Klacík na plynOdvážní válečníci (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:6 654

Beth navštíví její kamarádka Plum a kluci jsou najednou úplně mimo.

 

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI KLACÍK NA PLYN - Mezitím v neviditelné skrýši Odvážných válečníků. - Placák! Wallowe, to malé šplouchnutí bylo přesně podle pravidel. Má na sobě vznášecí plavky. Udělal bych ještě menší šplouchnutí - se svým vznášecím knírem. - Jojo. Malé diabetické podpůrné ponožky. Skvělé do kurzu nebo do klubovny. Wallow mi hned jedny koupí. Klacík na plyn.

Klacík na plyn? Klacík na plyn! - Klacík na plyn! - Nemlať mě. Ahoj, ty jsi Beth... jsi Bethina kamarádka. Bethina kamarádka. Nemůžu se dočkat, až dostanu řidičák na vznášedlo. - Myslela jsem, že už jsi dost stará. - My vodní lidé čekáme déle. Plum, jestli budeš mít štěstí, můžu tě učit. Já mám řidičák. Já se s řidičákem narodil!

- Mám ho přímo tady v puse. Vidíš? - Fuj. Jů, to je Wallow jako miminko? Zrovna jsem se chtěl projet k Phoboským dunám. Možná bych ti mohl ukázat své triky. Víš, já zrovna... Hej, podívej se sem. Koukni na to. Máte někdo hlad? Ach bože.

Věděla jsem, že to nezvládnete, pokud Plum přivedu. To je v pořádku, Beth. Tví kámoši jsou legrační. Já půjdu... sníst zbytek tacos. Stydne. - Nemožnomedvěd má klacík na plyn! - Klacík na plyn, nikdy mu nedojde plyn! Ten je roztomilý! Pojď za mnou, maličký. - Hej! Blbečku. - Klacík na plyn! Myslím, žes měl těch brambůrek dost. Myslel jsem, že si pro mě hlídáš postavu, puso.

- Wallowe, tvůj pes je blbej. To není můj pes, to je Nemožnomedvěd. Pojď, Plum, půjdeme do mého pokoje, než tady otěhotníme. Nikdy mu nedojde pl... To je ale trapnej klacík. Jů, kdo tu pěstuje broskve? To je ta nejdokonalejší broskev na světě! Trapná broskvová pecka. Jmenuju se Catbug, jak ty?

U svatých Tvrdých horských trpaslíků, mám rentgenové vidění! Musím to říct Beth! Ne, ach ne. Jsem jen tak sám před tvými dveřmi. Ale mohl bych sledovat, jak se holíš, dalších milion minut. - A až bude mé srdce... - Co to děláš? - Co? - Co se děje, přítelkyně, madam? - Plum. Pamatuješ si mě?

Před asi deseti minutama? To se jen tak poflakuješ a zpíváš do zdi? - Proč jsi tak najednou v mé písničce? - Co? - Beth měla pravdu, jsi zajímavý. Hele, Chrisi, můžu zkusit něco divného? Pojďme být divní. - Vy krůty mě znechucujete. - Kámo?! Co? Dobře, ale já ta okna vidím. A toho dřevěného racka s točícíma křídlama.

No dobře, ona to není tajná skrýš. Jen je neviditelná. Zakrytá. Jen jsem chtěl říct, že se mi líbilo muckání s tvým obličejem a tak, ale je to trochu... - Špatné načasování? - Jo, asi jo. - Takže to mám prostě vzdát, jo? Ani ne. Takže až přijdeš příště, možná bychom mohli... Plum? Plum? Haló? Plum?

KLACÍK NA PLYN! NIKDY MU NEDOJDE PLYN! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je samo o sobě tak ultimátně pošahaný, že to ani pointu nepotřebuje... :D Epic!

50

Odpovědět

pointa mi unikla, ale tipuju, ze ta Plum vi neco vic, nez by se mohlo zdat.

210

Odpovědět

miluju to

242

Odpovědět

no doufam ze v dalsim dile se dozvime nijakou pointu protoze tohle byl jeste vetsi zmatek nez obvykle :)

570

Odpovědět

zvykej si :D

230

Odpovědět

pozrel som si ďalšie diely... a proste... :D to sa nemusí prekladať ani po poradí

120

Odpovědět

to je taaak málo jednou týdně..:D

380

Odpovědět

Tak ten Niggabear mě dostal dostal pokaždý, když něco řekl. :D

530

Odpovědět

Máte někdo pointu?

6810