Otravní kámošiNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 053
Počet zobrazení:15 508

Norman si dnes vezme na paškál kamarády, kteří nám občas umí lézt pořádně na nervy.

Přepis titulků

Dobrý večer, tady Norman a jedno poklidné video. Chci dnes mluvit o jedné zvláštnosti. O kamarádech, který sice máme rádi, ale kteří jsou někdy trochu otravní a lezou nám na nervy. Člověk by je chtěl trochu plácnout po hlavě. Otravní kámoši... občas. Všichni máme kámoše, kteří spolu chodí a kteří pod záminkou, že jsou spolu, přestanou chodit ven. Zábava s kamarádama pro ně přestane existovat.

Jdeme s ostatníma do klubu. Jdete taky? Ne, půjdeme už domů. Céline je totiž unavená. - Pojďte s náma. - Ne, vyrazili jsme si už minulej týden. - Ještě jsme se pořádně nezotavili. - Co jste dělali? Šli jsme do kina. Viděli jsme film ve 3D. Pak všichni máme kámošku, u který občas nevíš, jestli je to tvoje kámoška, nebo profesorka francouzštiny. - Včera jsem byl se dvěmi kamarádkami...

- Neříká se "se dvěmi", ale "se dvěma". Cpali jsme se čevapčičim. Neříká se čevapčičim, ale čevapčiči. Díky. Mám jen jednu otázku. Říká se "drž hubu", nebo "drž tu svou nevymáchanou hubu"? Normálně se říká "drž hubu". Nic dalšího se tam nepřidává. "Drž hubu" se mi líbí. Je to efektivní. Takže jsem se cpal čevapčičim... Občas máš radost, protože máš nový oblečení. Jseš jedinej, co ho má.

Jeden kámoš to ale nikdy nechápe. Jde do obchodu a koupí si úplně to samý. - Jak je, Akime? - Zdar. - Ty sis koupil to samý co já? - V pohodě. O nic nejde. - To nemáš svůj vlastní styl? To si musíš koupit... - Prostě mi sedl. Na světě je 10 000 bund a ty si musíš koupit ten samej jako já. Byla to náhoda. Pak je tu kámoš, kterej se s tebou neumí bavit nenápadně.

Nenápadnost vůbec nechápe. Nenapádně se otoč. Je za tebou hrozně hezká holka. Je nádherná. - Vážně? - Hlavně nenápadně. Promiň. Ukaž. Není špatná. Když potkáš holku, která se ti líbí a se kterou bys chtěl chodit, ale ještě tam úplně nejste, neměl bys ji představovat svým kámošům. Jednomu z nich to totiž nedojde. Prostě ten princip nepochopí. - Tohle je moje nová známá, Sara.

- Moc mě těší. - Ahoj, Saro. - Ahoj. - Kde bydlíš? - V 18. obvodu, a ty? - Já bydlím taky v 18. - Kde přesně? - Je to kousek. - Čau, Normane. - Zdar, Normane. - Díky moc. Pak máš kamaráda, kterej s tebou nemůže mluvit, aniž by na tebe sahal. Aniž by tě celýho ohmatal. - Čau! Jak se máš, Normane? - Ahoj. - Cos dělal o víkendu? Neviděli jsme se. - Byl jsem... Jo, jde to. Říkal jsem si, že když se takoví potkají dva, bude to trochu divný.

- Jak se má rodina? - A co ty? Dlouho jsme se neviděli. Je to super. Máš moc pěknej prsní sval. Moc se mi líbí. Když některý kámoše pozveš k sobě domů, nemusíš jim říkat, aby si udělali pohodlí. Jsou hned jako doma. Zapomněl jsem ti to říct, ale udělej si pohodlí. Buď jako doma. Tak jasně. Akorát chci vymalovat, protože se mi v obýváku moc nelíbí ta bílá. Je to jak ve špitálu.

Doufám, že ti to nevadí. A zuj se, když jdeš do obýváku. To je snad samozřejmost. Díky. Ať už jsou tvoji kámoši otravní, nebo ne, máš štěstí, že je máš, protože když něco potřebuješ, můžeš se na ně spolehnout. Haló? Volám ti, protože se zítra stěhuju. Nemohl bys mi přijít pomoct? Počkat. To tys na YouTube dal to video o otravných kámoších? Ne. Jo, ale... Haló?

Haló? Love. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Loni jsem si na zimu koupil stejnou bundu jako kamarád... Ach jo. :(
:D

42

Odpovědět

otázka na překladatele - co to norman řikal za jídlo v 0:58 (bylo to přeložený jako čevabčiči)? nemůžu to vyluštit -.-

20

Odpovědět

On říká: "J'étais en train de manger des haricots." Chyba je v tom, že to vyslovil jako [dezariko]. Protože je to dyšné h, má se to vyslovovat jako [de ariko]. Tu chybu jsem musela nějak dát i do překladu, a proto tam je to čevapčiči. ;)

190

Odpovědět

Ještě mi chybí kámoš, ze kterého si všichno dělají srandu.. :D

220

Odpovědět

Abys to nebyl ty sám :D

11

Odpovědět

komu zaplatit a kolik.. abyste prekladali Normana alespon 1x za tyden ? Diky. A myslim to vazne.

471

Odpovědět

Tak často se tady Normana bohužel nedočkáš. On sám zveřejňuje tak 1-2 videa měsíčně. Čekání vám můžu ukrátit maximálně přeložením nějakých jeho starších videí, ale u těch je zase potřeba počítat s tím, že ty nejlepší už tady přeložený jsou. Ale jsme rádi, že se Norman líbí :).

260

Odpovědět

Zajímavé obrázky to má Norman nade dveřma (3:23) :-D

50

Odpovědět

Já kamarády nemám.

1163

Odpovědět

Story of mah Leben :D

52

Odpovědět

Čo má napísané na stene ?

50

Odpovědět

„Píšu po zdi, protože jsem umělec.“ ;)

700

Odpovědět

Chybí mi tam kámoš, co furt dokola mluví o jedný věci a u něčeho jinýho vydrží maximálně pět minut.

1623

Odpovědět

Každej nemá retardovaný přátele ;)

1588

Odpovědět

+krteqkNěkdo si vystačí i sám se sebou, viď?

1364

Odpovědět

+krteqkV každé skupině přátel je jeden retard. Pokud to tak není, tak ten retard jsi ty.

431

Odpovědět

Odpovědět

Proc nedelate nove tabletop worlds? :(

2611

Odpovědět

Už mi do zbierky chýba len ten čo si kúpi rovnaké oblečenie ako ja :D

371

Odpovědět

mě tam zase chyběl typ: Ozvu se jen, když něco potřebuju

2032

Odpovědět

No, ale takový člověk není moc kamarád ;)

1342

Odpovědět

To jsem celý já, bavím se s lidmi rád, ale prostě mi připadá vlezlé otravovat ostatní jen tak stylem "Čáu, jak se máš".

283

Odpovědět

+zloprceki tohle se dá brát jako když něco potřebuju :D

00

Odpovědět

No tak už to není jak to bejvalo, ale pořád Norman a pořád dobrý! :D :)

1216

Odpovědět

Chyběl mi typ kamaráda, kterého mám: Takový, který je úplně blbej.

1201

Odpovědět

aspoň pri ňom vynikáš

153

Odpovědět

Ukaž mi své kamarády a já ti řeknu jaký jsi :D

150

Odpovědět

+zloprcekKdyž někde nemá blbýho kámoše tak to znamená, že on je ten blbej kámoš :D

140

Odpovědět

Ten zaver bol jasny, ale to, že jeden kamoš ten princip proste nepochopi...didnt see that comming. ešte teraz sa smejem :P

271

Odpovědět

Přeložte prosím o Normana LES AVENTURES HIPSTERS https://www.youtube.com/watch?v=pYVW0I-NnDc

483

Další