Časový slizOdvážní válečníci (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:487
Počet zobrazení:14 286

Vítejte u nového webseriálu Odvážní válečníci (Bravest Warriors). Někteří z vás možná znají animovaný seriál Adventure Time od tvůrce Pendletona Warda, toto je jeho další počin. Nacházíme se v roce 3085 , kde naši hrdinové Chris, Beth, Wallow a Danny zachraňují mimozemšťany a zažívají různá dobrodružství. Doufám, že se vám tento webseriál bude líbit, své dojmy pište do komentářů.

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ BOJOVNÍCI ČASOVÝ SLIZ Máme tu rudý alarm! Jsem nejvyšší kancléřka Gayle z měsíce Glendale. - Potřebujeme pomoc. - Rozumíme, Gayle, jsme na cestě. Hou, zpomal. Nepřežeň to, šampióne. Chtěla jsem mluvit se Statečnými bojovníky. To byl tým našich rodičů.

Všichni byli před dvěma lety vcucnuti Průhlednou zónou. - Od té doby jsme je neviděli. - Co dokážou oni, dokážeme i my. My jsme Odvážní válečníci! Ale všichni vypadáte trochu jako hňupi. Hej! Jsme nejmocnější hrdinové v celém vesmíru, Gayle! Jestli nestojíš o naši pomoc, jdi někam! Danny! Nevylívej si to na Gayle! Musíš se naučit vylít si vztek na něčem lepším.

- Promiň, chodím na lekce managementu vzteku. Válečníci! Hurá do Hellaflaptoru! Časová zastávka 1, měsíc Glendale. Já jsem Chris. Tohle je Danny, Beth a Wallow. Nepodávej Wallowovi ruku, jeho rukavice je žárlivá. Co je tohle za běhnu? Vyřešíme to ručně! - Pixele, vypni se. - Ne, ale... Potřebuje pozornost.

Danny pořád pracuje na jeho nanovarlatech. - Popravdě, s Wallowem se už známe. Jsi pořád... taková kočka, Gayle. V ten den na Venuši... To není nutné. Mm! Uh! Nemluvme o minulosti. Ne. Nee! Pojďte, musíme si pospíšit. Profesor Prdtřpytka vám vše vysvětlí, ale nejdřív ho musím probudit z jeho časového schrupnutí. Profesore, toto jsou Odvážní válečníci. Vypadají trochu jako hňupi. - Poslouchej, Prdtřpytko!

- Pšt! Po Velké časové katastrofě jsem vynalezl Prdtřyptkův časový generátor, abych udržel proud času, ale něco je špatně. Jádro generátoru je umělá inteligence a je trochu... náladové. Toto je známo jako Prdtřpytkův efekt. Pravděpodobně byste ho neměli nechat pojmenovávat všechno po něm. Podívejte.

To jsme my? Tys nás naklonovala? Gayle, pokud jsi chtěla mé tělo, mohlas prostě... - Bože ne! Ti lidé jsou vámi stejně jako vy. Všichni jsme uvězněni v časové smyčce. Oni jsou my před přesně pěti glendalienskými minutami. Čas překrývá sám sebe. To znamená, že je nás tam další skupina jenom 5 minut zpátky a pak další.

Nekonečno nás! Pokud to bude pokračovat, vaše planeta bude mít nechtěný nárůst populace. Takže tomu rozumíte. Nakonec možná nebudete takoví hňupi. Spravte časovou smyčku. Zachraňte Glendale! Teď mě zase uveďte do mého časového schrupnutí. Lijte sliz! Pojďme ke generátoru.

Nechci vědět, co se stane, až se potkáme s další skupinou. Do Prdtřpytkovy síně! Profesor Prdtřpytka vám vše vysvětlí, ale nejdřív ho musím vzbudit z jeho časového schrupnutí. To jsou Odvážní válečníci! Jsou mrtví! Jsou všichni mrtví! To jsme my. Gayle má pravdu, opravdu jsme to my a jsme sakra mrtví.

