Ultra ČuramedOdvážní válečníci (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:7 342

Čuramed je postavička z herního záchodu Odvážných válečníků. Nebo je i něco víc?


Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI ULTRA ČURAMED - Je to zázrak! - Molekuly stabilní. Nemyslela jsem, že je to možné, ale z Čurameda se stala nezávislá forma života. - Vešel jsi do dějin! - Už nejsem jenom hologram. Bratře Čuramede, nemohu tě následovat tam, kam jdeš. Je mi líto, bratře Pláckusi, zmoudřel jsem. Počítači, ukonči program. NovoMarsovský park má novou atrakci: Čurameda!

Před dvěma týdny nebyl tento tvor nic než počítačová postavička. Ale poté, co si uvědomil sám sebe, se z něj stala nová forma života, která je 50 pater vysoká a pořád roste! Ano, tento jednou malý elf si získal srdce města NovoMars. Jak si myslíte, že to ovlivní turismus na Marsu? Říká, že chce víc mrkví a chlebových drobků. Catbug, no tak, říkal jsem ti, ať Čurameda nekrmíš. To je tvůj oběd.

Vyrostl rychle. A co když potřebuje čůrat? - Nebo kakat? - Co když se bude Čuramed rozpínat do nekonečna? - Kdo ví, co by se mohlo stát. - Měli bychom ho aspoň proskenovat. Jsem pyšný na toho malého-velkého chlapíka. - Vždycky to byl Čuramed! - Pán emocí! - Čupr medúza! - Pozdravte Nebeského mužosýra. Žadonil, abych ho vzal zpátky v čase do Počátku Čurameda. - Nechutný, kámo, seš já!

- Co je "Počátek" Čurameda? Den, kdy velký prorok Čuramed vstřebá vesmír do svého bytí. - Co? - Co se stane pak? - Konec reality, jak ji známe, vy šťastliví smrtelníci! Dnes se staneme jedním s Čuramedem. Co to znamená? Jak to zastavíme? Opravdu po mně žádáš nebezpečné vědomosti o budoucnosti, které by mohly poškodit časoprostor? Chceš mít na svědomí časový pár ponožek? - Myslíš paradox?

- Ne, časový pár ponožek, to je mnohem horší! Nemůžu vám prozradit budoucnost, ale můžu vám poradit, ja na ni přijít! Ale proč by? Prosím tě, neaplikuj na mě magicky to oblečení. Chcete vědět o Čuramedovi? Tak připravte MV-12 asertivní reaktor. Odpoví vám na všechno. Teď jste moji přátelé. Později si dáme měkké tacos. Vždycky to byl Čuramed! Můžeme mu věřit? Proč myslíš, že je tu doopravdy? Dej mu šanci, Chrisi.

Ví věci, které ty nevíš. Nate, děti! Můžu se zeptat na soukromou otázku? Někdo je zvědavý na své schopnosti. Umíme číst vzhůru nohama a náš taneční um se docela zlepší. Vlastně jsem myslel na Beth. Je to moje nejlepší kamarádka, ale víš, někdy, myslím, budeme spolu...? Víš, že ti to nemůžu říct. Nicméně, můžeš kouknout do budoucnosti sám, to je tvá schopnost.

Hej, Chrisi, šikla by se nám tu pomoc, než skončí svět. Musí tu být něco, co můžeme udělat. Mám se moc ráda na to, abych se stala součástí obřího elfa. - Tak, vyprázdni svou mysl. - Vidění budoucnosti. - Dobře, jen už mě nelíbej. - Soustřeď na osobu nebo věc, kterou máš rád víc než cokoli na světě. Máš to? Máš ji! Jo.

Naplň se tím pocitem. Nech se jím unést. Já... pořád nic nevidím. Chybí mi ruka. Cos mi to udělal? - Chrisi, podívej! Už je to tady. - Počkej, co to všechno bylo? Ahoj, Čuramede! Budeš kakat? - Jak to funguje? - Mám to. Vypočítávání.

Vždycky to byl Čuramed...? To je ono! Všichni se ukryjte v jeho božském Čurastínu. To je úžasné! Díváš se na Beth? A brečíš. - Počkej, co je špatně? - Jen mi chybí. Chybí ti? Proč? Stane se Beth něco? - Umře?

Musíš mi to říct! - Ach ne, dal jsem ti nebezpečné vědění budoucnosti. Možná jsem vytvořil časový pár ponožek! Vytvořil! Tady je! Pár ponožek! - Nesmím si je obléct. - Ne, řekni mi o Beth! Prosím! Vždycky to byl Čuramed. Ne... Je konec? Jsme jedni s Čuramedem? Ještě někdo se cítí tak nějak láskyplně? Asi je teď všude.

Čupr! - Kdo si dá měkké tacos? - Čas na večeři! Tacos, to mě zajímá! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak autor sledoval nejenom Doctora Who, ale i Star Trek: Nová generace :-)

00

Odpovědět

chvilkam jsem mel pocit ze rika pair of sux:) ale jinak opet nezklamali tezkej narez

01

Odpovědět

Není Čuramed brácha Čuramedána?

20

Odpovědět

tak moc otázek a tak málo odpovědí jsem měl naposledy u sledování Ztracených :D další díl zas za týden :/

840

Odpovědět

tenhle seriál musí být fakt z jiného časoprostoru, ale asi proto se mi moc líbí ;)

340

Odpovědět

CATBUG! Já umřu! Chci to domů <3 :D

521

Odpovědět

Menší nespecifický spoiler: Díly začínají na sebe čím dál více navazovat a můžete se těšit na pár zajímavých zvratů :)

260

Odpovědět

tam je nejaka suvislost? ja som z toho furt zmateny ked to skonci :D

142

Odpovědět

+kvasha16No řeknu to takhle. Catbug je v jednom díle dosti důležitý a dokonce i ten zapisovatel. Teď jenom hádám, ale Pán emocí udělal něco, co neměl a to mělo nějaké následky, ale to vážně jen hádám.

81

Odpovědět

+kvasha16Jasně, vytvořil time pair of sox, to je vždycky průser :D

210

Odpovědět

Paráda! Ty poslední dva díly už docela i dávaly smysl, ale naštěstí se to vrátilo do své nejzhulenější podoby :D.

570