Želátko navždyOdvážní válečníci (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:290
Počet zobrazení:6 065

Mít doma želé skřítka, který tvoří toasty, musí být skvělé. Co se ale stane, když ho potká Catbug?

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI ŽELÁTKO NAVŽDY Mezitím v neviditelné skrýši Odvážných válečníků... Jsme doma! - Co to je? - Jmenuje se to Věčná rukavice. - Plní přání? - Jasně že ne, hlupáčku. Král Congletard řekl, že zastaví naše stárnutí. Dokud ji budeme mít, budeme žít navěky! Želátko může a Želátko to udělá, zaslouží si sušenku, Želát...

Želátko, neee! Kde jsou flitry? Tys použil všechny flitry? - Otevři. No tak. Nemáš hlad? - Danny? Tvůj želé kamarád vypadá... - mrtvě. - No jo, Catbug mu utrhl hlavu. Co? Ne! Ne! Co? Catbugu! Tys zavraždil toastového skřítka? - Jo! Chytil jsme ho pro Dannyho. - Catbugu, ty jsi nelítostný ďábel! Mám ho spláchnout? Nesmíš stínat hlavy, pokud nejsou zlé, Catbugu!

Co náš kodex? Budu zvracet, nedotýkejte se mě. A co? Danny ani není naštvaný, o nic nejde. Jsou to zvířecí instinkty. Nemůžeme Catbuga vinit za jeho pudy. To je v pohodě. Vím, že to neudělal ze zlosti. Navíc, Želátko bude v pořádku jako kamenná sůl. - Proč si to myslíš? - Našel jsem si to. Tenhle druh je ze Šťastného slizu.

Jejich DNA obsahuje regenerativní faktor! Vidíte? Každou chvíli bude čilý jako ďábel. Ty malý... ďáblíku. O TŘI DNY POZDĚJI Danny už dlouho nevyšel ze své smradlavé laboratoře. Opravdu miloval toho malého bezhlavého... pšeničného poutníka. Potřebuje přítelkyni. No tak, třeba se Želátko uzdravuje jako šampión. Hezky strupovatí. - Cítím tam něco...

špatného. - No sakra, tenhle pokoj jede. Nenechám se poslat pryč jako nějaká ošuntělá hračka. Ale Želátko, brzy přijdou a vezmou mi tě. - Je to jen na chvíli. - Ne! Tady v podpalubí se mi nelíbí, Danieli. Nejsem žádný divoch, který paří s nemravnými vačicemi a mravenci! - Prostě si udržím svou důstojnost, díky. - Ale já tě musím chránit! - Jsi zlobivý chlapec. - Ano, Želátko. - Vždycky jsi byl zlobivý chlapec. - Ano, Želátko. Dělejte jakoby nic.

Ahoj, přátelé. Světla jsou ztlumená, ale myslím, že máš na těle hořčici. O co jde, Vasquezi? Je ta věc pořád mrtvá? Už je naživu. Díky, Beth. Připadá mi o 9000 % míň naživu než předtím. Danny, poslouchej. Nemůžete mi ho vzít! No tak, chlape, uklidni se.

Musíte odejít. Je hodně... majetnický. Chceme si jen promluvit, brácho. A je to. Zmizte, dokud můžete! Přestaň! To si nezaslouží, můžu je donutit odejít! Jsi slaboch! Vždycky musím všechno udělat sám. Ne! Jsou to mí přátelé! Jsou to mí nejlepší přátelé! Danny, to pečivo jsem zrovna koupila. Kámo, musíš se smířit s tím, že se tvůj želé gentleman už nevrátí.

Je naživu a je schopen páchat nevyslovitelné zlo! Začne lákat mrchožrouty. Myslím... Želátko je naživu! Počkejte, promluvím si s ním. Je mrtvý, pojďme mu uspořádat pohřeb. Želátko... byl jsi výborným přítelem. Tvůj chléb byl vždy čerstvý a chutný. Nestihl jsem tě ani naučit jezdit na kole.

Moc pěkném kole. Je to drsný kolo, viděl jsem ho ve skříni. Já... Přála bych si, abys tu s námi byl déle, želíku. Danny tě opravdu miloval a doufám, že jsi na lepším místě. To bylo krásné, Beth. Počkat! Ta Věčná rukavice! Congletard říkal, že zaručí věčný život, ne?

- Jo...? - Proč ji nezkusíme na Želátku? Možná ho přivede zpátky k životu! No tak, maličký! Nashle! Zanechal trvalou stopu přímo tady, v mém srdci. Chrisi, to říznutí se ti vůbec neléčí. Hele, tvoje se taky nezměnilo. Naše těla nestárnou ani se neuzdravují.

Ta rukavice musela potlačit naše přirozené tělesné funkce. Takže Želátkův ozdravovací faktor... byl celou dobu vypnutý? Možná se potřeboval vzdálit od té rukavice. Možná se teď začne regenerovat! - Želátko! Jsi naživu! - Želátko, jsi v pořádku! Co to dělá? Žel... ne, počkej! Počkej, vrať se! Vrať se zpátky! Želátko, ne!

Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

0:44 Jak se Catbug "schovává" :D
(Já nevidím tebe, ty nevidíš mě.)

60

Odpovědět

Tak to jsem nečekala. To bylo smutný. *fňuk*

150

Odpovědět

Nenávidím Catbuga!!! Želátko je best!

1315

Odpovědět

Čekal jsem že ho tou rukavicí oživí a Catbug mu utrhne znovu hlavu =D

332

Odpovědět

Já zas čekal, že až ho ta rukavice oživí, tak z něj bude opravdu to zloopáchající Želátko. :D

90

Odpovědět

Želátko je prostě super. Miluji, jak dělá ty tousty, hned bych ho chtěla mít doma. :D

301

Odpovědět

Catbug... si zabil, brácho!

370

Odpovědět

"Pšchů!"

422

Odpovědět

byeee :D

351

Odpovědět

Jasně určitě bych se vrátil za sociopatickým Catbugem co mi jen tak utrhne hlavu :D

1040

Odpovědět

Catbug zabiják :D

841