Oomph! - Labyrinth

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:3 758

Skupina Oomph! a tentokrát její písnička Labyrinth z alba Monster. Příjemný poslech. ;)

Přepis titulků

Překlad: madelein22 www.videacesky.cz Vlevo, vpravo, rovně, už se odsud nikdy nedostaneš. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Šílenství tě uvěznilo a zdeformovalo tvůj ideální svět, zakořenilo se ve tvé hlavě. Běž dítě, běž, jak nejrychleji můžeš! Už ani nevíš, kdo jsi, už nevíš, co je láska.

Tvůj obraz v zrcadle se znetvořil, není zde nikdo, kdo by zůstal při tobě. Ťuk, ťuk, pusť mě dovnitř, nech mě být tvým tajemstvím. Ťuk, ťuk. Ťuk, ťuk. Ťuk, ťuk, pusť mě dovnitř, nech mě být tvým tajemstvím. Vlevo, vpravo, rovně, jsi v labyrintu. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Nikdo ti nemůže říct, které dveře jsou ty správné, mé ztracené dítě!

Vlevo, vpravo, rovně, jsi v labyrintu. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Nikdo ti nemůže říct, kdo jsou ti dobří a kdo ti zlí, mé ztracené dítě! Mnohokrát jsi mne ze sebe vyháněla, mým hněvem své srdce spálila. Tvé druhé já a druhou kůži jsem vystavěl ve tvé hlavě. Když se potápím do tvé duše a ke své radosti tě využívám, pak zaslepím tvé smysly a tu hru můžeš ukončit jen ty sama.

Ťuk, ťuk, pusť mě dovnitř, nech mě být tvým tajemstvím. Ťuk, ťuk. Ťuk, ťuk. Ťuk, ťuk, pusť mě dovnitř, nech mě být tvým tajemstvím. Vlevo, vpravo, rovně, jsi v labyrintu. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Nikdo ti nemůže říct, které dveře jsou ty správné, mé ztracené dítě!

Vlevo, vpravo, rovně, jsi v labyrintu. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Nikdo ti nemůže říct, kdo jsou ti dobří a kdo ti zlí, jsi v labyrintu! Jsi v labyrintu! Ťuk, ťuk, pusť mě dovnitř, nech mě být tvým tajemstvím. Ťuk, ťuk.

Ťuk, ťuk. Ťuk, ťuk, pusť mě dovnitř, nech mě být tvým tajemstvím. Vlevo, vpravo, rovně, jsi v labyrintu. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Nikdo ti nemůže říct, které dveře jsou ty správné, mé ztracené dítě! Vlevo, vpravo, rovně, jsi v labyrintu. Vlevo, vpravo, rovně.

Vlevo, vpravo, rovně. Nikdo ti nemůže říct, kdo jsou ti dobří a kdo ti zlí, mé ztracené dítě! Vlevo, vpravo, rovně, jsi v labyrintu. Vlevo, vpravo, rovně. Vlevo, vpravo, rovně. Nikdo ti nemůže říct, které dveře jsou ty správné, mé ztracené dítě! Vlevo, vpravo, rovně, jsi v labyrintu. Vlevo, vpravo, rovně.

Vlevo, vpravo, rovně. Nikdo ti nemůže říct, kdo jsou ti dobří a kdo ti zlí. Vlevo, vpravo, rovně, už se odsud nikdy nedostaneš.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Nemohl by jste to pls opravit... koukal sem na youtubko a video zakazali pro ČR.

180

Odpovědět

pekna pisnicka podle me hodne dobra :-D oomph se mi libej a taky bych byl rad kdybyste přeložily Augen auf ;)

180

Odpovědět

Mohl bych poprosit o překlad "ready or not (im coming)" (anglická verze)?
Díky

180

Odpovědět

přoč je to sakra cenzurovaný?..

180

Odpovědět

Ale už by to po dlouhé době chtělo zase něco od Rammstein..:-)

180

Odpovědět

ten klip se mi libi :-) je spravne groteskni, ale ne tolik, abych z neho mela nocni mury, hezky vymysleny; dobra volba k prekladu :)
pisnicka je pekna, i kdyz to neni uplne muj salek kavy :-)
a preklad taky krasny :-)

180

Odpovědět

Got ist ein popstar byla lepší.

180

Odpovědět

Když už jsme u německého metalu, co zkusti také velice zajímavé Van Canto

180

Odpovědět

Jeste by to chtelo Sandmanna a Traums Du... Jo a taky Wer Schon... :D

180

Odpovědět

madelein22: BTW: kdyby jsi chtěla mám uploadovanou celou diskografii Oomph! v MP3-320kbps na rapidshare.com, linky sem házet nebudu je to sice legální ale někdo by mohl mít něco proti :)

180

Odpovědět

Díky za vysvětlení, du mkrnout tu Popovou-hvězdu :)

180

Odpovědět

Díky moc za Labyrinth, Augen Auf by bylo skvělé stejně jako Gott ist ein Popstar, Träumst Du nebo nejlépe Fieber s Nina Hagen což by konečně pochybovačným mohlo vnést trochu písku do xichtu protože tahle Punková královna je židovka.

BTW: proč nevkládáte videa z oficiálního kanálu? nejde to? já totiž nevím jak se dá zjistit jestli je to video vkládatelné nebo není :) http://www.youtube.com/user/OOMPHBand

180

Odpovědět

Dorten: Gott ist ein Popstar tu už je! :) Jinak Träumst du s Martou Jandovou mám v plánu a o Augen auf je tu taky docela zájem. ;) Jinak tohle video jsem přeložila už v době, kdy tu byl problém s přehráváním, takže mi dalo hodně práce najít takové, které se dalo vkládat. Jinak díky za další tipy ;)

180

Odpovědět

Německé kapely jsi evidentně libují v pohádkových motivech....karkula (oomph,rammstein) alenka (oomph) sněhurka (rammstein) :)))

180

Odpovědět

A jinak chci taky Augen auf!, Madlenko. ;)

180

Odpovědět

janica a Low-Cou: Ha, fail. Omlouvám se, psala jsem u toho včera celej den seminárku :-D

180
Další