BezpůlciOdvážní válečníci (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:266
Počet zobrazení:7 181

V dnešním díle Odvážní válečníci zachraňují planetu Bezpůlek 9. Obyvatelé této planety nemají půlky a proto požádali Válečníky o pomoc.

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI BEZPŮLCI Zbývá deset vteřin do přenosu entit. Wallow k Mistrům půlek. Příjem, Mistři půlek. Kontrola půlek. - Stačí, Mistře půlek. - Schránka je připravena. Půlky funkční, opakuji, půlky jsou funkční. Na Bethině konci můžeme začít, Wallowe. Chrisi, Beth, máme jen jednu šanci.

Osud Bezpůlek 9 je v rukou zvukaře. Tři... dva... jedna! ANO! Je tak suprózní být po pěti stoletích uvnitř bytosti z masa a kostí. Krev proudí! Půlky se dmou životem! Nech nás konverzovat, Chrisi Kirkmane. Ach, Beth. Dlouho jsem Chamsyho neviděla. Věci mezi námi moc dobře neskončily. Pokud s Beth nedokážete přimět tato stvoření, aby se znovu zamilovala, než nastane Nebeské nanebevstoupení, Bezpůlci budou uvrženi na sto let do temnoty a válek.

Dobrá, už jde, Beth. Nezapomeňte, mimozemské entity potřebují vaše půlky, aby mohly komunikovat. Tým Bezpůlek tři, připravit spokojenost a... začněte tančit. - No tak, lidi, tancujte víc! - Párty! Chrisi, pěkně hladce vklouzni za Beth. - Nevystraš entity.

- Hladce. - Och, ahoj... Killrock. - Ahoj, Chamsy. - Takže... Jak je v bytě? Chladno... Pořád máš můj míč na jógu? Ne. Moc napětí. Nikdy to nevyjde. Poznají, že má radost je neupřímná. Všichni umřeme! - Danny, sektor pět. - Mám ho. - Všichni umřeme! - No tak, vy dva, ukažte entitám, jak se to dělá. Potřebují si vzpomenout, že jsou spřízněné duše.

Shlarpsak si až moc často chodil pro punč. Zbývají dvě minuty do Nanebevstoupení! Týme tři, buďte na pozoru. Ty a Killrock v těch šatech fakt válíte, Beth. Tým tři: signál potvrzen. - Jsi prskající plátek slaniny. - Jsi bomba, kočko. - Jsi tak milá! Díky, Chrisi. Líbí se mi, jak tvé vlasy dělají pšchů! A Chamsy je také fešák. - Nemluví spolu.

- Požádej ji o tanec. Slíbil jsi, že nebudeme muset. Víš, že netančím. No tak, Chrisi, pomůžu ti. Hej, je to támhle DJ Shap Fancybone? - Pojďme tančit! - Tančit? Ty tyrane. - A... zahrajte ploužáky. - Uvolni se a nech se vést. Je to pěkná noc na to, aby se staly nějaké pocity. Killrock, vždycky jsi byla docela dobrá v Chipnoppleském tancování. Chipnoppleské tancování u nás máme v rodině.

Cítím se víc sexy, jen když to říkám nahlas. Chippnople! Funguje to! Chrisi, řekni něco dalšího. Tvé oči mě nutí chtít s tebou sdílet drahé těstoviny. Je tak milý! Tyhle tesklivé pampelišky potřebují ránu do tyčinek. Co? Proč jsi vždycky tak krutý? No, proč ty musíš být tak kritická? Nikdy jsi nevěřila v mé krajinné podnikání.

Kdybys přijal půjčku mého otce... Už je to tu zas. Jen si vezmi příděl jako nějaký Pleegoflip! Jako normální, špinavý Pleegoflip! Nanebevstoupení! Už je to tu! Čas vypršel. - Dovolíte? - Danny, co to děláš? - Zachraňuju vám zadky. Killrock, mohu mít to potěšení si s vámi zatančit? - Konečně gentleman! Co je to za šaška? Jak se opovažuje přerušovat Chamsyho! - Ten šašek musí zemřít.

- Tohle lidi na párty dělají, Chamsy. Navíc je Danny skvělý tanečník. Co? To si jen tak necháme líbit? Milují nás, ne jeho, Kirkmane. Kirkmane... Killrock! Jsi má žena! Dobře a teď... běž k ní. - Teď odsuň toho chlapíka z cesty. - Haha! To bylo hrubý! - Beth. - Ach, Chamsy! Víš, že mám ráda muže, který si vezme, co chce! Jsi vše, po čem jsem kdy toužil.

Postav nás k sobě, Kirkmane. - Není to dostatečně blízko... - Miluju tě, miluju tě! Tak jsem to chtěla! Už dlouho. Pohleďte, Nebeské nanebevstoupení je tu. Naší planetě nastává nová éra míru. - Teda Chrisi, byl jsi úžasný. - To nic nebylo. Odvážní válečníci, pomoc! Moje planeta se otáčí až moc rychle! Jsme na cestě! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to už hej. To je outdoor ?

41

Odpovědět

Chci vědět co ty tvůrci hulej, protože tohle musí být opravdu kvalitní matroš :D zatím 9/10 a až se zhulim tak dám i 10 :D

330

Odpovědět

Koukal jsem na tenhle seriál v pohodě. Celkem nenáročný, sranda atd... Pak jsem to zkusil s marihuanou. Od té doby tenhle seriál zbožňuju!

470

Odpovědět

Tak po tomto videu u mňa výraz buttsex naberá totálne nový význam.

410

Odpovědět

Já chci taky čouda!

390

Odpovědět

Wut?

480