Mistryně cereáliíOdvážní válečníci (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:368
Počet zobrazení:6 755

Brzo ráno se Chris a Danny vydávají na důležitou misi - koupit Beth cereálie. Nic ale nebude tak jednoduché, jak se může zdát.

 

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI MISTRYNĚ CEREÁLIÍ Začněte nový život někde jinde! Mars už je přeplněn. - Já to nepopírám. - Pokud s ní nechceš mít děti, proč jsme venku před rozbřeskem jen kvůli labužnické snídani? Beth vstává za úsvitu a já ji chci překvapit snídaní do postele. Dnes je to deset let, co mě poprvé nachytala. - Mexický sladký chléb! - Mám tě! Podle pravidel nesmí osoba, která je nachytaná, mluvit, dokud nedonese vítězovi cokoliv bude chtít.

A Beth chtěla... Jednu misku Měsíčních zmrzlých dvojitých delfíních křupek, prosím. Hned to bude, fešáku. Proč myslíš, že si vůbec bude pamatovat tohle mámtěvýročí? Prostě bude. Uděláme to speciální. Pár Růžových vznášecích kapek. - Vznášecí kapky. - Bezlepkové vesmírné květozoby.

- Květozoby. - Špetka Duhového flusu. - Duhový flus. Bude to skvělé. Tohle je důvod, proč mě potřebuješ. Kupování dárků pro Beth je moc... milé. Nejspíš to pokazí tvou šanci mít s ní někdy děti. Naše pouto jde mnohem dál za stereotypní muž/žena blbosti. Jde o duchovní věc. Mohla by být mrož a já bych k ní cítil totéž. Předávám ti tohle ve znamení lásky, která nemá potřebu fyzického projevu.

Buď k sobě upřímný, Chrisi. Běž za Beth, podívej se jí hluboko do srdce a řekni mi, že se nechceš muckat s tím malým dostavníčkem, zatímco vdechuješ její skořicovou dívčí vůni a děláš s ní tak 60 dětí. A nezapomeňte na Sny mořského koníka! Musí tam být Sny mořského koníka. Koukni na velikost tvého břišního vaku.

Omlouvám se, ale takhle už Delfíní křupky nedělám. Ale Sny mořského koníka má Beth nejraději! Musíte. - Nelíbí se vám mé vaření! - Co? Vaše vaření? Ne, vaše... Nejsem dost dobrá. Jsem bezcenná! Táta měl pravdu. Ne, Mistryně cereálií, váš táta neměl pravdu. - Tohle vyřeší všechno! - Prosím, přestaňte. Jsem bezcenná! Špatně jste to pochopila.

Miluju vaše vaření! - Opravdu? - Ano! Děkuju. Dobrá. Myslím, že se k tomu teď můžu vrátit. - Výborně... do toho. - Jo, jsem zpátky. Kašlu na tebe, tati. Jsem nejlepší Mistryně cereálií! Bez Snů mořského koníka to není ono! Uškvaří si vlastní obličej. A nyní má poslední přísada. Kohoutková voda přímo z obecní laguny.

Právě jsi emočně opanoval ty Sny mořského koníka! Co? Ne, jen jsem myslel na Beth a... Je to zničené! Selhala jsem. Táta měl pravdu! - Ne! - Utíkej! Nemůžete to mít, je to odpad, je to bezcenné! Utíkejte, hlupáci, utíkejte o život! To je důvod, proč mě potřebuješ, kámo!

Ty chceš ty křupky ukázat mému tátovi, že? Zničím tě dřív, než to uděláš! Musí to být přesně takové, jaké to má Beth ráda. Wallowe! Wallowe, příjem! Potřebuju kvantovou bránu zpátky do Skrýše. Wallowe, vzbuď se! Zaměř mě. - Víš, že spím tvrdě. - Má práce je odpad! To je Bůh! Uctívejte ho! Dejte někdo Bohovi mojito.

Jsem k ničemu! Nemůžete ho nechat, aby vám takhle snižoval sebevědomí! Máš pravdu, táta by nade mnou neměl mít takovou moc. Wallowe, poslal jsi mě na špatnou planetu. Nosíte si s sebou hodně nevyřešených citů. Hledám konstantní utvrzení pro nahrazení lásky, kterou mi táta upírá. KLUB UTRPENÍ Je to ďábel!

Zabte ho! Vemte mu jeho mojito! Myslím, že půjdu domů a postavím se tátovi ohledně těchto problémů. - Buďte silná a dejte vědět, jak to dopadlo. - Díky, Chrisi, jste hodný. Počkej, mám to... Já... mám to. Pro všechno na světě! Už běžím, Beth! - Chrisi? Co? - Dobré ráno. Dvojité delfíní křupky?

Se Sny mořského koníka? - Naše mámtěvýročí! - Věděl jsem, že si vzpomeneš. Chrisi... já... - Jen ti chci říct... - Mám tě! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

..kdo si všimnul reference na Pána prstenů? :D

62

Odpovědět

já jsem celej víkend úplně nadrženej na novej díl..:D i když už jsem je na youtube viděl musím je vidět znovu a znovu

160

Odpovědět

Já to nechápu- deset hvězdiček :D

280

Odpovědět

Je to zvláštní, ale tenhle díl dával celkem smysl, což je zarážející a asi poprvé :D Každopádně to miluju čím dál víc!

520

Odpovědět

Už som si na tento animovaný webseriál konečne začal zvykať, kým sa neobjavil ten Mrož.

211

Odpovědět

Friendship zone forever. Súcitím s ním...

851

Odpovědět

Určitě vydržte s překladem, s dalšími díly kvalita roste. Jen počkejte až se znovu objeví Catbug a hodnocení pod 9 nepůjde :) Jinak dnešní díl lze shrnout jedním slovem: Friendzone

520

Odpovědět

Dokonalej seriál :)

360

Odpovědět

Posledne 3 videa maju tragicke hodnotenie a Normana, ktory pravidelne dostava viac ako 9 neprelozite...ma 3 nove videa na youtube

049

Odpovědět

Tragické? Průměr 7,80 je tragické? To je dle mě nadprůměrné. I když je pravda, že Norman tu chybí :)

410

Odpovědět

+BarfilmSorry, myslel jsem že mluvíš o dílech Bravest Warriors. Jo poslední tři videa jsou horší, ale ty tři před tím zase mají hodnocení 8+ a jsou velmi dobrá - Např ve zkratce a ten krátký film o Volvu

111