Hospoda Pár ponožekOdvážní válečníci (S02E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 13
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:451
Počet zobrazení:8 912

Kdo rád říká "pár ponožek" místo "paradox"? Pán emocí! A dnes si ho užijete až až.

 

Přepis titulků

ODVÁŽNÍ VÁLEČNÍCI HOSPODA PÁR PONOŽEK - Catbugu? - Změň svůj osud. - Jsi v pořádku? - Spas moji duši! - Kde to jsem? - Vítej v hospodě Pár ponožek. - Hádám, že si dáš Shirley Temple? - Počkej, dej mi chvíli. Jsme uvězněni v bezčasém vězení pro Pány emocí. - Kde je Catbug? - Musel jsem ho ovládnout, abych tě sem dostal. - Aha.

Máš tu na trámech vesmírná kuřata. - Ti jsou animatroničtí. Pojď, představím tě. Tohle seš ty ve věku 90 let. V rozpuku! A tam jsi ve věku 400 let, kdy jsi procházel fází extrémního amatérského máslového bruslení. - Máslové bruslení? - Tři medaile jsou za osamělost. - Tahle je za stáří. - Všichni tady jsou ty. Já jsem tvá budoucnost, oni jsou tvá budoucnost.

- Co se stalo jemu? - 700leté já radši ignoruj. Kozí tornádo... Kámo, to není příjemný. Jediná část jeho mozku, která přežila, je sekce kroucení koziček. Takže jsem v rozpuku jedno století a pak jsem mimo až do 700? Nakonec chytneme druhou mízu. Tady máš 3000 let, zpět v kondici. Jdem na párty, kámo? - A...

Beth? - Co s ní? Řekni mi o její budoucnosti. Co se stane se mnou a Beth? Chrisi. Není žádné "ty a Beth"! Bude tu s dalším nákladem přesně za 5 minut. Ty! Ty seš z Počátku Čurameda! Náš osud byl zpečetěn v momentě, kdy jsi vešel na "cestu Zarpapu". - Ale já nic neudělal! - Nebyl jsi na filmovém večeru! Měl jsi s Beth šanci, ale začal jsi myslet svým Zarpapem. - Tvá budoucnost je napsaná.

- Napsaná sexy fialovým inkoustem! Kozí tornádo... Tvá pravá láska ti unikne. Všichni se zblázníme. A děje se to pořád dokola. - Počkat, tohle je o Plum? - Jedna mrzká noc s fialovou kráskou započala nezměnitelný řetězec událostí, které ti zničily celou budoucnost. Můžu si vybrat, že nepůjdu cestou Zarpapu. Nemůžeme změnit budoucnost. Zkoušeli jsme všechno, abychom tomu zabránili, ale vždycky to skončí stejně.

Podívej na chudáka Pána nádobí. Je nucen si čistit zuby bagetou a kladívkem. Ale proč jste mě sem přivedli, když není naděje? My jsme vězni svázaní zákony, ale ty jsi neznámá proměnná, horká střela chaosu, která může roztrhnout čalounění časoprostoru. Jedna síla stojí mezi námi a pravou láskou s Beth. Já ho nemůžu zastavit. Pán řas ho nemůže zastavit. Jen ty ho dokážeš zastavit, Chrisi! Udělám cokoliv!

Kdo? Kdo je to? Říkají mu Rosolníček. Teď si ty blbosti sundej, máme spoustu práce. - Za těmi dveřmi je poslední cesta. - Co to má co dělat s Beth? Rosolníček je přírodní zákon, který nás uvězní, když si hrajeme s časem. Potřebujeme, abys ten zákon vymýtil, a konečně budeme mít s Beth šanci! Za 15 vteřin začne představení vesmírných kuřat. Rosolníček vstoupí těmito dveřmi a sedne si na židli jako vždycky.

- Pak ho chladnokrevně zavraždíš. Hodně štěstí. - Co? - Pokud se bude bránit, vypíchni mu palci oči. - Jedem! - Ale... Můj zobák je jasný jako slunce. Mohl bych ho používat k zahřívání svých dětí. Nemohl bys uvařit ani deset párků, Roybertito! Zobáky vesmírných kuřat sní víc kešu než ty za celou noc! - Rosolníček. - Chris Kirkman. Možná to bude znít šíleně, ale připomínáte mi mou ženu.

