RoboChrisOdvážní válečníci (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:244
Počet zobrazení:7 175

V dnešním díle uvidíte další Dannyho vynález. Co to bude tentokrát?

 

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI ROBOCHRIS Co je má oblíbená barva? Abe Lincoln! Ne... co je mé oblíbené jídlo? Zázrak narození dítěte! Skoro... kdy mám narozeniny? Včera! A mimochodem, opožděně přeju krásné 17. narozeniny, kámo! Díky, že sis vzpomněl, RoboChrisi!

Jsem vynalezen! Jak je? To fakt není cool. Neměl by mít kůži? Máme pár navíc v Nákladním oddíle 2. Čau lidi, promiňte mi to zpoždění. Můj bože, ten borec vypadá úplně jako já! Co se tu děje? Je ty, Chrisi, akorát lepší. Je odolný vůči laserům a ohni a zlepšil jsem jeho taneční um o 9000 %.

- Dámy to milujou... dámy to žerou. - Danny... to je... skvělý! - Co? - Ty nejseš uraženej? To si piš, že jsem! Možná je zlý, Danny. Proč bys plodil zlo? Lidi, tohle je skvělý! RoboChris mě může zaskakovat na misích! Můžeme mu naprogramovat italský přízvuk, který jsem vždycky chtěl, a teď můžu rozdávat dvakrát víc velkých, smysluplných objetí!

RoboChris mi dává tolik objetí, kolik budu kdy potřebovat. Doufám, že teď nešílíš žárlikostí, Chrisi. Hlavně se ovládej a nerozmlať ho na malé olej stříkající kousky! - Samozřejmě, že ne, to bych neudělal. - Já jo. Všichni reagujete přehnaně. Myslím, že Dannyho vynález je skvělý. Spáchám na tebe vraždu.

Ještě musím seřídit mechaniku. Ty dokončuješ naši křížovku s RoboChrisem? Doufám, že ti to nevadí. Je v tom prostě tak dobrej. - Málem jsem si nevšiml, že to nejsi ty. - Fakt se hodí. Měli byste postavit tu zahradu přátelství, o které jsme snili jako malí. On vůbec nežárlíkuje! Budu ho kamenovat, dokud nezačne žárlit!

Zase předstíráš, že jsi zlý? Rád tě rozesmívám. - Nastavit fluorescenční bio-slizové zaměření na nulu! - Nastaveno. Danny, máme rudý alarm na zaměření dva, můžeš...? Danny? Vykračuj si jako páv! Jó, zamíchej to omáčkou! Promiň, Chrisi. Jsem zaneprázdněn svým novým nejlepším kamarádem. To je v pohodě, kámo. Udělám to za tebe. Zpátky do práce!

Žádné další rozptylování. Nebesa... Danny, máš strašně napjatá ramena. Tvoje roboprstíky jsou kouzelné. Hej, Robo, vytvořil jsem pracovní stanici jenom pro tebe. DANNY, TVOJE KŮŽE JE TAK HEBKÁ! LOL! Zrovna jsem ti chtěl napsat přesně tohle! Myslím, že budu muset přenastavit tvé syntetyzátory přátelství na maximální hyperpohon.

Tak. Cítíš se jinak? Ne jinak. Lépe! Přátelství! OBEJMOUT, OBEJMOUT, OBEJMOUT. - Kámo, chlape! - Miluju tě, Danny. Zní to divně, když to řekneš nahlas! Jmenuji se Chris Kirkman a miluji Dannyho Vasqueze.

Tenhle malej divňoch se mi začíná líbit. O co jde, kámo? Tyhle momenty vymezují naše přátelství, Chrisi. Takhle vypadají praví přátelé! Opravdu? Tohle chceš? Chlápka, co po tobě pořád lozí? Na tom není nic špatného. Přátelé mají hranice, Danny. Když je někdo tvůj přítel, existuje hranice, kterou by neměl překročit.

No... víš... nikdy neříkej nikdy. Ne, kámo. RoboChris se prostě... cítí fakt pohodlně ve své heterosexualitě. Jo, Chrisi. Jak to, že nepomůžeš Dannymu rozžvýkat jídlo? - Jen žárlíkuje. - Chrisi, je mi líto, jestli žárlíkuješ na mého super kamaráda. Přestaň říkat "žárlíkovat". To slovo už nikdo nepoužívá. Vůbec nechápu, proč to děláš.

Bolí to, že? Asi nevíš, co máš, dokud to neztratíš, že? Co? Co máš za problém? Zapomněls na mé narozeniny! Já... Promiň, kámo. Všechno nejlepší! Díky, kámo! Plácnem si, bonbónku! Líbí se ti, co vidíš? Och, jasně.

Jsi můj vynález a vždycky na tebe budu hrdý, ale... No tak. Víš, že nerad tančím sám. RoboChrisi, myslím, že jsme ve fázi, ve se které to, co chceš, a co ti mohu nabídnout já, liší. Co tím myslíš, Danny? Myslím, že bys tu už neměl spávat. Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Titulky se posunuly...chtělo by to opravit :)

20

Odpovědět

Opraveno, díky :)

20

Odpovědět

Taky vám Beth připadá tak strašně sexy?

130

Odpovědět

Jo, snad ještě víc než Vilma.. http://www.youtube.com/watch?v=payF5fU80jc

160

Odpovědět

Žárlikuješ ? Geniální...

60

Odpovědět

Škoda že nikdo nepřekládá i komiksi Bravest Warriors :(

70

Odpovědět

opravdu naprosto nepředvídatelné, čekal jsem, že je bude chtít zabít nebo catbuga nebo cokoliv, ale zase to bylo uplně jinak :) jen škoda že tam nebyl catbug ;)

90

Odpovědět

Upřímně, jsem jediný kdo čekal že se ten robot nějak pokazí a bude je chtít všechny vyhubit? Nebo minimálně Chrise? :-D

801

Odpovědět

V tom to právě je. Nikdo nikdy tenhle seroš nepochopí.

540

Odpovědět

+fareSatiricke zpracování tohohle seriálu je úplně super. Až se sám divím že to pochopilo tolik lidi. Zdá se mi že mnoho lidí ma dosti omezený náhled na humor a jeho význam.

61

Odpovědět

Prečo ste na konci usekli catbug v polke rozhovoru?! Za to dám v hodnotení o hviezdičku menej!

270

Odpovědět

Nesnáším tě malý, hnusný RoboChrisi!

180

Odpovědět

Vím, že na to všichni čekáte: I am Catbug!

732

Odpovědět

Rebeca!!!

130