Tohle musí být skupina, která šla v časové smyčce před námi. Došli jsme naše budoucí já, ale to znamená... - Někdy běhěm 5 glendalienských minut všichni v této místnosti umřeme! Danny, musíme narušit koloběh. Jsme tu zamčení. A časový generátor se vymkl kontrole! Můj milý, jsem naplněna výčitkami. Všechny ty roky jsem v sobě držela vztek. - Teď je moc pozdě.

- Gayle? Nikdy jsem tě nepřestal milovat! Ach bože... Učíte ho smysl lásky! Wallowe, muckejte se víc! Muchlujte se víc! Co to je? Co to jeeee? - Pixele. Ty tomu nerozumíš. - Nemůžeš ho mít! Wallow je můj. NE! Vypni se! Chlapi, nasíráme tu časovou věc, umlč tu rukavici! Pixele, ne!

Dej mi zpátky moji ruku! MŮJ! Né! Až moc emocionální bolesti. Stroj to už nezvládne, Beth! To jsou Odvážní válečníci! Jsou mrtví! Jsou všichni mrtví! - Ne. - Kámo, tak tam nejdu. Promiň, Gayle. Měla bys mu nasadit časovou botičku, třeba se z toho vylíže.

My padáme. - Zavolám ti. - Ne, nezavolá. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video smazané, nicméně ten původní kanál ho reuploadoval, spravíte to, prosím? Myslím, že se to týká všech :-)

10

Odpovědět

Díky za upozornění, videa už jsou zase funkční :-)

10

Odpovědět

Dají se někde sehnat titulky na tenhle seriál? Občas bych to rád vzal někam sebou když to 95% lidí nezná :)

00

Odpovědět

Několik videí Adventure time má posunuté titulky. Aspoň u mě :D

40

Odpovědět

Ohohó!
Děkuji vám velice za překlad!

120

Odpovědět

Povedený :) a tady je profil na ČSFD: http://www.csfd.cz/film/367237-bravest-warriors/

91

Odpovědět

Výborný nápad!
Jsem fanoušek Adventure Time a tohle jsem nějakou dobu taky žral.
Jsem vskutku příjemně překvapen :)

130

Odpovědět

Super :) Pobavil jsem se.

111

Odpovědět

Chyba tomu takata LSD WTF atmosfericka co ma Adventure Time ale toto si asi moze dovolit viac kedze toto asi nie je urcene pre deti.

60

Odpovědět

Konečně něco od Pandletona! Luxus <3

92

Odpovědět

Zatím mě to moc nenadchlo, ale ještě dám tomu šanci... ne vždy se zalíbí všechno na první pohled.

Btw. nevíte jestli budou ještě někdy nový Troopers?

272

Odpovědět

To bohužel neví nikdo. Už předtím byly vždycky nové díly najednou a nikde je neohlašovali, ale teď už v to moc nevěřím...

52

Odpovědět

+BugHer0Je to škoda... nějak jsem si při koukání na válečníky zrovna na ty Troopery vzpomněl, že bych se rád na nové ep podíval. Už je to ale dost dlouho, co vznikla první série, tak už to bude asi opravdu u ledu. Škoda :(

40

Odpovědět

Adventure Time je boží. A tohle je Adventure Time s dávkou Futuramy. Perfektní!!! :D
Těším se na další díly :)

202

Odpovědět

tak to se mi líbí, tenhle seriálek uvítám. :)

212

Odpovědět

Co se vlastně stalo s tim malovaným webseriálem, jak tam byl nějakej profesor a jeho učeň a cestovali časem? Myslim, že to taky mělo překládat.

250

Odpovědět

Yep, Rick & Morty - tiež na to už dlhšiu chvíľu čakám a stále nič :-/
http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/rick-a-morty-trailer

40

Odpovědět

Je to klasický TV seriál a nakonec ho sem překládat nebudeme. Díly jsou příliš dlouhé a není to moc dobře proveditelné.

129

Odpovědět

Dily maj kolem 20 minut, venku je zatim 6 dilu a daji se dohledat na youtube... Ovsem jak je to s pravama a jak dlouho by linky vydrzely je otazka, kazdopadne pro zajemce s anglictinou dohledatelne.

40

Odpovědět

Seriál je moc roztomilý, rozhodně jsem pro další díly ^^

366