- A mých 12 dětí. - Co? Eh.. neříkejte. Mám takový zvláštní pocit, že vám můžu důvěřovat. Je to šílené? Jsem... většinou jsem docela důvěryhodný. Co dostanete, když sní vesmírné kuře moc fazolí? Kohouta s raketovým pohonem! Měli bychom někam zajít. Co třeba zítra na dobrou rybu? Platím. - Klidně bych si to zaplatil. - O tom nechci ani slyšet. Ale ne, v úterky zpívám v sirotčinci slepým dětem.

- Vsadím se, že máte krásný hlas. - Děkuji. Lidé jako vy jsou vzácní. Něco vás trápí? Myslíte na ty méně šťastné? Zrovna včera jsem kvůli nim plakal až do usnutí. - Není mi dobře, pane. - Máte tak dobré srdce a jste tak nefalšovaný a čestný. Stanete se kmotrem mého dítěte? Potřebuje ve svém životě pravého hrdinu.

Je to tak dlouho, co jsem si dobře popovídal. Je to osamělá cesta, Chrisi. Ale v závěru jsem moc rád Pánem emocí. Chrisi, teď, udeř teď, zabij ho! - Nemůžu. - Udělej to! - Zítra na rybě. - Selhal jsi. - Už není žádná cesta! - Zblázníš se! - Danny si vezme Beth! - Kozí tornádo... - Ne!

Mé volby jsou jenom moje! - Budeš starý, sám, bláznivý! - Nebudu jako vy! - Starý, sám, bláznivý! Můžu se změnit! Můžu změnit svoji budoucnost! Já jsem Pán emocí! Mě nemůžeš zabít, pokud nemáš Meč emocí! - A ten nikdy nenajdeš! - Je to ten nad koupelnou? Objevil ten meč! Co to sakra je? Roztrhl právě čalounění časoprostoru? Ať se propadnu, jestli...

Ten chlapec vytvořil novou cestu! Shirley Temple pro všechny! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hmm tak toto mi nejak pripomínalo epizódu zo seriálu Doctor Who to jeho "wibbly wobbly timey wimey stuff"

41

Odpovědět

I am Catbug. Btw, do další série se nic o Chrisovi nedozvíte :P

022

Odpovědět

Zdravím!

Obvykle žádné komentáře nepíšu, ale po delším sledování překladu Odvážných válečníků jsem prostě musel :)

Musím obrovským způsobem pochválit práci Erziky, přeložené titulky jsou naprosto parádní! Sice zvládám sledovat seriály i v originále, ale u Odvážných válečníků si vždycky s radostí počkám na české titulky :)

Vymyšlené české "termíny" na různé ujeté anglické pojmy jsou naprosto dokonalé a celková originalita a vtip překladu seriál posouvá na jiný level!

Díky moc za skvělou práci a už teď se těším na další super překlad Válečníků :)

1091

Odpovědět

Ach, jsem velice polichocena! Moc mě to těší, protože překlad si vždycky užívám a snažím se překládat jejich vymyšlená slova zábavně, takže jsem ráda, když to tak oceníte :) Takže velký dík, takovéto ohlasy jsou tím, pro co překládáme :)

130

Odpovědět

:D Jój, super vidieť to znovu po nejakom čase... Neviete niekto náhodou ako to bude s 3. sériou?

90

Odpovědět

Každý týden mám větší a větší chuť podívat se na další díl dopředu bez titulků... Ale nejde to, musím vytrvat, protože překlad od Erziky je lepší. :D

410

Odpovědět

Kozí tornááádo!!! =D

450

Odpovědět

Wait what?:D

310

Odpovědět

Hm?

30

Odpovědět

Zbožňuju Odvážné válečníky, i když často nemám nejmenší tušení, co se stane! :-D

580

Odpovědět

to dost často nemam ani po dokoukání :D

520

Odpovědět

Zbožňuju odvážné válečníky, i když často nemám nejmenší tušení, co se děje!

51

Odpovědět

A dál? A dál? A dál bude sakra co? Nevydržím to do další neděle!

700

Odpovědět

odvážní válečnící s hodnocením pod 9? mám to vůbec pouštět?

024

Odpovědět

chyba- je to skvělý jako vždycky

310

Odpovědět

Né, to byl asi jen nějaký časový pár ponožek :D

361