a chtěla jsem pro tebe něco udělat. Proč jsi mi pomohl uvařit tu mou? Chtěl jsem, abys taky měla dobrou snídani. Ukázat ti, jak na to. - Tak vidíš.

- Co? Že to děláme pro ostatní. Proto děláme, co děláme. Proto děláme, co děláme. ODMĚNA Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář