92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:529
Počet zobrazení:5 432
Už příští týden se k nám do kin chystá čtvrtý díl Pirátů z Karibiku, tentokrát s podtitulem Na vlnách podivna. Přináším vám tedy překlad několika oficiálních nakouknutí do zákulisí. Režisérské kormidlo tentokrát neuchopil otec série Gore Verbinski, ale režisér Rob Marshall (Chicago, Gejša) a původní posádku v čele s Johnnym Deppem doplní několik nových tváří jako například Penélope Cruz. Film má premiéru 19. května. Těšíte se na film? Jak se vám tato série líbí? První představení První natáčecí den Jack a Angelica

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Videla jsem ho osobne v Las Vegas. Mnoho lidi se s nim fotilo,l je to prijemny chlapik.

00

Odpovědět

bobosus: Udeřil jsi hřebík na hlavičku. Film pro peníze se musí líbit co nejvíce lidem. A v tom je zakopaný pes. Z principu věci se to může podařit pouze ve výjimečných případech. Pic kozu do vazu a na světě je film, který nemá žádnou cílovou skupinu. A vytvořit produkt, který nemá cílovou skupinu nebo jehož cílová skupina mají být všichni, se podaří jednou za uherský rok.

180

Odpovědět

No tak zombie čistě není ani nemrtvý, ale spíš bych nechal Zombie jako Zombie, nebo Zombík. Tak či tak, myslím, že už je to slovo, které se normálně vzalo do češtiny a každý ho používá normálně.

180

Odpovědět

Docela mě mrzelo že už tam nehrajou 2 známé (podle mě druhé nejlepší) tváře z 1. dílu až 3. :( byl to pro mě docela šok .. Ale Jack zase nezklamal :D pobavila jsem se.. ale Piráti 4 ztratili kouzlo z předešlých dílů :)

190

Odpovědět

Bol som na tom v kine (IRL),
Nuda , nuda, nuda, akcia , nuda
1,2,3 perfekne ale tuto 4 do*ebali ako sa len dalo

186

Odpovědět

vybral bych si psa :D :D

190

Odpovědět

je to divný, když je tam takovejch změn....ten příběh už nemá moc čím překvapit....

181

Odpovědět

Nojby.bloger.cz: V traileru, kterej jsem viděl v Cinestaru, přeložili "zombie" jako "upíři", tak si vyber. :-D

180

Odpovědět

Neuvěřitelný jak filmový průmysl z Hollywoodu valí do produkce další a další pokračováni úspěšných snímků a stává se z toho bizardní byznys na prachy, kde s přibívajícím pokračovním filmů klesá kvalita a zvyšuje se stupidita onoho celkového dojmu příběhu a lidé jim i přes to zobou z ruky...

180

Odpovědět

no, přeložit slovo "zombie" chce odvahu...

180

Odpovědět

Jestli to bude taková přeplácaná melasa co trojka, tak to potěš. Jednička byla fakt dobrá, měla dobrý příběh, svojí atmosféru a byla neotřelá. Další dva díly jí prostě znásilnily a přeplácaly efekty a samoúčelností. Měl jsem kapitána Jacka rád, ale teď ve mě ty jeho přehnaný opilecký gesta a dementní výraz vzbuzujou odpor.

180

Odpovědět

ta poslední hláška stačí jako důvod k návštěvě kina :D

180

Odpovědět

no ty vole.. to vyzera fakt uzastne.. som zvedavy, kedy to pride do nasho kina..

180

Odpovědět

Ne. Netěším se. Ale jsem strašně zvědavý! To má hned několik výhod: Když to bude kravina nebudu zklamaný, ale když to bude super (což doufám) tak budu mile překvapen.

180

Odpovědět

Barbossa coby poskok krále? Uh...no nevím nevím...to mi dost kazí dojem...

180

Další